Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Powiększenie piersi w 2024 roku

Anonim
tosia93
Użytkownik wyróżniony
Olsztyn · Utworzono: 29 paź 2023 · Ostatnia odpowiedź 24 kwi 2024

Witajcie. Powoli 2023 rok zbliża się ku końcowi. Niby jeszcze dwa miesiące ale one szybko miną. Nowy rok to okazja na spełnienia swoich marzeń dotyczących zmian wyglądu swoich piersi. Które z was będą spełniały swoje marzenia razem ze mną?

Ja mam zabieg późno bo dopiero 9 września 2024 we Wrocławiu ale już nie mogę się doczekać.

280 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    MartynaMartyn
    24 kwi 2024

    Jancia24 wiesz co to dobre pytanie które zapisałam juz do mojego chirurga(kazał mi wszystkie pytania które mam w głowie pisać na kartce;P) nie wiem jaki profil bo nie mowil a ja nie zapytalam ale studiujac wlasnie fora wiem ze to przeciez mega istotne :) Ja też chciałam 400 ml ale mój doktorek powiedział, że się nie zmieszczą i to jest max powiedzialam na czym mi zalezy chce duze ksztaltne piersi ale bez przegiecia zeby nie bylo ze najpierw ida cycki a pozniej ja jestem dosc drobna ale tez mam szerokie biodra i duza pupe jak to stwierdziła asystentka i wszystko nawet mniejszy implant na mojej klatce bedzie dobrze wygladal podobno chociaz boje sie ze beda za male ;p Co do dzieciaczków to właśnie tutaj największy stres moja mala wazy juz 13 kg i ciagle chce do mnie na rece wiec na samym poczatku ewakuuje sie z domu po operacji. A Ty jaki bedziesz miala profil? Gdzie bedziesz miala operacje?

  • Anonim
    Karpatka98
    23 kwi 2024

    Dobrze, że działasz i to oczywiste, że nie chcesz żeby Cię bolało. Trudno wtedy się cieszyć życiem i skupić na czymkolwiek innym. Trzymam kciuki aby ktoś kompetentny Ci pomógł i żebyś była zadowolona z efektu bez bólu ✊

  • Anonim
    LizaRiedel
    Użytkownik wyróżniony
    23 kwi 2024

    Tak byl tem sam. Powiem ze tak uwzalam ze lekarz wie co robi. Lekarz mowil o 400 ale ja bylam zawsze troche nie pewna ale na ostatniej przedoperacyjnej wizycie pielegniarka przygotowujaca wszystko zapisywala a ja powiedzialam ze zdecydowalam sie na mniejsze a ona zapisala:-) myslalam ze juz powtatzac nie musze. Za pierwszym razem nie mialam bolu wiec mysle ze to nie breast illness a raczej uszkodzony nerv albo cos w tym stylu moze uciska implant na nerv a na mri poprostu nie koniecznie takie cos widac. Lewa jest super. Mieszkam w stanach szukam teraz kogos innego a moja siostra w polsce rozmawiala ze swoim on mowi ze w takich sytuacjach trzeba poprostu jeszcze raz tam wejsc i zobaczyc bo na skanach to czesto ciezko powiedziec jesli to nie jest jakies cos bardzo oczywistegi. Bede teraz latem w polsce i niemczech i bede u 2 chirurgow zeby sie skonsultowac bo boje sie wyjecia u mojego, chce tylko zeby ten bol przestal.

  • Anonim
    Karpatka98
    23 kwi 2024

    LizaRiedel przykro mi, że Cię to spotyka.
    Operator, za pierwszym i drugim razem był ten sam? Masz poczucie, że mu ufasz i dobrze wykonał swoją pracę? Konsultowałaś się z innym chirurgiem- plastykiem? Ja pewnie dla własnego spokoju bym zasięgnęła opinii innego chirurga.
    Jak opisujesz swoje objawy to trochę jakby były one na podłożu psychosomatycznym? W sensie ból jest, ok rozumiem, ale w badaniu nic nie wychodzi? Może to ten syndrom Breast Implant Illness? Bo zaczęło się od operacji i chyba wszczepienia implantu większego niż chciałaś? (Współczuję, wg mnie to nadużycie a samopoczucie chyba może być porównywane do „wykorzystania”) nie wyobrażam sobie nie mieć pewności jaki dokładnie implant zostanie założony, mnie o to pytali po kolei od recepcji, przez pielęgniarki i lekarza gdy wykonywał rysunek.

  • Anonim
    LizaRiedel
    Użytkownik wyróżniony
    23 kwi 2024

    Witam tu wstawiam zdjecie roznicy. Gorne zdjecia to 350cc dolne 400cc jak widac prawie nie widac:-)) ale wlasnie zmienilo sie to co mi przeszkadzalo to znaczy gora jest mniej okragla piersi wygladaja jak moje doslownie. Dokladnie takie chcialam od samego poczatku szkoda ze lekarz zle wstawil bo teraz pewnie bede calkiem wyjmowac a sa takie piekne😭 powiem wam ze sama nie wiem co mam juz zrobic . Juz dwa i pol miesiaca po a mnie nadal tak boli! Nic mi nie pomaga! I to nie bol pooperacyjny. Lewa piers byla super juz po 3 tyg. Robilam mri nic nie bylo niby widac teraz ide do specjalisty od bolu nie po tabletki ale on moze znalesc skad bol jest czy to nerv czy miesien czy co wogole sie dzieje ale najchetniej wyjela bym sobie implant sama , tylko jesli to nerv to lekarz mowi ze nawet po wyjeciu moze bolec wiec najpierw zeby sprawdzic wszystko a jak by co wyjmie tylko ta bolaca na 6 miesiecy zeby zobaczyc czy bol minie i jak by co sprobowac jeszcze raz🙈ale juz nie wiem czy nie wole byc plaska a zeby bol minal! Dziewczyny czy ktoras z was miala jakies komplikacje! Jestem zdesperowana staram sie tylko funkcjonowac dla dzieci ale najchetniej bym tylko plakala. Sorki ze wam tak pisze tu ale tak naprawde nie mam nikogo komu moge otwarcie powiedziec co sie dzieje bo tylko uslysze ze sama sobie jestem winna!

  • Anonim
    Jancia24
    23 kwi 2024

    MartynaMartyn u mnie podobna sytuacja :) młodszy syn ma 13 miesięcy i to moja ****** obawa po powiększeniu piersi. Operacje mam 15.05 dam znać jak sobie radzimy. Mąż będzie ze mną ale napewno nie cały czas. Ja wybrałam 405 ale chyba zdecyduje się na 450- startuje z niczym, pod klatka 78cm 165 60kg.

  • Anonim
    Anna210
    22 kwi 2024

    Tosiu i ja odważyłam sie na zmiane po wielu, za wielu latach. Jestem 11 dni po operacji piersi polaczonej z blefaroplastyka. Goje sie ale jestem przeszczesliwa mimo, ze wszystko swieze, jeszcze tkliwe a jedna piers od spodu nie przypomina piersi (miesien obrzekniety) 🤣
    Jutro jade na zdjecie szwow i konsultacje. 🥰

  • Anonim
    Paula886
    20 kwi 2024

    Olalla81 ja jadłam jak jakaś szalona przez dwa tygodnie. Brzuch jak balon. Później wszystko wróciło do normy. Jestem ok 7 tyg po operacji

  • Anonim
    tosia93
    Użytkownik wyróżniony
    19 kwi 2024

    MartynaMartyn - witaj serdecznie. A jaki profil wybrałaś?

  • Anonim
    MartynaMartyn
    18 kwi 2024

    Cześć dziewczyny, dołączam do was :) będę miała operację 23.05 we Wrocławiu u dr. Wacławowicza. Czy któraś z was może również była przez niego operowana ? Wybrane implanty to okrągły mentor 375 ml i 350 ml ze względu na drobną asymetrię. Bardzo się cieszę na operację ale mam stres ponieważ mam 18sto miesięczną córkę a mój mąż pracuje wyjazdowo i jest tylko na weekendy ale nie chce juz odkładać tej operacji bo szykowałam się do niej już od kilku lat 🫣 mój wzrost to 158 cm i 53 kg .

  • Anonim
    Olala81
    17 mar 2024

    Chciałam się Was jeszcze podpytać, czy piersi schodziły Wam równo? Ja dzisiaj zauważyłam że jedna jest lekko niżej od drugiej... Czy to się jeszcze wyrówna?

  • Anonim
    LizaRiedel
    Użytkownik wyróżniony
    17 mar 2024

    Ja tez na szczescie mialam normalny ale tez wlasnie czytalam ze duzo dziewczyn ma

  • Anonim
    ElK
    Użytkownik wyróżniony
    17 mar 2024

    Liza?😊 A podzielisz się zdjęciem swoich 400 i swoich 350?
    Opuchnięty brzuch to częsta dolegliwość po. Spokojnie, minie :)
    Nitka- a nie dostałaś zalecenia aby troszkę masować?

  • Anonim
    AnnaAnna91a
    Użytkownik wyróżniony
    16 mar 2024

    Olala dziewczyny pisały że ok 3 tygodnie miałby talki brzuch mnie na szczęście to ominęło i mialam normalny

  • Anonim
    Olala81
    16 mar 2024

    Dziewczyny, dzisiaj mija 6 dzień od operacji a mój brzuch nadal wygląda jak w 5 miesiącu ciąży... też tak miałyście? Zaczyna mnie to martwić.

  • Anonim
    nitkanitka
    Użytkownik wyróżniony
    16 mar 2024

    Rano jak wstanę boli mnie klatka piersiowa i te piersi są takie twarde, potem trochę puszczają, chyba że się przyzwyczajam i na wieczór znowu.. jak narazie to wcale mnie nie cieszą. 😔 Ciągle je czuje, ani się wyprostować ani nic..

  • Anonim
    nitkanitka
    Użytkownik wyróżniony
    16 mar 2024

    Też miałam lift..

  • Anonim
    LizaRiedel
    Użytkownik wyróżniony
    16 mar 2024

    Spie na plecach bo tak podobno najlepiej dla plecow a ze mialam 4 lata problemy po tym jak w trakcie sportu cos mi strzelilo i na skanach nic nie bylo widac wiec probowalam wszystkiego i tak sie przyzwyczailam i nawet polubilam:-) Mialam robione drugi raz bo lekarz wlozyl mi wiekszy implant niz ja prosilam i nie moglam sie przyzwyczaic nigdy piersi nie mialam wiec jak dla mnie byly za duze a ze w prawej piersi mialam miesien troszke za mocno przyszyty do torebki i mnie uwieral to lekarz powiedzial ze poprawi i wymieni mi za darmo na mniejsze wiec oczywiscie sie zgodzilam.( nawet jak juz miesien przestal uwierac i poscil po 8 miesiacach) Mialam jeszcze robione sutki bo mam wklesle i teraz nareszcie mam piekne i kobiece. Ale ta prawa piers nadal jakos pobolewa juz mniej ale nie jest 100% wiec troche sie boje. Daje sobie do konca roku jesli sie nie unormuje bede napewno wyjmowac bo ja nie chce ciagle czuc implantu a narazie tak mam i wlasnie za pierwszym razem tak bylo tylko boje sie jak ze przez to ze drugi raz ruszone to ze gorzej i albo dluzej bedzie tak bolec albo juz nie przestanie nie wiem mam malo panike🙈 biore tabletki na miesinie i nerwy i to troche pomaga. Piersi wygladaja pieknie wlasnie takie chcialam od poczatku wiec oby tylko wszystko wrocilo do normy.

  • Anonim
    ElK
    Użytkownik wyróżniony
    16 mar 2024

    Ja po 3 msc śpią w każdą stronę 😉 na boki, na plecach i na brzuchu.

  • Anonim
    Binii
    Użytkownik wyróżniony
    15 mar 2024

    Nitkanitka
    Ja chyba z 3 miesiące po operacji. Do dziś a zaraz minie 5 miesięcy muszę ostrożnie to robić.
    Tylko u mnie poza implantami był lift i mała redukcja więc cycki pocięte w każdą stronę 🙈

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama