Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Powiększenie piersi 325 CCHP MENTOR

Anonim
Basia086
Katowice · Utworzono: 21 kwi 2021 · Ostatnia odpowiedź 5 maj 2021

Dziewczyny pomóżcie! Lekarz mi proponuje rozmiar 350 CCHP MENTOR implant okrągły. Ja zastanawiam się nad 325 CCHP ponieważ boję się że 350 mogą być gigantyczne. Zależy mi na rozmiarze C. Jestem drobnej budowy, mam 160 cm, 53 kg, 74 cm pod biustem i 80 w biuście. Help

15 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    Sofiia
    Użytkownik wyróżniony
    5 maj 2021

    No ja dziś widziałam, to są takie dosyć płaskie, mam nadzieję, że tak jak u Ciebie się wybija. 🙈 W piątek mam zmienić sobie sama plastry, a za tydzień ściągnięcie opatrunkow w klinice. 😊

  • Anonim
    Ewel
    5 maj 2021

    Sofiia, będzie już tylko lepiej. Jestem 11 dni po operacji. Od wczoraj tak naprawdę nie czuję, że miałam operację. Muszę się pilnować przy codziennych obowiązkach, bo po prostu zapominam.
    Najzabawniejsze jest to, że cały dzień czekam na kąpiel, żeby sobie na nie popatrzeć 😂

  • Anonim
    Sofiia
    Użytkownik wyróżniony
    5 maj 2021

    Ewel, no moje na dzień dzisiejszy wyglądają tak jak Twoje w 2 dniu. U mnie doba minęła od operacji. Już jestem w domku i na rawdę nie jest źle. Jestem mega szczęśliwa 🥰

  • Anonim
    Ewel
    5 maj 2021

    Sofiia, każdego dnia są coraz ładniejsze. To najlepsza decyzja, jaką podjęłam, jeśli chodzi o inwestycje w siebie 😉

  • Anonim
    Sofiia
    Użytkownik wyróżniony
    5 maj 2021

    Ewel, super się wybiły😍

  • Anonim
    Ewel
    5 maj 2021

    Basia, biust wyjdę mi się, że pasuje idealnie. Nie jest za mały, czasem mój mąż mówi, że są ogromne, ale bardzo go to cieszy. Stawiałam na taki rozmiar, żeby czasem móc bez tego stanika pochodzić bez stresu, że grawitacja szybko zrobi swoje.
    Wrzucam zdjęcia. Na ostatnim jedna pierś jest niżej, ale to dlatego że robiłam sama sobie

  • Anonim
    Basia086
    2 maj 2021

    Ewel, aaaa przepraszam, teraz doczytałam w pierwszym komentarzu, wymiary mamy podobne. I jak oceniasz biust? Masz rozmiar ok, czy za duży, za mały? :) Jest szansa na fotkę? Będę wdzięczna :*

  • Anonim
    Basia086
    2 maj 2021

    Ewel, Z dnia na dzień będzie lepiej, trzymam kciuki :) Fajnie, że masz już to za sobą. Jaki masz rozmiar i profil?

  • Anonim
    Nvvisia
    27 kwi 2021

    Ja mam 159 i 52 kg, pod biustem 73 cm i mam Mentor 375 anatomiczne i nie są bardzo duże, są super w sam raz.

  • Anonim
    Ewel
    25 kwi 2021
    Najlepszy komentarz

    Wczoraj był mój dzień. Po narkozie niestety bardzo wymiotowałam, a przy nowym biuście było to straszne. Wszystko mnie ciągło i bolało. Teraz jest znośnie. Ciężko jest mi na razie chodzić czy nawet korzystać z toalety. Ale muszę się chyba przyzwyczaić do nowej sytuacji.

  • Anonim
    Ewel
    25 kwi 2021

    Wczoraj był mój dzień. Po narkozie niestety bardzo wymiotowałam, a przy nowym biuście było to straszne. Wszystko mnie ciągło i bolało. Teraz jest znośnie. Ciężko jest mi naradzie chodzić czy nawet korzystać z toalety. Ale muszę się chyba przyzwyczaić do nowej sytuacji.

  • Anonim
    Basia086
    23 kwi 2021

    Ewel, proszę daj znać, jaki efekt i jak się czujesz 🙏 Trzymam kciuki, będzie pięknie ❤️

  • Anonim
    Ewel
    23 kwi 2021

    Moja operacja jutro. Wymiary podobne, bo ja mam 165 cm, 49 kg, 70 cm pod biustem i mam mieć mentor 350 hp.

  • Anonim
    Basia086
    22 kwi 2021

    Annnna - niby nie duża różnica, ale człowiek nie może się zdecydować 🙈 Muszę to przemyśleć ❤️ Dzięki za pomoc!

  • Anonim
    annnna
    22 kwi 2021

    To 25ml to nie jest znacząca różnica, ja bym pewnie brała ten większy implant ;) Sama mam anatomiczne mentory 295ml przy 167cm, 49kg, 70cm pod biustem i mam takie solidne C, ale żałuję, że nie są trochę większe ;) Przy 74 pod biustem 350cc powinno fajnie wyglądać :)

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama