Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Powiększenie piersi implantami anatomicznymi 320ml

Anonim
AntekBartek
Rybnik · Utworzono: 2 lut 2024 · Ostatnia odpowiedź 10 lut 2024

Dziewczyny jeśli jesteście ciekawe jak taki implant wygląda na szczupłej osobie to powiem wam że są to dość małe piersi. Żałuję że nie zdecydowałam się na większe. Pod biustem mam 67 w biuście miałam 76 więc rozmiar A był, spodziewałam się po oglądanych zdjęciach w sieci że ten biust po operacji będzie większy. No ale cóż, lepszy rydz niż nic.

17 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    marta_wro71
    Użytkownik wyróżniony
    10 lut 2024

    przed operacją miałam takie kiepskie A

  • Anonim
    marta_wro71
    Użytkownik wyróżniony
    10 lut 2024

    AntekBartek ja mam okrągłe 300 ml XXP, nic o układaniu piersi dr mi nie mówił :) pas to wiadomo 5 tygodni :/ wkurza mnie ten pas...konczy mi sie repertuar ubraniowy :/

  • Anonim
    AntekBartek
    6 lut 2024

    I jaki miała rozmiar biustu przed?🙂

  • Anonim
    AntekBartek
    6 lut 2024

    Marta a jakie masz implanty okrągłe czy anatomiczne? Musisz nosić pas i układać te piersi tak jak ja opisywałam?🙂 Do tego mam przemywać blizny borasolem i smarować maścią detreomycyna.

  • Anonim
    marta_wro71
    Użytkownik wyróżniony
    5 lut 2024

    AntekBartek dobrze to wygląda :) ja mam o 20 ml mniejsze i tez mi sie raz wydaje, ze są małe ale dzis sprawdzałam i wcale nie są ;) miałam operacje 6 dni temu i tez mam takie sutki w dół ;) mam nadzieje, ze to sie zmieni

  • Anonim
    AntekBartek
    5 lut 2024

    Górne szelki mają być luźniej żeby nie podciągać implantu za wysoko jeżeli zależy mi na tym żeby szybciej opadł i jeszcze przez tydzień mam wyciągać ten biust spod pachy do środka i skutki naciągać skórą i układać je symetrycznie bardziej na środku.

  • Anonim
    AntekBartek
    5 lut 2024

    Magos , są tak lekkie że nie czuję ich prawie wcale, polytech CC anatomiczne, były droższe niż okrągłe mentora o kilka tysięcy złotych,
    Binii, mówiłam że po prostu chcę mieć piersi bo wyglądałam jak płaska deska ale nie za ogromne, EIK, napewno masz rację i potrzeba czasu, zresztą teraz to stanik pooperacyjny je spłaszcza, jak ubiorę inny to ten kształt jest inny, dziś sprawdzałam 🙂 najważniejsze że przynajmniej nie będę miała problemu z doborem bielizny i każdy strój kąpielowy teraz mogę ubrać, nie ciągle push upy😅 za kilka tygodni i miesięcy dodam nowe zdjęcia.

  • Anonim
    Binii
    Użytkownik wyróżniony
    4 lut 2024

    AntekBartek
    Chyba zgadzam się z ELK, nawet implant jeszcze nie jest we właściwym miejscu.

    A mówiłaś dokładnie lekarzowi czego oczekujesz?

  • Anonim
    ElK
    Użytkownik wyróżniony
    4 lut 2024
    Najlepszy komentarz

    Antek - one się zmienia, masz pod mięśniem czyli mięsień musi się rozluźnić aby implant uzyskał swój kształt. Będą inne.
    Co do wielkości wg mnie super. Ale mi się nie podobają duże piersi. Podejście, że nikt nie zauważył, że tyle kasy a małe totalnie do mnie nie trafiaja. Wychodzę z założenia, że robi się dla siebie a nie oka obcych oraz, że najbardziej pożądany efekt to taki aby wyglądały naturalnie, że są spójne z sylwetką, proporcjonalne.
    Będzie pięknie, zobaczysz :)

  • Anonim
    Magos
    Użytkownik wyróżniony
    4 lut 2024

    A profil masz średni czy wysoki? Zastanawiam się czy czujesz jakoś ten ciężar?

  • Anonim
    AntekBartek
    4 lut 2024

    Udało się z tymi zdjęciami wreszcie.

  • Anonim
    AntekBartek
    4 lut 2024

    EIK mam nadzieję że będą większe 😂 tyle kasy wydałam.

  • Anonim
    AntekBartek
    4 lut 2024

    Magos, nie będą za duże 🙂 po operacji zaraz są ogromne jak torpety ale jak opuchlizna schodzi to znikają 🙂

  • Anonim
    AntekBartek
    4 lut 2024

    Operację miałam 2 tyg podmięśniowo. Tak doradził mi lekarz bo stwierdził że do mojej sylwetki za duże będą źle wyglądać a teraz jak patrzę to szału nie ma. Nawet nikt nie zauważył jak jestem w ubraniu 😆 ale akurat z tego się cieszę bo nikomu nie powiedziałam. Narazie implant jeszcze nie opadł i sutki są nisko, mam piersi układać w staniku bliżej siebie i sutki naciągać do góry.
    Zrobiłam kilka zdjęć ale nie mogę ich dodać - odrzucenie uprawnień. Jak to zrobić?

  • Anonim
    AntekBartek
    3 lut 2024

    Jutro dodam zdjęcie w wolnym czasie i więcej napiszę 🙂

  • Anonim
    ElK
    Użytkownik wyróżniony
    2 lut 2024

    Antek ile czasu temu miałaś operacje? Jaka metoda? Podpowięziowo czy podmiesniowo?
    Jak pod mięsień to pewnie bardzo się zmienia i będą większe niż po operacji. No i najważniejsze: czego oczekiwałaś?:) przy takim implancie to często po operacji wyglądają jak przed w dużym push up. Także wszystko zależy co kto chcę osiągnąć :)

  • Anonim
    Magos
    Użytkownik wyróżniony
    2 lut 2024

    Możesz pokazać zdjęcie zastanawiam się nad 345ml i boję się że będą za duże, a mam też 75a

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama