Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Piersi są daleko od siebie po powiększeniu

Anonim
Malutka0909
Warszawa · Utworzono: 5 lut 2021 · Ostatnia odpowiedź 19 lut 2021

Cześć dziewczyny! Jestem 8 dni po zabiegu powiększania biustu implantami 375 cc Mentor. Piersi są daleko od siebie. Czy to normalne? Wiem, ze muszą dojść do siebie, bo na razie to dwa kamienie, o które można wybić zęby.

16 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    alx
    Użytkownik wyróżniony
    19 lut 2021

    Malutka0909 I jeszcze będą się zmieniać ;) Daj sobie czas! :) Piersi się układają najbardziej intensywnie w pierwszych 3 miesiącach, a wg niektórych chirurgów ten proces zmian zachodzi nawet do roku od implantacji. Jeśli jesteś szczupła i masz mało tkanki tłuszczowej, to efekt będzie inny niż u dziewczyny z większą jej ilością ;) Także najlepiej porównywać swoje zdjęcia sprzed i po :)

  • Anonim

    Anonim

    19 lut 2021

    Malutka0909, to, że piersi są daleko od siebie, to kwestia antatomi 🤷‍♀️ Nic raczej z tym nie zrobisz.

  • Anonim
    Malutka0909
    18 lut 2021

    Alx wczoraj minęło 3 tyg. Zmieniły się bardzo. Z tym że ja mam strasznie wystające żebra na klatce.

  • Anonim
    Malutka0909
    18 lut 2021

    Alx - wczoraj minęło 3 tyg. Zmieniły się bardzo. Z tym że ja mam strasznie wystające żebra na klatce.

  • Anonim
    alx
    Użytkownik wyróżniony
    18 lut 2021

    Malutka0909 Hmm, jak dla mnie ostateczny rozmiar to wypadkowa poczucia estetyki, stylu życia (czy i jak bardzo jesteś aktywna fizycznie), warunków anatomicznych (rozmiar wyjściowy, waga, wzrost, budowa klatki piersiowej, czy jesteś po laktacji etc.). Jak dla mnie dla mnie (158 cm, brak tkanki tłuszczowej na klatce) powiedziałbym, że są spore, a w niektórych sytuacjach - nawet za duże ;) (tak, wiem że większość dziewczyn żałuje że nie wzięła większych - mnie to nie dotyczy ;) Jak długo jesteś po operacji?

  • Anonim
    Malutka0909
    17 lut 2021

    Nie wydają się małe? Ja chyba zaczynam żałować, że nie wzięłam 400 ml. No chyba że jeszcze się wypchną do przodu.

  • Anonim
    alx
    Użytkownik wyróżniony
    16 lut 2021

    Malutka0909 - 340 ml mentor hp xtra, ale startowałam z kompletnego zera ;)

  • Anonim
    Malutka0909
    16 lut 2021

    Alx jaki masz rozmiar implantów?

  • Anonim
    alx
    Użytkownik wyróżniony
    16 lut 2021

    Lilou9011 To tak jak u mnie, po 3 miesiącach jest duży rozstaw, ale to wypadkowa budowy klatki piersiowej, rozmiaru wyjściowego i rozmiaru implantów. Dlatego chyba najlepiej porównywać swoje zdjęcia sprzed i po niż cudze ;)

  • Anonim
    Lilou9011
    16 lut 2021

    Mi został duży rozstaw między piersiami.

  • Anonim
    Malutka0909
    11 lut 2021

    Sylabowa - niestety nie zapisałam. Ale piersi były małe. :(

  • Anonim
    Sylakowa
    Użytkownik wyróżniony
    10 lut 2021

    Po 2 tygodniach bardzo ładnie wyglądają ;) Możesz podać swoje wymiary przed?

  • Anonim
    Malutka0909
    10 lut 2021

    8 dni :) i 14 dni po :) z wrażenia tydzień dodałam :)

  • Anonim
    Malutka0909
    10 lut 2021
    Najlepszy komentarz

    2 i 3 tyg po :)

  • Anonim
    Stokrotkaa
    Użytkownik wyróżniony
    7 lut 2021

    Ja myślę, że to też zależy od anatomicznej budowy klatki. Niektóre kobiety naturalnie maja bliżej piersi, niektóre dalej.

    W Twoim przypadku to na pewno za wcześnie, żeby coś stwierdzić :) Daj im jeszcze czas :)

  • Anonim
    annnna
    6 lut 2021

    Na razie spokojnie, okolica mostka też jest na pewno bardzo opuchnięta, trudno cokolwiek powiedzieć dopiero po tylu dniach. Ale ja bym się na razie niczym nie martwiła, jak na 8 dni po wygladają super :)

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama