Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Powrót do treningów i spania na boku. i Jak to było u Was?

Anonim
Unknown
Użytkownik wyróżniony
Wrocław · Utworzono: 18 mar 2020 · Ostatnia odpowiedź 19 mar 2020

Cześć Kochane, Pytanie do tych, które już dawno zapomniały, ze były operowane ☺️ Po jakim czasie wróciłyście do treningów? Rozumiem, że do takich dyscyplin jak jazda konna czy rowerowa można wrócić najwcześniej 3 miesiące po operacji, ale czy do domowych treningów dołu ( nogi, pośladki) można wrócić wcześniej np po miesiącu? Czy któraś z Was miała komplikacje w związku z powrotem do treningu zbyt wcześnie? Po jakim czasie zaczęłyście spać na boku, myć samodzielnie włosy? Z góry dzięki za Wasze doświadczenie i opinie.

7 komentarzy

Reklama
  • Klinika ELITE

    · 19 mar 2020

    Witam,
    nie zaleca się powrotu do treningów wcześniej jak 3 miesiące po zabiegu.
    Proszę trzymać się zaleceń operatora.

    Pozdrawiam,

  • Anonim
    Paulitta579988
    Użytkownik wyróżniony
    18 mar 2020

    Kobietki u mnie ten sam problem ;)
    Jestem 5 tydzień po operacji a już nie mogę się powstrzymać aby nie poćwiczyć chociaż dolnych partii mięśniowych ;) Zaczęłam w 4 tygodniu coś tam na nogi i trochę też brzuch, ale wydaje mi się , ze tym brzuchem to trochę się nadwyrężyłam ;( bo chyba spinały mi się (choć się bardzo starałam aby nie i wybierałam jak najmniej obciążające ćwiczenia) również i przy tej okazji mięśnie klatki piersiowej... choć oczywiście nie robiłam nic stricte na klatę ;)
    A jakie macie zalecenia odnośnie biegania????
    Bo to mnie w sumie najbardziej interesuje :D

  • Anonim
    Roksa837537
    18 mar 2020

    Miejmy nadzieje, ze bedzie wszystko ok?
    Wracaj do zdrowia

  • Anonim
    Roksa837537
    18 mar 2020

    Nic mi nie dolega, wszystko jest w jak najlepszym porządku i mam nadzieje, ze już tak zostanie ? piersi są mięciutkie mam implanty firmy Motiva jedne z najbardziej miękkich implantów i tak są już kształtne i sadze, ze ostatecznie tak zostanie.

  • Anonim
    Unknown
    Użytkownik wyróżniony
    18 mar 2020

    Dzięki. Jestem 3 tygodnie po OP i już nie mogę wytrzymać bez treningów.
    Czytałam, że u niektórych dziewczyn wszystko było ok, a np dopiero po 5 miesiącach wystąpiły komplikacje i trzeba było operować i np. rozcinać torebkę itp. Najgorzej. Oby nas to nie spotkało.

  • Anonim
    Sssss
    18 mar 2020

    Nie masz żadnych dolegliwości? Już są miękkie i kształtne?

  • Anonim
    Roksa837537
    18 mar 2020
    Najlepszy komentarz

    Hej ? jestem 4 miesiące od OP. Jeśli chodzi o sport siłowy to jeszcze tego nie robię nie podnoszę żadnych ciężarów itd jeśli chodzi o cardio to mogłam już po nie całych 2 miesiącach od OP w domu na rowerku stacjonarnym ? Spać na boku zaczęłam dobrze po ponad miesiącu od OP w zasadzie to lekko się przekręcałam na bok. Z myciem głowy długo był problem i pomagał mi w tym narzeczony. Teraz po tych 4 miesiącach zapomniałam już ze przeszłam operacje ?

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama