Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Powikłanie po operacji

Anonim
Agnieszka_agusiag28_
Leszno · Utworzono: 7 mar 2024 · Ostatnia odpowiedź 9 mar 2024

Jestem rok po operacji piersi jestem załamana od początku miałam z nimi problemy pobolewają mnie itp w zeszłym tygodniu byl na konsultacji u swojego lekarza żeby pokazać mu co mnie martwi on mówił ze wszystko jest ok Jak dla mnie piersi się rozeszły i opadły i jeszcze jedna pierś jakiś dziwnie die oddziela Pomocy

8 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    LizaRiedel
    Użytkownik wyróżniony
    9 mar 2024

    A jeszcze poprosze powiedz jakie mialas przed? Jak juz nie chcesz wstawic zdjecia to jaki mialas rozmiar?

  • Anonim
    Melke85
    9 mar 2024

    Masz pod mięsień czy powięź? Kolasinski robi ******* pod powięź.

  • Anonim
    Agnieszka_agusiag28_
    8 mar 2024

    Jestem rok po operacji i po jakim czasie można zrobić lifting?

  • Anonim
    Agnieszka_agusiag28_
    8 mar 2024

    Na początku miałam informacje ze zrobimy tez lifting śle Drozd mnie zmierzył i stwierdził ze nie trzeba wystarczy tylko wypełnienie
    Mam implanty okrągłe wysoki profil mentor 405ml

  • Anonim
    LizaRiedel
    Użytkownik wyróżniony
    8 mar 2024

    Jakie mialas przed? Bo to tez wazne jesli byly opadniete albo po karmieniu a mialas nie takie male to przewaznie robi sie lift bo implant to tylko wypelnienie a nie podniesienie. I tez jaki implant okragly czy jaki i wysoki profil czy nie? Wszystkie te informacje sa wazne aby ci jakos poradzic i ocenic? Pozdrawiam

  • Anonim
    endisha
    8 mar 2024

    metoda 'pod powiez'?

  • Anonim
    Agnieszka_agusiag28_
    8 mar 2024

    Karpatka98
    Jestem zapisana do Kolasińskiego
    Teraz jak jest problem to zero informacji
    Robiłam u Drozd

  • Anonim
    Karpatka98
    8 mar 2024
    Najlepszy komentarz

    A konsultowałaś swoje obawy z innym chirurgiem? Myślę, że byłoby warto aby inny chirurg Cię zobaczył i ocenił. Wydaje mi się, że piersi są opadnięte, pytanie jaką miałaś wyjściówkę i czy był rozważany lift czy nie było takiej potrzeby? Kto operował?

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama