Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Powiększenie u dr Doroty Żukowskiej

Anonim
Anonim
Łódź · Utworzono: 23 lip 2021 · Ostatnia odpowiedź 10 kwi 2024

Mam pytanie do dziewczyn, które powiększyły piersi u dr Żukowskiej. Czy jesteście zadowolone z efektu? Jak wyglądają piersi po dłuższym odstępie czasu od operacji? Ostatnie pytanie wiecie jak z ewentualnymi poprawkami czy trzeba poprawiać na własny koszt czy jest on w cenie zabiegu? Pozdrawiam

31 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    KarolinaBM
    10 kwi 2024

    Ja miałam operację w styczniu, ale zapisywałam się w listopadzie 2023 więc ceny miałam sprzed podwyżki. Sama operacja 11500, implanty 6000. Wizyty po 150. Jak byłam w lutym na kontroli, to słyszałam że ceny wzrosły chyba o 10-15%.

  • Anonim
    AnAnia
    Użytkownik wyróżniony
    3 kwi 2024

    Mnie w ubiegłym roku kosztowało prawie 19tys.
    Na stronach internetowych są cenniki.

  • Anonim
    EdEd
    30 mar 2024

    Cześć, ile kosztuje obecnie u dr Doroty Żukowskiej powiększanie biustu?

  • Anonim
    Hela6
    Użytkownik wyróżniony
    26 lut 2024

    24.02.2024 minął mi rok od operacji u Dr. Żukowskiej , jestem w pełni zadowolona i śmiało mogę polecić .

  • Anonim
    KarolinaBM
    24 lut 2024

    Hej, ja jestem 4 tygodnie po operacji u dr Żukowskiej. Na razie wszystko jest ok, ale wiadomo że na końcowy efekt trzeba jeszcze poczekać.

  • Anonim
    AnAnia
    Użytkownik wyróżniony
    2 sty 2024

    Hej, ja miałam u dr Żukowskiej i polecam serdecznie :-)

  • Anonim

    Anonim

    6 lut 2023

    Avatar773337 rozumiem płaci się konkretną sumę więc oczekuje jak najlepszego efektu. Ja jestem jeszcze przed operacja u pani dr. Właśnie słyszałam, że stanik zakłada się dopiero przy wizycie kontrolnej.

  • Anonim
    Avatar773337
    Użytkownik wyróżniony
    5 lut 2023

    x_anna89 zdziwiło mnie przed operacją, że nie miałam zrobionego rysunku, po operacji nie miałam założonego stanika tylko przez tydz chodziłam w opatrunku, opatrunek się luzował i nie trzymał piersi jak powinien. Nie powiem że mój biust wygląda tragicznie, ale chciałam lepszego efektu, za który oczywiście zapłaciłam.

  • Anonim

    Anonim

    5 lut 2023

    Avatar773337 możesz napisać dlaczego nie jesteś zadowolona?

  • Anonim

    Anonim

    4 lut 2023

    Avatar773337 a możesz napisać coś więcej, dlaczego nie jesteś zadowolona?

  • Anonim
    Avatar773337
    Użytkownik wyróżniony
    3 lut 2023

    Hej. Jestem 4lata po operacji i nie jestem do końca zadowolona. Pani doktor nie słucha i nie widzi żadnego problemu.

  • Anonim
    IlonaWyderska
    31 sty 2023

    Robiłam korektę biustu u pani doktor Żukowskiej. Myślałam, że po trzech ciążach już nie wróci do dawnego wyglądu a teraz jest nawet lepiej. Polecam

  • Anonim
    Pauoi
    13 sie 2022

    Dziewczyny czy ktoś robił biust u doktor Weroniki Jaroń ona przyjmuje w tej samej klinice co dr Żukowska w Humana Medica Omeda w Białymstoku.

  • Anonim
    Mikka
    13 sie 2022

    Jeżeli chodzi o efekt to jeszcze za wcześnie, żeby o tym mówić, jeszcze nie widziałam, mam nie podglądać.

    Co do poprawek związanymi z następstwami powiększania to trzeba za nie płacić i tu nawet mowa o wczesnych następstwach, gdzie implant się nie przyjmie. Koszty związane z ponowną operacja należy pokryć.

  • Anonim
    Mikka
    12 sie 2022

    Co do efektu, to za świeża sprawa.

    Jeżeli chodzi o poprawki to w przypadku gdyby implant się nie przyjął to trzeba by było zapłacić ponownie za wynajęcie sali operacyjnej, z tego co zrozumiałam panią Doktor, ale raczej dobrze zrozumiałam.

    Ewentualne poprawki to chyba jak u wszystkich raczej trzeba płacić jeżeli człowiek jest niezadowolony z efektu lub jakiś przerost się robi, czy jakieś inne następstwa bo to jakby nowa operacja...

  • Anonim
    Pauoi
    10 sie 2022
    Najlepszy komentarz

    Witam. Proszę o informację czy chodzi o Panią Dorota Żukowska przyjmuje w Białystok Humana Medica Omeda jak i w Łodzi. Jest bardzo mało informacji w internecie na temat jej prac i w ogóle zdjęć. Proszę was o odezwę dziewczyny. mieszkam za granicą a planuje operację u Pani dr 😘

  • Anonim
    KamilaKa
    6 sty 2022

    Wiecie jaka cena anatomicznych u Żukowskiej? I na jakich im plantach pracuje? Niedługo wybieram się do niej na wizytę. Czy któraś mogłaby pochwalić się rezultatem u niej?

  • Anonim
    margolcia
    30 lip 2021

    Jestem zadowolona :) Piersi cały czas się zmieniają, trochę będzie trzeba poczekać na efekt końcowy, ale już są śliczne 😄. Nie czekaj długo z decyzją, ja żałuję, że tyle się do tego zabiegu zbierałam.

  • Anonim

    Anonim

    30 lip 2021

    Fajnie, że masz już to za sobą, wszystko jest ok i jesteś zadowolona👍

  • Anonim
    margolcia
    30 lip 2021

    Byłam tylko na jeden konsultacji i od razu się zdecydowałam, wszystkiego się dowiedziałam i podjęłam decyzję 😉

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama