Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Powięszkanie piersi implanami Motiva ergonomix 2

Anonim
MysiaPysia
Poznań · Utworzono: 12 lut 2023 · Ostatnia odpowiedź 14 sty 2024

Witam was kochane Panie! Chciałabym się dowiedzieć czy któraś z was powiększyła lub będzie powiększać biust implantami ergonomix 2 okrągłymi, jest to kolejna generacja implantów ergonomix. Jednak ciężko w internecie coś znaleźć na temat nowszej generacji. Motiva jest uważana za topową markę w tej dziedzinie. Jakie teksturowania są na implantach gdyż im mniej teksturowane tym mniejsza szansa na wystąpienie chłoniaka, jak to jest w rzeczywistości. Na rynku w głównej mierze są praktycznie "dwa obozy" posiadaczki Mentora lub Motivy. Niektóre posiadaczki Mentorów wymieniały na Motivę opinie są przychylne "Motiv nie czuć, są bardziej miękkie itp". Jednak także możemy znaleźć opinie, że Motiva daje efekt obwisłych piersi, niektóre Panie nie były zadowolone z efektów powiększenia ergonomix gdyż piersi wydają się obwisłe. Myślę że to także może być spowodowana budową tkanek, oraz projekcją implantu gdzie może owe Panie zamiast wziąć profil FULL lub CORSE zaimplementowały sobie DEMI. Jak jest z żelem na pokazówkach widać, że faktycznie spływa w dół gdzie robi nam się z okrągłego implantu tz. anatomiczny. Czy czuć lub widać tą różnice gdy już się posiada takie implanty? Czy czuć przelewanie żelu ewentualnie jakieś zniekształcenia piersi podczas ruchu, skłonów, podniesienia rąk do góry? Niektóre Panie którym operacje się powiodły z super efektami mówią, że ich piersi są praktycznie takie jak naturalne. Nie czują implantów, a gdy ktoś nie wiedział że zrobiły sobie biust nie odróżnią że mogą być "wspomagane". Mnie osobiście interesuje spory biust który będzie widoczny, jednak bez przesady, na super efekcie naturalność mi nie zależy bardziej podobają mi się biusty "push up". Jednak po coś się go robi, ma wyglądać super bez stanika oraz w staniku. Myślę nad profilem FULL a nawet bardziej nad CORSE gdyż niektóre z was opisywały przy ergonomix 1 że mają full'a który wyszedł bardzo naturalnie i lekko żałują że nie ma tego efektu push up. Wiadomo piersi z biegiem czasu i tak lekko "klapną" pomimo implantów więc wydaje mi się że lepszy byłby corse. Moje wymiary to 170cm 56kg 76-77cm pod biustem stanik A - małe B szerokości piersi jeszcze nie mierzyłam. Myślałam nad implantami o wielkości 380-510 ml, aby dały dobry efekt ale także aby nie przeszkadzały w życiu codziennym. Czy można was prosić o wrzucenie zdjęć powiększanie implantami ergo1/ergo2 profil CORSE lub FULL oraz opisanie jakie miałyście wymiary przed? Pytanie odnośnie gwarancji samych implantów - jak to wygląda w rzeczywistości oraz jak wygląda gwarancja operatora - czy w przypadku komplikacji radź sobie sama na własny koszt gdzie efekt np byłby innym od tego przedstawianego nam przez operatora. Jednak w internecie niekiedy można znaleźć sporo dziewczyn z komplikacjami, a także po 2 lub więcej poprawkach. Gdyż wydać raz około 20 tyś i mieć spokój, a nie się czkać lub kopać po sądach oraz wydawać następne 20 tyś na poprawkę po kimś. W zasadzie implanty mają dożywotnią gwarancję jednak chirurdzy sugerują wymianę co 10-15 lat aby uniknąć powikłań. Także co z ergonomix 2, gdyż naprawdę w internecie mało jest postów od ludzi z efektem przed i po a także odczuciach, czy to u nas w kraju czy szukając po świecie. Także ciekawi mnie metoda implementowani implantu przez nacięcie pod pachami, wygląda to super gdyż w ogóle nie widać blizn, jednak ciekawi mnie czy dziewczyny dłużej dochodzą do siebie, czy bardziej boli oraz czy niesie do ze sobą większe ryzyko. Koszt jest ciut większy niż klasyczna blizna pod piersią jednak latem blizny chowają się pod pachami i nikt nic nie wie. Dziękuję wam z góry za odpowiedzi!

6 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    pauletka
    14 sty 2024

    Hej, odświeżam wątek, czy któraś z Pań, która ma Ergonomix 2 może napisać więcej na ich temat? :)

  • Anonim
    MysiaPysia
    22 maj 2023

    Hejka i jak tam pochwalisz się efektem?

  • Anonim
    MysiaPysia
    6 mar 2023

    Hej!
    Niestety mój post nie cieszy się dużym zainteresowaniem. Czy jeżeli przejdziesz operację można liczyć na "solidną dokumentację" z twojej strony, gdyż jak widać dziewczyn z ergonomix 2 praktycznie w ogóle nie ma. Więc nie ma od kogo zaczerpnąć informacji jak to faktycznie jest. Czy na próbie macałaś albo porównywałaś sobie ergo 2 do ergo 1 jakaś widoczna różnica w dotyku? Jeżeli nie będzie problemu to chętnie poczytam twoją całą historię od początku do końca, a także super jakbyś zrobiła dokumentację fotograficzną od początku po sam efekt końcowy czyli po pół roku do roku od zabiegu aż implanty się ułożą. Także dziękuję za wcześniejszą odpowiedź z wymiarami itd! :)

  • Anonim
    Katalonka
    28 lut 2023

    168cm, ok 60 kg, ale ramiona mam drobne, a więcej w biodrach. Pod biustem 75 cm. Będzie motiva ergonomix 2 - 355 ml full. One mają 11,25 cm podstawy i 4,6 cm projekcji. Rozmiar po ma wyjść d może nawet e. Prosiłam o piersi nieduże, ale pełne. Mogłam jeszcze wybrać większe 11,5 podstawy i 380ml, ale od początku nastawiałam się na naturalny efekt więc stanęło na mniejszych. No i zawsze można będzie je zebrać biustonoszem. A za dużych to już nie zmniejszę :) Mam dostać biustonosz pooperacyjny w programie joy, ciekawe jak się będzie nosił. Nie ma tu więcej motivek 2 które mogłyby się podzielić doświadczeniami??

  • Anonim
    MysiaPysia
    24 lut 2023

    Czekam z niecierpliwością na twoją relacje!
    Jakiej wielkość implantu będziesz stosować, oraz jakie masz wymiary jeżeli można wiedzieć byłoby super!

  • Anonim
    Katalonka
    19 lut 2023
    Najlepszy komentarz

    Cześć
    Wybrałam ergonomixy 2, bo są to ponoć najnowocześniejsze i najbardziej miękkie implanty na rynku. Mam rozmiar A. Od góry raczej płasko i mało własnej tkanki. Profil full ma wypełnić mi lekko obwisły cycek po karmieniu, ale nadal ma być naturalnie. Jeśli oczekujesz efektu push up to poleciłabym Ci brać jednak corse.
    O odczuciach jak się je nosi będę mogła napisać w marcu :)

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama