Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Powiększenie piersi praca

Anonim
PaniP
Użytkownik wyróżniony
Poznań · Utworzono: 5 mar 2024 · Ostatnia odpowiedź 11 mar 2024

Dzień dobry , mam dylemat otóż jestem już po konsultacji i chce się zdecydować na powiększenie biustu natomiast nie wiem co mam powiedzieć w pracy nie chce informować szefa że powiększam sobie biust jest to dla mnie krępujące a jakoś muszę usprawiedliwić dwutygodniowe zwolnienie lekarskie ( urlop nie wchodzi w rachubę )

11 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    Margolcia13
    11 mar 2024

    Ja mówiłam ze mam zabieg i dwa tygodnie nie będę w stanie pracować

  • Anonim
    marta_wro71
    Użytkownik wyróżniony
    7 mar 2024
    Najlepszy komentarz

    Ja powiedziałam, że mam operację przepukliny. Wzięłam urlop na tydzień czasu. U mnie nie widac żadnej różnicy przed i po operacji jak jestem w ubraniu, bo nosiłam puszapy więc nawet nikt się nie zorientował. Myślę, że jesli nie mozesz wziąć urlopu to operacja przepukliny jest dobrym argumentem jesli musisz się "tłumaczyć". Po poworice do pracy mówiłam, że nie moge dziwgać itp więc nikt nie wnikał czemu chodzę połamana ;)

  • Anonim
    Hela6
    Użytkownik wyróżniony
    7 mar 2024

    Możesz powiedzieć że idziesz na zabieg przegrody nosowej.

  • Anonim
    tosia93
    Użytkownik wyróżniony
    6 mar 2024

    U mnie kolega wie, z jakiego powodu mnie nie będzie oraz kilka osób z drugiej pracy. Będzie widać bo jestem płaska a latem często chodzę w samej koszulce (startuje z małego A75 a będę miała gdzieś nawet D/E - implanty 545ml średni profil).

    Zabieg mam we wrześniu dopiero więc na spokojnie. Kierownikowi i kadrom zgłoszę, że idę na operacje i tyle. Podam orientacyjny termin nieobecności ale co będzie to zobaczymy po zabiegu :)

  • Anonim
    nitkanitka
    Użytkownik wyróżniony
    6 mar 2024

    Ja normalnie mam zwolnienie od chirurga plastycznego, w pracy powiedziałam, że na operację *********, nie powiedziałam na co. Nie musisz się tłumaczyć. Pracodawca też nie widzi co jest w zwolnieniu( jaka jest jego przyczyna). Nie mam balonów, więc różnicy nie będzie. W tym staniku to są nawet mniejsze niż w push upiec 😅

  • Anonim
    malinka15
    6 mar 2024

    Ja powiedziałam, że kobiece sprawy. Nie masz obowiązku tłumaczenia dokładnie, dlaczego idziesz na zwolnienie.
    Ja planowałam być na zwolnieniu tydzień, po operacji miałam infekcję, więc wróciłam do pracy po 5 tygodniach, gdy już byłam w miarę gotowa.
    To okres, kiedy trzeba szczególnie zadbać o siebie. Jak masz pracę biurową i nie masz kontaktu z ludźmi, to 2 tygodnie wystarczą, ja pracuję w wylegarni zarazkow, więc nie wróciłam wcześniej, by czegoś nie złapać.
    U mnie, mimo że mam 455 ml, zmiana nie jest widoczna. Wcześniej nosiłam push upy, więc nie widać, że zrobiłam biust. Jak u Ciebie będzie widoczna, to lepiej nie kłamać, tylko jak ja powiedzieć, że kobiece sprawy 😊

  • Anonim
    PaniP
    Użytkownik wyróżniony
    6 mar 2024

    Generalnie nie muszę jakoś bardzo uzasadniać ale wypadało by powiedzieć jaki będzie powód tylko nie chce z góry mówić że podjęłam decyzję o powiększenie piersi ponieważ nie wiem jak zostanie to odebrane a kolejna spraw dlaczego do rodzinnego ? To nie chirurg wystawia zwolnienie ?

  • Anonim
    tosia93
    Użytkownik wyróżniony
    5 mar 2024

    A na jakiej podstawie musisz uzasadniać?

  • Anonim
    Rozalina02
    Użytkownik wyróżniony
    5 mar 2024

    Jak pójdziesz po zwolnienie lekarskie do lekarza rodzinnego, dostaniesz zwolnienie lekarskie na którym nie ma opisu. Wewnętrzne oznaczenia. Więc z tego szef nie dowie się że jest to opercaja plastyczna piersi . Możesz powiedzieć że sprawy kobiece jak by coś i tyle...

  • Anonim
    AnAnia
    Użytkownik wyróżniony
    5 mar 2024

    Możesz powiedzieć że będziesz miała zabieg ze względów zdrowotnych. Chyba lepiej nie być do końca szczerym. Różni ludzie mają różne poglądy. Ja zaufałam jednej osobie, mówiąc że idę na taką operację i teraz żałuję.

  • Anonim
    Kspau897
    5 mar 2024

    Idziesz na zabieg/operacje. Tyle

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama