Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Powiększenie piersi 16 dzień - wrażenia

Anonim
Anna80
Warszawa · Utworzono: 12 lip 2020 · Ostatnia odpowiedź 23 lut 2021

Cześć dziewczyny. Jestem tu nowa i 16 dzień po operacji biustu implantami okrągłymi Mentor xera 405 cc. Chciałam się podzielić wrażeniami. Otóż zaraz po operacji, czułam się świetnie, ponieważ działała jeszcze narkoza I środki szpitalne przeciwbólowe. Najgorsze dni to był drugi dzień i trzeci. Kłopoty ze wstaniem z łóżka, ponieważ bolą-szczypią jakby szwy (takie uczucie) Kłopot z umyciem się samemu, fatygą jest podnieść zwykły kubek z wodą, ponieważ ma się wrażenie, że jest ciężki. Czwarty dzień jest już znacznie lepiej. Można powoli samemu się podnieść. Dziś jest mój 16 dzień od zabiegu, sama wstaję, ale nadal chodzę przygarbiona, bo mam wrażenie jakby jeszcze te szwy ciągnęły. Ogólnie czuję się dobrze. Pozdrawiam Was wszystkie kochane koleżanki.

13 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    Natalka2222
    23 lut 2021

    Anna80, proszę zdradź, skąd jest ten piękny kostium.

  • Anonim
    Anna80
    20 lip 2020

    Dziekuję Insomnia, jesteś kochana.
    Powiedz, a jak ty się czujesz ?
    Ja zaczęłam dziś troszkę ,,ćwiczyć,, to znaczy lekko ściągać łopatki do tylu.
    Ręce lekko, delikatnie podnosić.
    Boję się, aby się nie zrobił jakiś zastój.

  • Anonim
    insomnia
    Użytkownik wyróżniony
    20 lip 2020

    No ładnie, ładnie! Będzie szał na plaży! :)

  • Anonim
    Anna80
    19 lip 2020

    Dziewczynki, jestem już 3 tydz po operacji.
    Przesyłam zdjęcie.
    Co prawda na chwilę włożyłam nowy staniczek, aby mniej więcej pokazać, jak wyglądam.
    Ja mam 405 cc implant okrągły :)

  • Anonim
    Anna80
    17 lip 2020

    Cześć kochana moja Insomnia.
    Bardzo cieszę się, że masz się dobrze.
    To dobra wiadomość :))))
    Mi dziś mija 3 tydzień równo od operacji i póki co w miarę dobrze się czuję również.
    Już nie mogę się doczekać, kiedy będę mogła kupić sobie pierwszy biustonosz bez push up ;)

  • Anonim
    insomnia
    Użytkownik wyróżniony
    17 lip 2020

    Cześć Anna80, no ja to wiesz, doskonale, tyle czasu po operacji to już zupełnie dobrze, najgorzej, że nie mogę jeszcze przez miesiąc się położyć na brzuchu - nie, żebym była fanką, ale plecy w odcinku lędźwiowym mnie rypią i potrzebuję solidnej terapii manualnej, a na siedząco czy na boku to się nie da... A tak to wszystko spoko, śmiesznie jest tylko jak się schylam, czuję, jakby się żel w implancie tak z opóźnieniem "odklejał" od klatki :).
    Pozdrawiam, kuruj się grzecznie i spokojnie! ;)

  • Anonim
    Anna80
    17 lip 2020

    Cześć dziewczynki .
    Mogę wysłać wam zdjęcia.

  • Anonim
    Samatawisniewska
    16 lip 2020

    Ja mam implanty 400ml okrągłe. Jestem 2 dobę po operacji. U mnie była pierwsza noc najgorsza, ale teraz plecy mnie bolą strasznie. Nie u umiem się wyprostować, aż piecze. Ja też proszę zdjęcia jak mogę, bo strasznie ciekawa jestem.😁😁😁

  • Anonim
    Anna80
    16 lip 2020

    Kochana Insomnia :) cieszę się, że Cię słyszę.
    Już się prostuję :) Mniej mnie ciągnie, strupki odpadły i Pan doktor powiedział, że mogę zacząć stosować żel, maść na blizny.
    Kupiłam sobie Silaurum - silikonowy żel na blizny.
    Żel ma właściwości przeciwzapalne, nawilża.
    Napisz proszę, jak Ty się czujesz ?
    Buziaczki i pozdrawiam serdecznie
    Ania

  • Anonim
    Anna80
    16 lip 2020

    Cześć Kasiu.
    Oczywiście mogę Ci przesłać w wiadomości prywatnej :)

  • Anonim
    EstheticonModerator
    15 lip 2020

    Cześć Anna80 :) Masz może zdjęcia? 😉

  • Anonim
    Anna80
    12 lip 2020

    Cześć kochana Insomnia :)
    Bardzo Ci dziękuję za wiadomość.
    Oczywiście, będę starała się prostować I nie garbić.
    Pozdrawiam Ciebie serdecznie.
    Buziaczki

  • Anonim
    insomnia
    Użytkownik wyróżniony
    12 lip 2020
    Najlepszy komentarz

    Cześć, super, że czujesz się dobrze, najgorsze masz za sobą! Ale jeśli mogę coś doradzić - staraj się delikatnie rozciągać klatkę piersiową - brać ramiona do tyłu, ściągać łopatki. To przygarbienie jest takie trochę asekuracyjne (jestem po operacji, boję się normalnie ruszać), poza tym może wynikać z niewygodniej pozycji spania. Wiem, że jest strach, a bo to się coś może urwie albo przesunie, ale nie, nie ma strachu. Owszem, tam wszystko jest ponadrywane i opuchnięte, ale spokojnie można lekko rozciągać mięśnie te nad piersiami. Mi to bardzo pomogło, przestały mnie tak boleć plecy w odcinku piersiowym. Również pozdrawiam i życzę spokojniej rekonwalescencji!

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama