Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Powiekszenie piersi po raz 3

Anonim
angela1989
Użytkownik wyróżniony
Katowice · Utworzono: 30 lip 2022 · Ostatnia odpowiedź 14 lut 2024

Witam, czy są na forum panie które powiększały piersi 3 raz? Albo większymi implantami powyżej 600? 9 sierpnia idę umówić termin trzeciej operacji. Chętnie zobaczę zdjęcia pań z implantami 700 750 800.. 🤭😌

122 komentarze

Reklama
  • Anonim
    malinka15
    14 lut 2024

    Hej,
    ile płaciłaś u Sirka za drugą operację? Długo musiałaś odczekać po 1. zabiegu?

  • Anonim
    KasiaJarzebak
    27 sty 2024

    Mam pytanie u doktora Petr Polak czy dr. Libor Polak?

  • Anonim
    Zanharoth
    Użytkownik wyróżniony
    26 gru 2023

    Pytanie jaki masz budżet. Najlepsze duże piersi robi doktor revis z USA. Jego prace możesz zobaczyć na stronie south Florida plastic surgery.

  • Anonim
    OMK
    Użytkownik wyróżniony
    26 gru 2023

    Anonim,u kogo robiłaś zabieg tak dużych implantów ,ja chcę wymienić z 1000 na większe🙂

  • Anonim
    OMK
    Użytkownik wyróżniony
    26 gru 2023

    Hej ,pisze tutaj wiadomości nie wiem który raz już z kolei.Mam implanty 1000 ale niestety jest widać dużą różnicę w wielkosci.Szukam lekarza od dużych implantów ,nie tylko w Polsce.Chce wymienić implanty,jeden na 1000,drugi 1100 mll. Czy masz może namiary na takich lekarzy,będę wdzięczna za każdą podpowiedź 🙂

  • Anonim
    angela1989
    Użytkownik wyróżniony
    16 paź 2023

    Abc a ty zaraz masz operacje?? Na jakie sie zdecydowalas implanty?? Pozdrawiam

  • Anonim
    angela1989
    Użytkownik wyróżniony
    14 paź 2023

    Anulla a czy ty juz bylas u kogos na konsultacji??

  • Anonim
    angela1989
    Użytkownik wyróżniony
    14 paź 2023

    Maj teraz 755 njest lekki nie dosyt. Ale jestem ogolnie zadowolona :)

  • Anonim
    angela1989
    Użytkownik wyróżniony
    14 paź 2023

    Hejka sorki ale zadko tu zagladam. Tak robilam u mlodego sirka. Bez problemu w klinice w bielsku robia duze implanty:)

  • Anonim
    Anullaa
    10 wrz 2023

    Angela1989 mogę wiedzieć gdzie Pani robiła operacje u kogo ,bo mój lekarz oczywiście nie chce mi włożyć implantów powyżej 800 więc szukam kogoś innego,

  • Anonim
    Anullaa
    10 wrz 2023

    Witam angela1989 czy już Pani jest po operacji?i jak nowe piersi

  • Anonim
    golaodka
    8 wrz 2023

    Hej Angela, jak oceniasz rezultat u dr Sirka?

    Ja się dałam namówić 7 lat temu na 450cc high profile gdzie chciałam 650 i niestety teraz mi brakuje tego napompowania o którym zawsze myślałam. Chcę 800 ale oczywiście lekarze mówią, że oni takimi dużymi się nie zajmują.

    Ja mam 182 wzrostu i 84 pod cyckiem (atletyczna budowa), więc muszę mięć większe ale na stronie lekarze się nie chwalą tym jakie duże implanty wstawiają.

    Jeżeli możesz wystawić jakąś opinię to byłabym wdzięczna.
    PS. Rozumiem, że robiłaś u młodszego?

  • Anonim
    Abc
    10 sie 2023

    Angela a jak Ty się miewasz? Jesteś już w 100% zadowolona?

  • Anonim
    Abc
    10 sie 2023

    Heeej, nie jeszcze, operację będę miała w listopadzie. Ale wciąż nie mogę się zdecydować - 555 czy 610. Mam 173 cm wzrostu i ważę 58 kg, jestem generalnie drobna, wąskie biodra i klatka. Nie wiem, wciąż się waham:/// nie wiem jak całościowo przy całej sylwetce będą te implanty wyglądały 🤔

  • Anonim
    angela1989
    Użytkownik wyróżniony
    9 sie 2023

    Hej abc jestes po operacji??

  • Anonim
    Zanharoth
    Użytkownik wyróżniony
    2 sie 2023

    ja chciałam jak największy ale doktor powiedział, że max w moim przypadku na teraz to 590 cc w profilu corse i taki będziemy wrzucać.

  • Anonim
    Abc
    26 lip 2023

    angela1989 a jak u Ciebie? Jesteś zadowolona z rezultatu? Ja cały czas nie mogę zdecydować się na wielkość- póki co jestem przy wyborze 610, wymiana z 390. Trochę mnie te 610 przerażają czy nie będą za duże, ale jak widzę u Ciebie efekt to tez taki chce 🙈

  • Anonim
    Abc
    26 lip 2023

    Zanhartoh a na jaki rozmiar ostatecznie się zdecydowałaś? Kiedy operacja?
    Zazdroszczę :)

  • Anonim
    Zanharoth
    Użytkownik wyróżniony
    26 lip 2023

    hej, masz już może te zdjęcia? jestem strasznie ciekawa efektu, sama mam niedługo ponowne powiększenie ale niestety trochę mniejszy rozmiar.

  • Anonim
    Abc
    5 lip 2023

    Magda223 baaaardzo prosimy o zdjęcie 🙏 Mało tu dziewczyn z dużymi implantami, będziesz dla nas dużą pomocą, poza tym oczywiście zazdrościmy :) zdrowka!

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama