Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Powiekszenie piersi z cukrzyca typ 1.

Anonim
BeataZaleska
Bytom · Utworzono: 16 sty 2024 · Ostatnia odpowiedź 16 lut 2024

Dziewczyny ,czy ma ktorac cukrzyce typu 1 i powiekszala piersi ? Interesuje mnie gojenie ran i czy implanty sie przyjely.Kto podjal sie eykonac operacje ? Prosze o konkretne odpowiedzi ,a moze znacie kogos ,kto ma wstawione implanty piersi.Slyszalam ,ze jesli cukrzyca jest wyrownana ,to nie ma przeciwwskazan. Chetnie poczytam wypowiedz dr.chirurga co o tym sadzi,czy mial takie pacjentki.

2 komentarze

Reklama
  • Anonim
    Szayszay
    16 lut 2024

    Hej hej,

    To bardzo smutny temat.
    Również jestem cukrzykiem typu 1 i mam pompę i dobrze wyrównaną chorobę, mimo to dostałam odmowę chirurga plastycznego u którego byłam wynikająca ze strachu że obecny anestezjolog nie da rady zająć się mną przy potencjalnie dłuższym okresie rekonwalescencji i obawę że blizny nie będą się dobrze goić... Brak doświadczenia lekarza gra sporą rolę.
    Odezwałam się również do znanej w Poznaniu kliniki z zapytaniem o powiększanie metodą mniej inwazyjną (przeszczep tłuszczu) i dostałam krótką odmowę (bo mam cukrzycę) nie popartą konkretnymi argumentami.

    Przykro mi że istnieje taka niechęć do zajmowania się pacjentami bardzie problematycznymi. Mimo choroby jestem dużo zdrowsza niż wiele osób w moim wieku, ale z góry odrzucana przez plakietkę cukrzyka.

    W Niemczech bez problemu przyjęto mnie na przeszczep tłuszczu (lekarz z ogromnym doświadczeniem i renomą, ale reklam nie robię). Jestem w trakcie podejmowania decyzji...
    Pozdrawiam !

  • Anonim
    Magdala
    18 sty 2024

    Ja mam cukrzycę typu 1.(28 lat choruje).Ponad rok temu poddałam się operacji powiększenia piersi.
    Byłam operowana w Belgii,jezeli masz uregulowaną cukrzycę przeciwskazań nie ma żadnych (przynajmniej w BE).
    Nie powiem trochę dłużej dochodziłam do siebie,patrząc na niektore dziewczyny,ale wszystko goiło się ładnie.Jedynie dreny mialam 2 tygodnie, bo dużo płynu i krwi się zbierało .Może to też trochę z mojej winy,bo ani przed operacją,ani po,nie przestałam palić papierosów🙈
    Ogólnie piersi w porządku,jak moje😉

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama