Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Czy żałujecie, że zdecydowaliście się na implanty?

Anonim
JSZ
Użytkownik wyróżniony
Poznań · Utworzono: 23 mar 2023 · Ostatnia odpowiedź 28 mar 2023

Czy któraś z was żałuje że zdecydowała się na implanty? Czy macie jakieś powikłania zdrowotne po czasie - pęknięcie implantu, wypadanie włosów, bóle kostno-stawowe etc? Naczytałam się trochę o powikłaniach, a operacja już za chwilę.

7 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    Igaa
    Użytkownik wyróżniony
    28 mar 2023

    Dobrze że jest coraz lepiej :) Życzę wytrwałości i szybkiego powrotu to pełnej sprawności.

  • Anonim
    JSZ
    Użytkownik wyróżniony
    27 mar 2023

    Iga jestem już po. Ogólnie zabieg do najprzyjemniejszych nie należy ale z dnia na dzień jest lepiej. Pierwszego dnia po wyjściu miałam mega kryzys i łzy leciały, teraz już staram się myśleć optymistycznie. Co do bólu - mnie boleć zaczęło dopiero po wyjściu, a że nie brałam systematycznie leków bo sądziłam że jestem "taka twarda" no to się przeliczyłam.

  • Anonim
    Igaa
    Użytkownik wyróżniony
    25 mar 2023

    JSZ i jak się czujesz? Wszystko poszło dobrze? Bardzo boli?

  • Anonim
    Igaa
    Użytkownik wyróżniony
    24 mar 2023

    No to trzymam kciuki żeby wszystko poszło dobrze :)

  • Anonim
    JSZ
    Użytkownik wyróżniony
    24 mar 2023

    Igaa nie mam żadnych takich objawów. Naczytałam się że mogą się pojawić i stąd moje pytanie było ;)
    Operacje mam dzisiaj więc już staram się nie myśleć. Będzie co ma być

  • Anonim
    Igaa
    Użytkownik wyróżniony
    23 mar 2023

    JSZ, a masz już tego typu dolegliwości i boisz się zaostrzenia po operacji? Czy że dopiero się pojawią? Ja też mam podobne obawy, z tym że u mnie już są bóle kostno-stawowe i jest podejrzenie jakiejś choroby autoimmunologicznej. Niby reumatolog mówi że nie ma przeciwwskazań, ale ja się mimo wszystko boję. A operację mam mieć pod koniec kwietnia. A Ty kiedy?

  • Anonim
    Asia75
    Użytkownik wyróżniony
    23 mar 2023

    Proponuję nie czytać.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama