Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Powiekszenie z mastopeksją w wieku 46 lat

Anonim
Anonim
Mysłowice · Utworzono: 7 gru 2020 · Ostatnia odpowiedź 10 gru 2020

Proszę o szczerą opinię na temat moich piersi. Zapisałam się na zabieg powiększenia piersi (Mentor okrągłe 470 prawa pierś i 420 lewa), oczywiście lekarz od razu powiedział, że trzeba przy okazji zrobić lifting całkowity (mastopeksja). Mam 164 wzrostu i ważę 69 kg. Od zawsze miałam duże piersi i chcę, aby takie pozostały i dlatego wspólnie z lekarzem dobraliśmy implanty. Zastanawiam się, czy słusznie zrobiłam decydując się na 470 ml. A może jednak powinnam się zdecydować na większe... Proszę, pomożecie mi podpiąć decyzję.

10 komentarzy

Reklama
  • Anonim

    Anonim

    10 gru 2020

    Dziękuję bardzo 😘

  • Anonim
    angela1989
    Użytkownik wyróżniony
    10 gru 2020

    Życzę powodzenia 😊🎄

  • Anonim

    Anonim

    9 gru 2020

    angela1989 Dziękuję Ci bardzo, zabieg mam w maju, ale może się uda troszkę wcześniej :)
    Najchętniej wzięłabym Cię ze sobą, żebyś posłużyła mi jako modelka, żeby mój lekarz wiedział ,o co chodzi...:):):)

  • Anonim
    angela1989
    Użytkownik wyróżniony
    9 gru 2020

    Trzymam kciuki. Slyszałam o tym lekarzu, dużo dobrych opinii 😊 ja robiłam obie operacje w Czechach... kiedy masz zabieg?

  • Anonim

    Anonim

    9 gru 2020

    angela1989 będę rozmawiała z lekarzem na ten temat, też uważam, że jeśli mam wydać tyle kasy (24 tyś), to nic dziwnego, że chcę być w miarę zadowolona. Operację wykona dr Łukasz Drozd w Katowicach
    Twój biust jest piękny 👌😘

  • Anonim
    angela1989
    Użytkownik wyróżniony
    9 gru 2020

    Wiadomo, że na starcie masz większe piersi niż ja, więc te 470 będzie większe u ciebie niż u mnie, ale jesteś też ode mnie wyższa, więc moja rada, to bierz większe, jeśli możesz. Na pewno po operacji i tak powiesz, że mogłaś więcej, bo niedosyt jest zawsze. 😔😊 heh i nie bój się, że za wielkie będą, naprawdę takie ogromne piersi co na filmach dla dorosłych to te laski maja implanty powyżej 1000. Pozdrawiam.

  • Anonim
    angela1989
    Użytkownik wyróżniony
    9 gru 2020

    Dziękuję. Gdzie robisz operację? Pogadaj ze swoim lekarzem, mi się wydaje, że spokojnie masz warunki na większy implant… dodaję moje przed operacją, a drugie to jak miałam 430. Szkoda wydać tyle kasy, żebyś była potem niezadowolona tym bardziej, że chcesz duże. 😘😊

  • Anonim

    Anonim

    8 gru 2020

    angela1989 Dziękuję za opinię i poradę, Twój biust jest mega i przyznam szczerze, że jest dla mnie inspiracją 😉 Dlatego boję się że te 470 ml będą mi za małe

  • Anonim
    angela1989
    Użytkownik wyróżniony
    8 gru 2020
    Najlepszy komentarz

    Zdjecia robione dziś 2 mies. po 2 operacji

  • Anonim
    angela1989
    Użytkownik wyróżniony
    8 gru 2020

    Hejka, jeśli zależy ci na dużym biuście i wg lekarza możesz większe, to bierz większe, bo bd żałowała. Ja jestem po dwóch operacjach. Mam 152 cm wzrostu, 46-48 kg, pod biustem 68 cm i mam teraz implanty 610. I nie ma szalu, że duże, na pewno będę robić 3 operację.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama