Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Powiększenie piersi lipiec 2022

Anonim
El_bieta_Kalisz
Użytkownik wyróżniony
Wysokie Mazowieckie · Utworzono: 25 cze 2022 · Ostatnia odpowiedź 30 lis 2022

Mam 160 cm wzrostu, ważę 56 kg. Mój obecny biust to 75 B. W lipcu będę miała operację, implant okrągły, wysoki profil 400 ml, mam wąską klatkę piersiową. Zastanawiam się czy taki rozmiar będzie efektowny. Ma któraś z Was podobne wymiary i ewentualne fotki?

174 komentarze

Reklama
  • Anonim
    Monia85
    Użytkownik wyróżniony
    30 lis 2022

    Ela...😂😂😂😂Ale mnie teraz rozbawiłaś tym wpisem😉🙂😊😁

  • Anonim
    El_bieta_Kalisz
    Użytkownik wyróżniony
    30 lis 2022

    Nie mogę doczekać się lata, żeby świecić cyckami 🤣

  • Anonim
    Malutka11
    Użytkownik wyróżniony
    25 lis 2022

    Extra dziewczyny :))

  • Anonim
    Monia85
    Użytkownik wyróżniony
    24 lis 2022

    Malutka 75F😊

  • Anonim
    El_bieta_Kalisz
    Użytkownik wyróżniony
    24 lis 2022

    Monia85 po 3 miesiącach zaczęłam zakładać z fiszbinami, ale tylko na wyjścia, najczęściej chodzę w pooperacyjnych i sportowych. Ogólnie tak, jak Malutka pisze z uwagi na wygodę nie noszę często fiszbin.

  • Anonim
    Malutka11
    Użytkownik wyróżniony
    24 lis 2022

    Super jaka wyszła Ci miseczka u brafiterki? Ja też wystrzegam się fiszbin ale to ze względu wygody. Mój pooperacyjny stanik się trochę rozciągnął. Zobacz sobie topy w new yorker. Kupuje rozmiar za małe i extra są obcisłe

  • Anonim
    Monia85
    Użytkownik wyróżniony
    24 lis 2022

    Malutka mam właśnie idealnie dobrany bo byłam u brafiterki. Ale dalej mam wątpliwości czy to nie za wcześnie. Oczywiście w pooperacyjnym najwygodniej ale obwód już jest za luźny i mi się z tyłu podciąga😏

  • Anonim
    Malutka11
    Użytkownik wyróżniony
    24 lis 2022

    Monia. Najlepiej po 3-4 miesiącach. I to najlepiej tylko na wyjścia, po domu wole topy. I dobierz stanik idealnie, to bardzo ważne. Źle dobrany może uciskać piersi

  • Anonim
    Monia85
    Użytkownik wyróżniony
    24 lis 2022

    Ela i Malutka, po jakim czasie wasi lekarze pozwolili nosić biustonosze z fiszbinami?

  • Anonim
    Malutka11
    Użytkownik wyróżniony
    24 lis 2022

    Ela Kalisz. W styczniu mam tyłek, a później i tak minimum 6 Msc musiałabym czekać z wymianą implantów piersi. Zdecydowałam z lekarzem, ze poczekam i zrobię to po ciąży. Duży implant mógłby się zmienić znacząco po ciąży… wole nie ryzykować że mi coś opadnie 😂

  • Anonim
    El_bieta_Kalisz
    Użytkownik wyróżniony
    24 lis 2022

    Malutka11 nie będziesz jednak wymieniać na razie na większe? W sumie racja, że lepiej po ciąży.

  • Anonim
    Malutka11
    Użytkownik wyróżniony
    17 lis 2022

    Ela Kalisz. Jasne.. 22 lata. Dla mnie to żadna tajemnica dziewczyny 😊 piersi po ciąży wymienię 😅

  • Anonim
    El_bieta_Kalisz
    Użytkownik wyróżniony
    17 lis 2022

    Monia85 taki zakup to sama przyjemność teraz 🙂

  • Anonim
    El_bieta_Kalisz
    Użytkownik wyróżniony
    15 lis 2022

    Mango82 na spokojnie, jeszcze się opuszczą. U każdego inaczej to się odbywa.

  • Anonim
    Mango82
    Użytkownik wyróżniony
    14 lis 2022

    Dziewczyny po jakim czasie zaczęły Wam opadać piersi. Ja jestem ponad 5 tyg. po operacji I mam cały czas wysoko piersi, a niby już nie muszę nosić pasa 🤔

  • Anonim
    Monia85
    Użytkownik wyróżniony
    13 lis 2022

    Wczoraj kupiłam pierwszy koronkowy biustonosz w Intimissimi rozm.75E🙂😉

  • Anonim
    El_bieta_Kalisz
    Użytkownik wyróżniony
    12 lis 2022

    Monia85 jaki finalnie rozmiar wyszedł?

  • Anonim
    El_bieta_Kalisz
    Użytkownik wyróżniony
    11 lis 2022

    Monia85 ale są świetne 😍 duuuże i kształtne.

  • Anonim
    El_bieta_Kalisz
    Użytkownik wyróżniony
    11 lis 2022

    Malutka11 mogę zapytać ile masz lat? Nie pytam w kontekście operacji, a w ogóle.

  • Anonim
    Malutka11
    Użytkownik wyróżniony
    7 lis 2022

    Ela Kalisz 28 stycznia, albo 26. Muszę sprawdzić w karcie bo nie pamiętam 😂😂

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama