Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Powiększenie piersi metodą powięziową

Anonim
Melke85
Wrocław · Utworzono: 3 mar 2024 · Ostatnia odpowiedź 7 kwi 2024

Czy któraś z was miała wkładany implant pod powięź? Jak długo dochodziłyście? Kiedy jazda autem? Podobno można od razu pofnosic ręce, żeby np.umyć głowę. I podobno ogólnie krócej niż pod mięsień dochodzi się do ********** efekt jest naturalny? Mile widziane zdjęcia.

48 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    kasiakol
    7 kwi 2024

    Melke85 będę na konsultacji pod koniec miesiąca to się dowiem (na razie nie mogę biegać, ale dolne partie ciała mogę zacząć ostrożnie ćwiczyć, czyli przysiady, wypady no i spacery)

  • Anonim
    Melke85
    6 kwi 2024

    Kasiakol są idealne :0 pięknie wyszło. Kiedy mozesz np wrocic do cwiczen gory ciala, cos mowili?

  • Anonim
    kasiakol
    5 kwi 2024

    Wrzucam Wam moje zdjęcia przed i po miesiącu (piersi na pewno jeszcze się zmienią). Jestem niecały miesiąc po zabiegu i już są miększe niż na początku.
    Przed miałam wymiary 75 cm pod biustem 89 w biuście, po mam po miesiącu 97 cm
    Efekt osiągnęłam dokładnie taki jaki chciałam. Doktor spełnił moje oczekieania w 100%.
    Implanty 360 cc demi Motiva Ergonomix 2, operator Tomasz Sirek (jestem zachwycona podejściem lekarza i całej obsługi w klinice).
    Rewelacja 💕

  • Anonim
    ElK
    Użytkownik wyróżniony
    5 kwi 2024

    Ja też mam non stop stojące sutki i słyszałam, że tak już zostaje 🤷🏽‍♂️

  • Anonim
    kasiakol
    26 mar 2024

    Mam pytanie do dziewczyn, które są już po zabiegu:
    Jestem 2,5 tygodnia po powiększaniu i cały czas mam powiększoną otoczkę brodawki (poza tym brodawki cały czas stoją)
    Czy też tak miałyście? A jeśli tak to po jakim czasie wróciło do normy?

  • Anonim
    Karpatka98
    26 mar 2024

    Tequilę miałam identycznie co do myśli i wątpliwości przed zabiegiem- mnóstwo przeczytanych historii, mieszało mi to w głowie bardzo. Ja przed zabiegiem wahałam się między demi a full i napisałam do doktora co on myśli, dał znać, że przy projekcji full efekt będzie nieco okrąglejszy i mniej naturalny więc pozostałam przy demi. Jutro mam ściąganie opatrunku u pielęgniarki, bo u doktora będę miała kontrolę dopiero za miesiąc, ale póki co dobrze przechodzę rekonwalescencję i bez komplikacji- tfu, tfu. W środę miałam zabieg, a od poniedziałku już wróciłam do pracy- ale ja tylko siedzę i rozmawiam z ludźmi więc wysiłkowo nie przeciążam się. Więcej biegam w domu, bo mam 3,5 letniego synka i nie mogę sobie pozwolić tylko na leżenie czy siedzenie.
    Wydaje mi się, że warto zaufać doktorowi, on wie co robi. Po operacji pewnie też dużo dziewczyn ma myśli że mogły być większe/ mniejsze, okrąglejsze/ bardziej naturalne itp, ale tu chyba dużo zależy od kobiety, bo ja wiedziałam że nie mam potrzeby posiadania dużych piersi, raczej takich ładnych, pełnych no i bardzo chciałam żeby pod ubraniami nie było widać że były robione- i nie widać. Tzn póki co i tak ubieram szerokie swetry do pracy bo noszę stanik i pas i pas przebija nawet przez bluzki, ale to miesiąc trzeba wytrzymać, później będzie łatwiej.

  • Anonim
    Teqil
    26 mar 2024

    Karpatka Twoje komentarze utwierdzają w przekonaniu że doktor to ekstra wybór

  • Anonim
    Teqil
    26 mar 2024

    Karpatka doktor jak dla mnie rewelacja :)
    Mam dobrany implant o profilu mini , prosiłam o naturalny efekt, nie chce ogromnych piersi :) teraz się zastanawiam czy demi nie byłby lepszy 🙈🙈
    Myślę jednak że trzeba oddać te kwestie doktorowi :) demi 12 cm podstawa to już właśnie 360 ml jak widzę i pewnie dla mnie byłyby zbyt duże ..?
    Dopóki nie zrobione to chyba tak będzie że jest milion myśli i pomysłów 😂

  • Anonim
    Karpatka98
    24 mar 2024

    Tequil i jak Twoje wrażenia po konsultacji u dra Mazurka? Ja właśnie jestem 4 dobę po operacji u Niego, czuję się dobrze, w zasadzie od wybudzenia z narkozy bez bólu, w środę mam zdjęcie opatrunków, póki co chodzę w staniku i pasie 24h na dobę i czekam, aż zobaczę efekt, podglądnęłam je z 2x i póki co wyglądają super 🤩

  • Anonim
    Teqil
    22 mar 2024

    Mam 164 cm wzrostu ważę 53 kg a obwód pod biustem 75
    Doktor mówi że mam raczej szeroką klatkę piersiową

  • Anonim
    tosia93
    Użytkownik wyróżniony
    22 mar 2024

    Ja też będę miała pod powięź implanty 545ml a szerokość implantu to 14cm

  • Anonim
    Kspau897
    22 mar 2024

    Teqil ile masz wzrostu i obwod pod biustem
    Tak mi tez wchodzą pozno polecam tez odswiezyc strone po wejsciu

  • Anonim
    Teqil
    22 mar 2024

    U mnie ma być 275 lub 310 ml :) da się zrobić pod powięź doktor twierdzi :) zdecydowałam się na zabieg :)

    Kurczę też Wam dodaje komentarze z takim ogromnym opóźnieniem …? Mojego poprzedniego nie widzę jeszcze ..:/

    Mam szerokość implantu między 12 a 12.5 cm , Mają być dopasowane do moich warunków więc wychodzi implant mini i właśnie między 275 a 310 ml 🙈

  • Anonim
    Teqil
    20 mar 2024

    Mam konsultacje u doktora Mazurka :)
    Robi dużo pod powięź

  • Anonim
    aniaap
    19 mar 2024

    U mnie dziś 15 dni od operacji. Wczoraj zdjęłam plasterki z blizn, pięknie się goją, mam cieniutkie kreseczki, ale czułam dyskomfort bez niczego na bliznach więc dziś pobiegłam po opatrunki do apteki. Na efekt jeszcze trochę poczekam. Póki co mam dwie sterczące sztywne piłki 😂

  • Anonim
    Melke85
    18 mar 2024

    Teqil u kogo masz konsultację? Ergonomixy najlepsze do techniki pod powięź, bo mają cienką powłokę i są miękkie. Napisz jak będziesz po, co doktorek mówił

  • Anonim
    kasiakol
    18 mar 2024

    Dziewczyny kochane,
    Generalnie bólu nie czuję. Jedyne co mi doskwiera to ucisk biustonosza pod piersiami, który w sumie boli.
    Mam wrażenie, że on tak ściska, że żebra zaczęły mnie boleć. Jak odchylam gumkę w staniku od skóry to lepiej mi się robi.
    Nie ukrywam, że rozpięłam stanik wczoraj dosłownie na minutkę, bo mnie swędziała skóra i już musiałam się podrapać no i zobaczyłam piersi.
    Obydwie są takiej samej wielkości, sutki są troszkę powyżej środka.
    Przez ten ucisk jest trudniej oddychać.
    Od czasu do czasu mam lekkie ukłucia po zewnętrznej stronie obu piersi i pod pachą (ale one są na prawdę lekkie i sporadyczne). Jestem osobą o niskim progu bólu.
    Jutro jadę na zmianę opatrunku i dobranie biustonosza, więc napiszę Wam może coś więcej.

  • Anonim
    Teqil
    18 mar 2024

    Podpowieziowo najlepsze ergonomixy ..?

  • Anonim
    Teqil
    18 mar 2024

    Kasiakol czekamy na efekty 😊😊
    Jak się czujesz dziś ??
    Ja mam konsultacje w środę odnośnie podpowieziowej techniki :)) zobaczymy co doktor powie

  • Anonim
    Melke85
    18 mar 2024

    Kasiakol jak tam? Ból silny? Widziałaś już cycki?

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama