Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Implant 450/500 - jaki wybrać?

Anonim
Martys
Wrocław · Utworzono: 18 maj 2020 · Ostatnia odpowiedź 31 maj 2020

Cześć 🙂 Przychodzę do Was po poradę. 17 czerwca mam zaplanowany zabieg powiększenia piersi implantami polytech - lekarz zaproponował mi 450, lub 500ml. Początkowo byłam zdecydowana na tą drugą opcje, bo różnica niby niewielka, ale jednak... zależy mi na ładnych, kształtnych piersiach, nie na ogromnych balonach, a martwię się, że z moją wyjściówką takie właśnie wyjdą. Oczywiście będę to konsultowała jeszcze z lekarzem, ale jestem ciekawa Waszych opinii. Jeśli któraś z Was miała podobną wyjściówkę i zdecydowała się na implanty o podobnej pojemności, to z miłą chęcią zobaczę efekty 🙂

37 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    Kasia815514
    Użytkownik wyróżniony
    31 maj 2020

    Kaja dla mnie twoje piersi są olbrzymie. Pozdrawiam cię serdecznie.

  • Anonim
    Kaja480
    Użytkownik wyróżniony
    31 maj 2020

    Dla porownania wstawiam fotki, po operacji, miesiace po, 2 mies po i teraz 🙂

  • Anonim
    Martys
    30 maj 2020

    Hej Kaja 🙂 myśle, że wybiorę coś pomiędzy 450-480, raczej nie zdecyduje się na większe, ale ostateczna decyzje podejmę z lekarzem przed op. Już nie mogę się doczekać! To już za 3 tyg 🙈

  • Anonim
    Kaja480
    Użytkownik wyróżniony
    26 maj 2020

    Aaa no przeciez pisalysmy 🙂 tez planuje za jakis czas ostatnia wymiane na min 600 wzwyz.

  • Anonim
    Kasia815514
    Użytkownik wyróżniony
    26 maj 2020

    Kaja my już pisaliśmy. Wiem, ja miałam już trzy operację i wiem, że w czasie dwóch lata wymienię na max. 640 ml. I będzie to ostatnia, gdyż też mam niedosyt. Jak brafiterka mnie mierzyła na ścisku wyszło 77 cm a w biuście 104.80 cm z Gaja są za duże, idą do góry. Mi od operacji wybiły się do przodu o prawie 5 cm. Kaja bardzo przepraszam ale nie wysyłam zdjęć ale jestem z Tobą, gdyż druga operacja u mnie była totalnie nieudana, tu gdzie mieszkam w Niemczech, czekałam 10 miesięcy aby wymienić to g...u mojego lekarza w Szczecinie, który robił pierwszą operację, przez te 10 miesięcy miałam piekło w głowie. Psychika mi wysiadała, były tak strasznie brzydko zrobione, że wstydziłam się własnego męża. Teraz są piękne, ale większe mieć nie zaszkodzi

  • Anonim
    Kaja480
    Użytkownik wyróżniony
    26 maj 2020

    Kasia815514 Masz ten sam implant? ten stanik co mam na fotce to wlasnie z firmy Gaia 🙂 masz racje sa super. Mozesz mi wyslac zdjecia?

  • Anonim
    Kasia815514
    Użytkownik wyróżniony
    26 maj 2020

    Kaja duży biust, ja też mam 480 ml Mentor wysoki profil i też myślałam do ostatniej soboty, że to 80 E, brafiterka dała 75 H z firmy Gaja, leżą perfekcyjnie. I super gatunkowo.

  • Anonim
    Kaja480
    Użytkownik wyróżniony
    26 maj 2020

    Jak Martys jestes juz zdecydowana na jakie 🙂?

  • Anonim
    Kaja480
    Użytkownik wyróżniony
    25 maj 2020

    480 i 375 mentor ultra wysoki profil okragle. Ja to napewno za jakis czas wymienie po raz 3 i ostatni na wieksze hm konkretnie wieksze

  • Anonim
    Martys
    25 maj 2020

    Kaja, dzięki. Chyba rozwiałaś moje wątpliwości, nie chciałabym większych. Będę rozmawiać jeszcze z lekarzem, czy możemy wybrać coś pomiędzy 😃 jakie masz implanty?

  • Anonim
    Kaja480
    Użytkownik wyróżniony
    25 maj 2020
    Najlepszy komentarz

    Juz wrzucam 🙂 2,5 miesiaca po wymianie
    Stanik ktory mam to 80E

  • Anonim
    Martys
    25 maj 2020

    Super 😃 czekam 🤗

  • Anonim
    Kaja480
    Użytkownik wyróżniony
    25 maj 2020

    Jasne ze mam w wolnej chwili wrzuce, bo w pracy jestem i w miedzy czasie pisze z Wami 🙂

  • Anonim
    Martys
    25 maj 2020

    Kaja, masz prywatny profil i nie widzę Twoich postów. Mogłabyś tu wrzucić zdjęcia? 🙂

  • Anonim
    EstheticonModerator
    25 maj 2020

    Cześć Kaja480! Masz jakieś zdjęcia? 😉

  • Anonim
    Kaja480
    Użytkownik wyróżniony
    25 maj 2020

    Martys, ja na Twoim miejscu wzielabym co najmniej 500, ale jak uwazasz. Mi wydaje sie, ze moje sa male, moze dlatego ze po wymianie, po wyjeciu implantu z kapsula, jakbym zaczynala z wyjsciowki to i byly by chyba wieksze. Zobacz moje fotki to porownasz

  • Anonim
    karolajn110
    Użytkownik wyróżniony
    25 maj 2020

    Przepiękne masz piersi ❤️❤️❤️❤️

  • Anonim
    Martys
    25 maj 2020

    Pokażesz swoje? 🙂

  • Anonim
    Martys
    25 maj 2020

    Kaja, mam 174cm, 85 pod biustem i 70kg. Boje się, że 500 będą za duże. Zastanawiam się czy nie wziąć czegoś pomiędzy, myślałam właśnie o 480.

  • Anonim
    Kaja480
    Użytkownik wyróżniony
    21 maj 2020

    Zalezy jakie masz wymiary, waga, wzrost. Ale bierz 500, ja mam 480 i nie sa duze. A jeszcze zmaleja. Ja zaluje, ze nie wzielam 500 lub wiecej.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama