Powiększenie i podniesienie piersi

Anonim
Artemis
Katowice · Utworzono: 24 lip 2024 · Ostatnia odpowiedź 6 sie 2024

Zdecydowałam się na operację piersi. Jednak u mnie myślę, że powinno to być powiększenie i podniesienie piersi. Czekam na wizytę u lekarza a w tym czasie czytam informacje w internecie i zastanawiam się jakby to miało wyglądać w moim przypadku, czy da się zrobić taką operację i za jednym razem? Po dwóch ciążach piersi nie dość, że się zmniejszyły to jeszcze bardzi opadły. Dużo schudłam i tkanki tłuszczowej na piersiach praktycznie brak, obecnie wygląda to jak dwie wiszące skórki wypełnione trochę gruczołem. Od zawsze miałam też asymetrię, która teraZ się pogłębiła. Doktor Paciorek mi odpisał, że nie łączą powiększenia piersi z podniesieniem. A samo powiększenie myślę, że nie da odpowiedniego efektu. Proszę niech ktoś coś mi powie jak to wygląda, bo nie wytrzymam do wrześniowej wizyty.

1 komentarz

Reklama
  • Anonim
    IzabelaSta
    6 sie 2024

    Mi też dr odmówił takiej operacji ponieważ wiąże się z deformacją piersi i tzw „profilem pieska snopy” Zdecydowałam się na dwuetapowa operację. Najpierw lift a po roku może powiększę jeśli będą małe.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama