Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Powiększenie piersi implantami 600+

Anonim
angela1989
Użytkownik wyróżniony
Katowice · Utworzono: 25 paź 2020 · Ostatnia odpowiedź 3 maj 2023

Witam, czy są tu panie, które chcą się pochwalić dużymi implantami? Sama mam 610 i na pewno wymienię na 750. Niestety mało tu pań z takimi implantami i historiami, powyżej 600 już nie wspomnę, 700 czy 800… może jednak ktoś się odezwie. 😁😊

128 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    Rozmiar80A
    3 maj 2023

    Chcę drugą op. w grudniu, z zera zrobiłam 400ml Motiva ergonomix, ale praktycznie w dekolcie nic nie widać, chciałam wyglądać naturalnie, ale wyszło aż za naturalnie. Lekarz wspomniał teraz o 600ml Polytech, trochę się boję,bo jednak Motiva mi się podobają. Kurde chciałabym pełny biust w dekoltach, ale nie bomby .

    Jakieś opinie. Pomóżcie.
    173 cm
    80 cm pod biustem
    65 kg

  • Anonim
    angela1989
    Użytkownik wyróżniony
    8 lis 2022

    No to niedobrze z tym kręgosłupem i nie pomagają przeciwbólowe? Ja z kręgosłupem nie miałam po żadnej op problemów.. jakoś mnie to ominęło. Może musiałabyś na czas rekonwalescencji pomyśleć o typowo tabletkach na ból kręgosłupa? Może to zabrzmi śmiesznie ale mój mąż ma problemy z kręgosłupem i odkąd zakupił mate kokosowa (koszt ok 130zl) to wszystkie dolegliwości minęły

  • Anonim
    Zanharoth
    Użytkownik wyróżniony
    8 lis 2022

    Jasne że tak, te 315 to dla mnie za mało, przydałoby się 2x tyle :))

  • Anonim

    Anonim

    8 lis 2022

    Angela ogólnie strasznie boli mnie kręgosłup, ciągną szwy i jestem na lekach przeciwbólowych. Staram się jak najmniej leżeć w łóżku, ale czasami ból mnie rozkłada 🙊 miałam nawet syndrom wyparcia i chęć wyjęcia ich 😅😀

  • Anonim
    angela1989
    Użytkownik wyróżniony
    8 lis 2022

    Widzę jesteś zdecydowana na wymianę?

  • Anonim
    angela1989
    Użytkownik wyróżniony
    8 lis 2022

    Wpisz w neta med cosmetic bielsko biała

  • Anonim
    angela1989
    Użytkownik wyróżniony
    8 lis 2022

    Jasne już daje nr do med cosmetic ks robiłam u dr tomasza sirka

  • Anonim
    Zanharoth
    Użytkownik wyróżniony
    8 lis 2022

    Angela masz może namiar jakiś do doktora o którego robiłaś ostatnie powiększanie?

  • Anonim
    angela1989
    Użytkownik wyróżniony
    7 lis 2022

    To ty jesteś bardzo świeżutko po operacji. Jasne piersi się zmieniają jeszcze baaardzo długo, również troszkę maleją. Na pewno efekt będzie super i nie będzie potrzebny push up. Jak na 1op to i tak duży implant pani dr ci zaproponowała. A jak rekonwalescencja? Ja jestem 2 tydz op 27 pazdz i praktycznie nie odczuwam już bólu

  • Anonim

    Anonim

    7 lis 2022

    Angela1989 miałam u dr Baginskiej 2.11 :) ogólnie podczas rysowania dowiedziałam się że 515 będzie wyżej i będzie się odznaczać, a mi zależało na naturalnym efekcie a nie odcięciu piłki. Na dzień dzisiejszy jestem zadowolona, ale jak to pani Dr powiedziała: o efekcie można będzie mówić za miesiąc bo teraz codziennie przybierać będą inne kształty itd.

  • Anonim
    angela1989
    Użytkownik wyróżniony
    7 lis 2022

    A ty lencia jak się odnajdujesz w nowej rzeczywistości z piersiami?

  • Anonim
    angela1989
    Użytkownik wyróżniony
    7 lis 2022

    A pisałaś o 515 zmieniłaś przed operacją? Kiedy miałaś zabieg i u kogo? No i oczywiście czy jesteś zadowolona?😌

  • Anonim

    Anonim

    7 lis 2022

    Tak, jestem już po operacji. Wybrałam implant 470 xtra hp mentor

  • Anonim
    angela1989
    Użytkownik wyróżniony
    7 lis 2022

    A ty kami jesteś już po??

  • Anonim

    Anonim

    7 lis 2022

    Hej ja mam 550 jestem prawie dwa tyg po operacji ..

  • Anonim
    Zanharoth
    Użytkownik wyróżniony
    12 paź 2022

    Nie martw się, ja mam 163, 49 kilo z obecnymi 315 i marzą mi się 700 cc:)

  • Anonim

    Anonim

    11 paź 2022

    Ja w listopadzie będę miała 515 xtra mentor. Mam obawy, że będą duże aczkolwiek mam 170cm i ważę 62kg. Zastanawiam się jak wygląda sytuacja po operacji. Widać dużą różnicę po czasie w wielkości? Wiadomo, że na początku są opuchnięte. Jak wygląda sytuacja z brzuchem - czytałam, że też puchnie - jak bardzo?
    Stres już mnie zżera …🙈

  • Anonim
    Zanharoth
    Użytkownik wyróżniony
    10 paź 2022

    Tak, ma 900 :) możesz sobie ją zgooglować nazywa się Aysha Soper. Jestem bardzo zadowolona ale chcę większe :)

  • Anonim
    angela1989
    Użytkownik wyróżniony
    22 wrz 2022

    A jesteś ogólnie zadowolona z zabiegu? Ja mam 26 pazdz wymianę na 830 nie mogę się już doczekać. Ta dziewczyna ze zdjęcia autentycznie ma 900?

  • Anonim
    Zanharoth
    Użytkownik wyróżniony
    2 wrz 2022

    Robiłam u doktora Stolarskiego z wrocławskiej chiroplastici. Mam w planach poczekać może nawet półtora roku :)

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama