Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Powiększenie piersi-polecany chirurg Warszawa

Anonim
Martusia123
Warszawa · Utworzono: 6 paź 2021 · Ostatnia odpowiedź 26 paź 2021

Dzień dobry, serdecznie proszę o polecenia chirurga specjalizującego się w powiększaniu biustu w WARSZAWIE. I króciutkie info, dlaczego polecacie te a nie inna osobę. Rozpoczynam przygotowania do operacji. Serdecznie dziękuje!

4 komentarze

Reklama
  • Anonim
    AgnieszkaSkrobek
    Użytkownik wyróżniony
    26 paź 2021
    Najlepszy komentarz

    Warszawa Timeless, dobra opieką przed jak i po, co ważne.
    Piękny rezultat.
    Motiva Ergonomics 440 Corse

  • Anonim
    EstheticonModerator
    7 paź 2021

    Hej, dziewczyny! 🙂 Te z Was, które poddały się zabiegowi lub operacji w ciągu ostatnich 12 miesięcy, zapraszamy do wzięcia udziału w rozdaniu: https://korzysci.estheticon.pl/konkurs/202110/

    Do wzięcia voucher o wartości 9000 zł na wybrany zabieg medycyny estetycznej lub chirurgii plastycznej. Wystarczy wypełnić formularz i załączyć dowód wykonania zabiegu. W razie wątpliwości dajcie znać 😚

  • Anonim
    Anadzoana
    Użytkownik wyróżniony
    6 paź 2021

    Jestem po operacji u dr. Witwickiego :) 27 września miałam zabieg, więc ponad tydzień temu :)

    Lekarz konkretny, rzeczowy. Nie ma jakiegoś pitu pitu, nie zgrywa celebryty, tylko wie konkretnie, po co ktoś przyszedł :) Na pierwszej wizycie miałam mieszane uczucia, na drugiej już miałam lepsza opinie o Nim :) W dniu zabiegu profeska, krótkp, zwięźle i na temat. Tydzień po zabiegu miałam kontrol, trwała może 3 minuty z wyjęciem drenów 😂

    Wszystko jak narazie jest Ok, pobolewa mnie jeszcze lewa strona mocniej, uczucie ciężkości na klatce duże, mam nadzieję, że wszystko wróci do normy niedługo .
    Zdjęcie z piątku czyli po 4dniach :)

  • Anonim
    Anda
    6 paź 2021

    Hej!

    Klinika Dr Charaziński. Profesjonalnie, szczerze, bez owijania w bawełnę.
    Sprawdź.
    Ja polecam.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama