Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Powiększenie piersi przy chorobie reumatycznej

Anonim
Igaa
Użytkownik wyróżniony
Lublin · Utworzono: 27 lut 2023 · Ostatnia odpowiedź 19 kwi 2023

Witam! Poszukuję dziewczyn, które myślą o powiększeniu piersi implantami bądź już są po operacji, a mają stwierdzoną chorobę reumatyczną lub jej podejrzenie. Np. RZS, Zespół Sjögrena, Toczeń, czy Twardzinę Układową. Czy stwierdzono u Was przeciwwskazanie do wykonania takiej operacji? U mnie sytuacja jest niepewna. Dwóch reumatologów stwierdziło różne choroby, a trzeci stwierdził, że nic mi nie jest. Moje objawy nie są typowe. Marzę od zawsze o operacji, ale mam też obawy związane z ewentualną chorobą. Ma ktoś podobne doświadczenia lub podobne wątpliwości?

7 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    El_bieta_Jozefczyk
    19 kwi 2023

    Igaa każda się boi powikłań, nawet zdrowe dziewczyny. Życie jest nieprzewidywalne, szybko ucieka. Trzeba czasem zaryzykować aby spełnić marzenia. Cieszę się że się zdecydowałam na zabieg. Wreszcie mam to o czym marzyłam. Nie wiem jak będzie dalej. Oczywiście mam nadzieję że nie będzie żadnych powikłań. Ale gdybym tego nie zrobiła żałowałabym do końca życia.
    CRP mam zawsze w normie.
    Pozdrawiam

  • Anonim
    Igaa
    Użytkownik wyróżniony
    18 kwi 2023

    El_bieta, ja również zrezygnowałam z operacji rok temu, gdy dowiedziałam się o chorobie. Ale uznałam że choroba i tak będzie, a zdrowie psychiczne również jest ważne. Więc tym razem jestem zdecydowana. Sama nie zrezygnuję, chyba że lekarze wstrzymają. Póki co mam zgodę reumatologa (a nawet trzech).

    Nie do końca znam Wasze choroby, ale skoro są autoimmunologiczne to wszystkie jesteśmy w grupie zwiększonego ryzyka. A czy u Was jest podwyższone CRP w związku z chorobą?

    Maja jak pojawiła się u Ciebie ta pokrzywka to może tym razem włączą Ci jakieś leki żeby bardziej nie postępowało.

  • Anonim
    Maja85
    Użytkownik wyróżniony
    18 kwi 2023

    Igaa moja choroba jest od 20 lat. Nie biorę leków bo poziom płytek jest wystarczający, tylko w ciąży drastycznie spada.
    Operację miałam 12.04.2023 także dopiero co😊

    Co gorsze zmagam się od miesiąca z pokrzywka, lekarze myśleli że alergia a wczoraj się dowiedziałam że to pokrzywka autoimmunologiczna.

  • Anonim
    El_bieta_Jozefczyk
    18 kwi 2023

    Igaa ja mam wrzodziejące zapalenie jelita grubego i 5 lat temu wycofałam się z zabiegu bo się przejęłam wykrytą chorobą. Ale marzenie o ładnym biuście po czasie znowu się obudziło. Byłam na konsultacjach u 2 lekarzy. Tu na estetikonie też pytałam lekarzy. Mój gastroenterolog też dał zielone światło. I tak od miesiąca jestem posiadaczką nowego biustu.

  • Anonim
    Igaa
    Użytkownik wyróżniony
    17 kwi 2023

    Maja a czy czekałaś z zabiegiem do czasu remisji choroby? Przyjmowałaś jakieś leki w związku z chorobą w tym czasie kiedy miałaś zabieg? Czy zalecono odstawienie?

  • Anonim
    Maja85
    Użytkownik wyróżniony
    17 kwi 2023

    Mam małoplytkowość autoimmunologiczne i jestem 5 dni po operacji. Hematolog wyraził zgodę na zabieg.

  • Anonim
    Igaa
    Użytkownik wyróżniony
    20 mar 2023

    Nikt nie ma podobnych problemów? Może znacie kogoś z chorobą autoimmunologiczną kto jest po operacji??

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama