Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Powiększenie piersi- piersi blisko siebie

Anonim
Zuza1282
Warszawa · Utworzono: 19 wrz 2021 · Ostatnia odpowiedź 3 lis 2021

Zastanawiam się nad powiększeniem piersi- implant okrągły. Przede wszystkim zależy mi na tym, żeby piersi były blisko siebie nawet bez biustonosza, przy okazji zwiększając rozmiar. Czy taki efekt jest możliwy? Moja sylwetka jest szczupła jestem dość wysoka, moje wymiary 70/83. Biustonosz noszę 75B. Czy implanty dają efekt ,, bliskości" piersi? Chętnie zobaczę zdjęcia waszych efektów bo ciężko mi znaleźć takie fotografie.

3 komentarze

Reklama
  • Anonim
    Anadzoana
    Użytkownik wyróżniony
    3 lis 2021

    Hej, mi zależało na piersiach blisko siebie i jestem zadowolona z „bliskości” :)

    Dr Witwicki, Warszawa :)

  • Anonim
    opiumkate
    22 wrz 2021
    Najlepszy komentarz

    Hej, mi piersi blisko siebie zrobiła dr Kuźlan z Poznania 😊 ale tak jak ktoś niżej napisał, to też zależy od Twojej anatomii, jak masz naturalnie bardzo szeroki rozstaw to chyba ciężko żebyś po operacji miała je bardzo blisko siebie.

  • Anonim
    Ata_ww
    21 wrz 2021

    Hej, wszystko zależy od twojej anatomii. Ja też chciałam ale się nie dało bardzo blisko. Idź do operatora, on cię wymierzy i ci powie, co da się zrobić. Powodzenia!

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama