Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Powiększenie piersi - Katowice

Anonim
Ola898474
Użytkownik wyróżniony
Kielce · Utworzono: 14 cze 2020 · Ostatnia odpowiedź 21 paź 2020

Witam, szukam sprawdzonego chirurga plastycznego z Katowic, który wykona powiekszenia piersi. Bardzo proszę o polecenie.


10 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    _monia_86
    Użytkownik wyróżniony
    21 paź 2020

    Ja jestem ze wszystkim wyceniona na 17000

  • Anonim

    Anonim

    21 paź 2020

    Okrągłe mentory 16500, anatomiczne 18500

  • Anonim
    Ola898474
    Użytkownik wyróżniony
    20 paź 2020

    Ile płacicie łącznie u dr Wilgusa?

  • Anonim

    Anonim

    20 paź 2020

    Monia powiem Ci tak, dwie moje koleżanki które zrobiły sobie mniejsze piersi niż to co sugerował Wilgus na pewno będę je wymieniać na większe. Obie żałują i cały czas powtarzają że trzeba było trzymać się jego sugestii, ale jeśli cię to przeraża powiedz mu ze wolisz coś mniejszego. To bardzo wyważony człowiek i nie zrobi Ci krzywdy :)

  • Anonim
    _monia_86
    Użytkownik wyróżniony
    20 paź 2020

    Aga 8112 cieszę się, że jesteś zadowolona, niech się szybko goi i aby efekty były wymarzone. Ja mam marne A i to po dwóch karmieniach. Pierwszy lekarz sugerował 260 no max 280 a Wilgus 350. Przekonał mnie swoją wiedzą, doświadczeniem i pewnością siebie. Czekam jak na szpilkach na swój termin który jest w moim przypadku od badań genetycznych uzależniony, tylko ciagle na rozmiar nie mogę się zdecydować hehe

  • Anonim

    Anonim

    20 paź 2020

    Monia_86 wczoraj miałam operację. Klinikę i doktora polecam z całego serca, opieka wspaniała.
    Jeśli chodzi o rozmiar startowałam z opadającego C, poniżej daje zdjęcie sprzed operacji i zaraz po. Doktor sugerował 375, ja chciałam większe i powiedział ze 400 tez są jak najbardziej ok.
    Ja pracuje w branży:) i każdy polecał mi dr jako wybitnego specjalistę, do tego jak pisałam - koleżanki u niego robiły. Wszyscy szczęśliwi :)

  • Anonim
    _monia_86
    Użytkownik wyróżniony
    20 paź 2020

    Cześć Aga 8112 jesteś już po operacji? Mam pytanie rozmiar implantów sama wybierałaś czy sugestią lekarza się kierowałaś? Ja mam operacje u Pana doktora w listopadzie i doradził mi dużo większy rozmiar niż inny lekarz na konsultacji i boje się ze za duże, choć ona ponad 30 lat doświadczenia. Sama nie wiem.

  • Anonim

    Anonim

    23 wrz 2020

    Polecam dr Wilgusa, znam 4 dziewczyny, które u niego robiły. Zero komplikacji, każda ma ładne piersi, ale inne (pod względem rozmiaru, kształtu). Ja jestem po konsultacji, operacja w październiku.

  • Anonim
    nati846085
    18 cze 2020
    Najlepszy komentarz

    Robiłam u Dr Łukasza Drozda, jestem 3 tydzień po i jestem mega zadowolona :)))

  • Anonim
    EstheticonModerator
    15 cze 2020

    Cześć Ola898474 😉 Korzystałaś już z naszej wyszukiwarki? Możesz też sprawdzić naszą grupę wsparcia, może akurat jest ktoś z okolic Katowic 😉 👉 https://forum.estheticon.pl/powiekszanie-piersi-augmentacja/powiekszanie-piersi-kwiecien-maj-2020-43201

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama