Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Powiększenie piersi u dr Stachury

Anonim
Ewa1210
Marki · Utworzono: 10 gru 2023 · Ostatnia odpowiedź 20 lut 2024

Witam, za kilka dni mam operację u doktor Aldony Stachury. Czy jest może ktoś po zabiegu u pani doktor i mógłby podzielić się wrażeniami z przebiegu operacji, jak minęła doba w klinice i ogólnie jak dochodzenie do siebie.

36 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    Ewa1210
    20 lut 2024
    Najlepszy komentarz

    U mnie minął 10 tydzień i dość niedawno dopiero mogłam się podeprzeć ręką bo tak to się zapominałam i nagły ból mi przypominał że to za wcześnie 😂 po miesiącu odczułam ulgę po dwóch już w sumie czułam że wróciłam do normalności bo piersi zeszły w końcu niżej i nie są już pod brodą 😂 i są miękkie i zachowują się już jak naturalne. Generalnie jak się człowiek stosuje do wszystkich zaleceń, nie spieszy się z podnoszeniem rąk, nie dźwiga nic to naprawdę wszystko pięknie się goi, nawet blizny mam już mięciutkie. Nawet Pani Doktor była pod wrażeniem jak wszystko pięknie się goi i wygląda, dlatego naprawdę polecam stosować się wzorowo do wszystkiego i będzie super. Aczkolwiek myślałam że na kontrolnej wizycie w 2 miesiącu Pani Doktor powie, że mogę już unosić ręce do góry i ćwiczyć ale niestety nadal muszę się z tym wstrzymać. Plus taki że od tego tygodnia mogę już zakładać na dzień normalny miękki biustonosz bez fiszbin bo szło już zwariować z tym uciskowym

  • Anonim
    Kaskaa
    20 lut 2024

    Hej dziewczyny długo odczuwałyście ból w piersiach ??
    Ja jestem 3tydzień po zabiegu i dosyć mocno czuć przy kierowaniu samochodem.
    Jutro wracam do pracy i jestem ciekawa jak to wszystko zniosę.

    A jak u was z podnoszeniem/noszeniem jakiś cięższych rzeczy ? W którym tygodniu wróciłyście do "normalności" ?

    I jeszcze jedno pytanie, po jakim czasie "używałyście swoich rąk do podnoszenia swojego ciężaru ciała" 😅 chodzi mi o podparcie się i podniesienie z podłogi, wyjście z wanny..

  • Anonim
    Ewa1210
    19 lut 2024

    agilaseczka Ja ogólnie mam tutaj problem nawet z komentarzami, przez weekend Tobie tu odpowiadałam i moich odpowiedzi do dnia dzisiejszego nie widać

  • Anonim
    Ewa1210
    18 lut 2024

    agilaseczka Chyba nie mamy, bo ja również nie mogę niczego takiego znaleźć, żeby do Ciebie ********* napisać

  • Anonim
    agilaseczka
    17 lut 2024

    Ewa wchodzę na Twój profil ale nie mogę napisać nigdzie wiadomości prywatnej czy to może ma związek ze jestem nowa na formy nie nie mam odblokowanych jeszcze wszystkich zakładek ?

  • Anonim
    agilaseczka
    15 lut 2024

    ok dziękuję czekam

  • Anonim
    Ewa1210
    14 lut 2024

    agilaseczka zrobiłam 325cc HP xtra, zdjęcie mogę podesłać na priv wieczorem

  • Anonim
    agilaseczka
    14 lut 2024

    Ewa1210 a czy możesz na priv podesłać zdjęcia aby można było zobaczyć efekt , jaki rozmiar i profil robiłaś , Mentora? pozdrawiam

  • Anonim
    Ewa1210
    13 lut 2024

    agilaseczka
    Są różne, nie robiłam anatomicznych, robiłam okrągłe. Polecam Panią doktor bo super wszystko się goi i wygląda. Od początku piersi mają zaraz po operacji bardzo ładny kształt i z mijającymi tygodniami to się nie zmienia więc super że cały czas ładnie wyglądają i nie trzeba czekać na ich ładny wygląd aż minie ileś tam miesięcy

  • Anonim
    agilaseczka
    12 lut 2024

    Jadę do Pani Doktor na konsultację, czy któraś z Was robiła anatomiczne piersi u Pani doktor ? czy na konsultacji są jakieś różne profile do przymierzenia ?

  • Anonim
    agilaseczka
    12 lut 2024

    witam mam konsultację u Dr Stachury , czy na konsultacji jest kilka implantów do przymierzenia pod stanik , co prawda mam już coś co mi się podoba , czy możecie na priv podesłać Wasze piersi jak wyszły? pozdrawiam

  • Anonim
    agilaseczka
    12 lut 2024

    Cześć Dziewczyny, mam konsultację u Pani Doktor możecie napisać czy wszystko w porządku, czy na konsultacji jest kilka implantów do przymierzenia pod stanik? czy jest szansa na ewentualnie jakieś zdjęcie na priv jaki efekt u Was wyszedł ? z tego co widzę na instagramie to bardzo ładne piersi robi Pani doktor jak i pan doktor

  • Anonim
    Ewa1210
    23 gru 2023

    Będzie dobrze, dużo badań trzeba robić przed więc sprawdzone mają naprawdę pod wszelkim kątem zdrowotnym. Po zabiegu też dobrze o wszystkim myślą i oprócz antybiotyku dostaje się jeszcze cyclonamine więc fajnie że robią wszystko żeby zmniejszyć jak najbardziej możliwe powikłania.

  • Anonim
    nitkanitka
    Użytkownik wyróżniony
    21 gru 2023

    Wiem tylko, że mam Panią anestezjolog, bo dostałam takie info.

  • Anonim
    nitkanitka
    Użytkownik wyróżniony
    21 gru 2023

    Jakbym czytała o sobie.. czytam te zgody to aż mnie poty nachodzą. Mam nadzieję, że nie zrezygnuje 😒 Gdyby nie ta narkoza ogólna to nawet bym się nie zastanawiała.

  • Anonim
    Ewa1210
    21 gru 2023

    Niestety nie wiem czy Anestezjolog jest ten sam. Bardzo się stresowałam narkozą przed zabiegiem, a jak dostałam na maila do podpisania zgody na zabieg i przeczytałam wszystkie powikłania itp to tak się zestresowałam że myślałam czy nie odpuścić. Mi to wszystko odeszło w momencie poznania ekipy zabiegowej Pani doktor. Pani doktor już po konsultacji wiedziałam że jest super, uśmiechnięta, miła , daje wsparcie fajne a potem okazało się że anestezjolog i panie pielęgniarki tak samo są super i poczułam taką ulgę i samo wszystko ze mnie zeszło a na sali operacyjnej trochę pożartowali i zasnęłam nawet nie wiem kiedy😂 a w domu przed zabiegiem to myślałam że się tam popłaczę. Po zabiegu pielęgniarka dba o podawanie środków przeciwbólowych tak dobrze że naprawdę dobrze zniosłam noc. Pomaga chodzić do łazienki, zagląda ma się wrażenie że co kilka minut czy czegoś nie potrzeba. Ja jestem tak zadowolona że mam wrażenie że lepiej trafić nie mogłam. Teraz już tylko czekam na efekty żeby upłynęło tych kilka miesięcy i żeby zobaczyć ten efekt końcowy czy jest tak samo super jak cały przebieg zabiegowy.

  • Anonim
    nitkanitka
    Użytkownik wyróżniony
    20 gru 2023

    Ewa1210 ale super, a jak opieka? Anestezjolog jest ten sam u Pani doktor i doktora? Wiesz może? Jak rozmowa? Mnie to wezmą za wariatkę, tak się boje tej narkozy..

  • Anonim
    Ewa1210
    20 gru 2023

    Pierwszej nocy w domu miałam wymioty ale to od leków przeciwbólowych bo jednak dostaje się tego sporo, więc je odstawiłam i o dziwo całkiem nieźle sobie bez nich dałam radę. Ból był na ogół przy poruszaniu, jak np wstawanie z łóżka ale był on naprawdę znośny. Biustonosz jest mocno ściskający i to chyba mi najbardziej przeszkadza bo pod koniec dnia to już pod biustem od tego ścisku jestem obolała. Rękami mogę poruszać, nawet sama się ubrałam wychodząc ze szpitala. Nie mam takiego uczucia ciągnięcia jak poruszam rękoma. Czasami coś zakuje w piersi lub mrowi ale bardzo sporadycznie. W moim przypadku np spanie tak typowo na siedząco się nie sprawdza lepiej mi jak jestem lekko na podwyższeniu. W prysznicu jeszcze korzystam z pomocy bo mam problem ze schylaniem a i z tego co mówiła pani doktor dzisiaj na kontrolnej wizycie to lepiej się nie schylać. Szwy jednak będę miała ściągane za tydzień bo dzisiaj jeszcze było na to za wcześnie. Pani doktor powiedziała dzisiaj że mogę już sobie powoli wstawać z łóżka nawet na kilka minut wychodzić na dwór i to super bo leżenie tyle dni w łóżku to nie dla mnie 😂 i nie mam ciężkości na klatce nawet po operacji nie miałam takiego uczucia, bardziej miałam takie uczucie sztywności między piersiami. Ach i bym zapomniała ból jaki mi doskwierał to pleców ale tylko przez pierwsze trzy dni.

  • Anonim
    Mimita
    Użytkownik wyróżniony
    20 gru 2023

    Ewa1210 i jak się czujesz po tych pierwszych dniach? Jak wrażenia?

  • Anonim
    Ewa1210
    19 gru 2023

    Miałam tylko jedną konsultację, po niej asystenta Pani doktor dzwoniła w ciągu kilku dni z wyznaczeniem terminu. Jak wyznaczyłyśmy przez ******* to dostałam wszystko na maila jakie badania, kwota zaliczki, jak przygotować się do zabiegu czyli od którego momentu przed zabiegiem czego nie robić itp. Po zrobieniu badań wysłałam dostałam informację że wyniki dobre i zaakceptowane przez anestezjologa. A później to już zabieg i jutro po tygodniu mam pierwszą wizytę kontrolną.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama