Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Powiększenie piersi a malutkie dziecko

Anonim
Katarzyna89
Kraków · Utworzono: 18 lut 2020 · Ostatnia odpowiedź 18 maj 2020

Hej dziewczyny. Czy któraś z Was się zdecydowała na powiększenie piersi, mając dziecko około roczne? Moje ma teraz 9 miesięcy i już waży ok 10 kg. Bardzo bym chciała zrobić zabieg jak najszybciej, ale również się obawiam jak sobie poradzę z dzieckiem. Jak długo najlepiej nie nosić dziecka w ogóle? Macie takie doświadczenia? Tydzień po zabiegu będzie cały czas moja mama przy mnie, mąż wiadomo praca, więc nie będzie go ciągle w domu.

8 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    EstheticonModerator
    18 maj 2020

    Cześć Malutka87 😉 Dodałyśmy Cię też do grupy wsparcia dla dziewczyn tuż po i krótko przed operacją, znajdziesz tam wiele relacji innych dziewczyn i jeśli masz jakieś wątpliwości, na pewno podzielą się z Tobą doświadczeniami: https://forum.estheticon.pl/powiekszanie-piersi-augmentacja/powiekszanie-piersi-kwiecien-maj-2020-43201 👏😌

  • Anonim
    Malutka87
    Użytkownik wyróżniony
    18 maj 2020
    Najlepszy komentarz

    Hej Katarzyna i jak z Twoja operacją? Jesteś już po? Ja czekam na koniec czerwca 😊

  • Anonim
    Monique88
    17 mar 2020

    Ja zrobiłam operację. Syn miał skończone 11 miesięcy. Zaczął chodzić, więc to duże ułatwienie. Miałam do pomocy osoby. Jestem 2 tyg po operacji i nie nosze go. Czekam, aż ten miesiąc minie.

  • dr Jerzy M. Chęciński

    · 19 lut 2020

    Dzień dobry,

    Proponuję odczekać do chwili, kiedy przestanie Pani nosić dziecko na rękach , po operacji minimum miesiąc czasu należy odczekać.

    Pozdrawiam

  • Anonim
    Moni880714
    18 lut 2020

    Przy tak małym dziecku nie zdecydowałam się. Poczekalam znacznie dłużej. Z doświadczenia wiem, że przy takim roczniku najwięcej jest schylania się, podnoszenia np do fotelika do karmienia do samochodu.

  • Anonim
    Biba
    18 lut 2020

    Z osobistego doświadczenia odradzam.
    Jestem prawie trzy miesiące od operacji na codzień jestem sama z dwiema córkami , mąż tylko na weekend wiec wszystko na mojej głowie.
    Starsza ma 9 lat a młodsza 2 lata i dwa miesiące.
    Przez ostatni tydzień piersi strasznie mnie zaczęły bolec a lewa to już wg jak bardzo . Skontaktowałam się ze swoim operatorem, opisałam sytuacje oraz przesłałam zdjęcia . Ze zdjęć i po szczegółowym opisie stwierdził ze piersi są przemęczone ?
    Za tydz idę na USG piersi i w miarę możliwości muszę dać im odpocząć .
    Wiec decydując się na taka operacje musisz brać pod uwagę to ze masz małe dziecko , a tydzień to bardzo krótki czas jeśli chodzi o pomoc.
    Do mnie siostra przyjechała na 4 tyg a później był mąż przez 2 tyg . Praktycznie nic nie robiłam przez pierwsze 6 tyg od operacji.
    A teraz na prawie 3 mce jak już poczułam ze niby już wszystko mogę to mam za swoje i na nowo muszę uważać.
    To moje zdanie, każda z nas tez jest inna i inaczej dochodzi do siebie. Ale radzę bardzo dogłębnie to przemyśleć ?

  • Anonim
    Ania856087
    18 lut 2020

    Hej hej , ja odłożyłam decyzję, kiedy dojdzie do operacji syn będzie miał 2,5 roku, lekarz mi powiedział ,że ok 3 miesięcy te,eva unikać jakiegokolwiek dźwigania, a wiadomo jak z roczniakiem....

  • Dr Osuch Clinic

    · 18 lut 2020

    Przez ok. 2 miesiace po powiekszeniu piersi implantami nie powinno sie cwiczyc ani podnosic dzieci, niestety. Takie sa zalecenia na czas rekonwalescencji.
    pozdrawiam
    Piotr Osuch
    ***************************

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama