Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Powiekszenie i podniesienie piersi

Anonim
Justyna_
Warszawa · Utworzono: 30 wrz 2021 · Ostatnia odpowiedź 28 paź 2021

W poniedziałek 27.09 miałam operację podniesienia i powiększenia piersi. Implanty mentor 350. Wyjściowo była miseczka b. Implanty są obecnie wysoko, piersi twarde, już nie boli tak bardzo. Jest coraz lepiej...Ja jednak nie jestem zadowolona z efektu, nie wiem co dalej będzie, czy one opadną , czy zmiękną. W tej chwili nie podobają mi się w ogóle...Jakoś tak jestem wyczerpana i załamana...Patrze na piękne efekty po tym zabiegu i zastanawwiam się dlaczego u mnie jest tak? :(

40 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    Weras
    Użytkownik wyróżniony
    28 paź 2021

    Hej Justyna. U mnie zdecydowanie lepiej - piersi dość miękkie i prawie się już wyrównały. Jutro idę na kolejne usg. Jeszcze nie przyzwyczaiłam się do nowych piersi i wciąż się na plecach. Generalnie nic mnie nie boli - oprócz plecow i szyi. Od początku ta lewa/ większa pierś czuje bardziej - obecnie jakby coś się przelewało w niej (chodząc). Jak u ciebie wygląd?

  • Anonim
    Justyna_
    27 paź 2021

    Hej, mam pytanie odnośnie miękkości piersi. Miesiąc po operacji są twarde, bardziej miękkie niz kiedyś, ale jednak nienaturalnie twarde w dotyku. Jak to jest u Was? Kiedy roba sie bardzej miękkie?
    Pozdrawiam,
    Justyna

  • Anonim
    Justyna_
    12 paź 2021

    Weras, trzymam kciuki, może to też należy do części rekonwalescencji? Płyn się wchłonie z czasem, pierś wyrówna?

  • Anonim
    Weras
    Użytkownik wyróżniony
    12 paź 2021

    Justyna - jest duża różnica w wyglądzie 👍. Naprawdę piersi teraz wyglądają dużo lepiej, ułożyły się. Ja np. nie miałam w ogóle siniaków (brałam Rutinoscorbin i witaminy, m.in. C ) - może to dlatego, ale niestety mam nadal nierówność (mija 3 tyg), i płyn w tej większej, lewej piersi. Więc mam duże obawy co do tej sytuacji...

  • Anonim

    Anonim

    12 paź 2021

    Każda z nas innaczej przechodzi rekonwalescencję, mam nadzieję, że każda za parę miesięcy będzie dumna i szczęśliwa... Ja jutro idę na 2 oględziny blizny, która nie jest zachwycająca, ale i ona zniknie.

  • Anonim
    Justyna_
    12 paź 2021

    Cześć, 15 dzień po. Widać poprawę, jednak dół nadal nie jest wypełniony tak, jakbym chciała. Trochę nierówne. Twarde. Wiem, że muszę czekać. Jak to jest z tą twardością? Kiedy będą miękkie? Jak miękkie? Nie mam pojęcia :)

    Mam też pytanie odnośnie masażu piersi, aby nie zrobiła sie wokół implantu jakaś tkanka czy torebka? Czy wykonujecie jakiś masaż? Jak on wygląda?

    Pozdrawiam,
    Justyna

  • Anonim
    martabarska
    Użytkownik wyróżniony
    10 paź 2021

    Justyna, dzięki, to bardzo potrzebne wskazówki 👍

    Lui 1 - można zobaczyć efekty?😎

  • Anonim
    Justyna_
    10 paź 2021

    martabarska, trochę mniej spuchnięty u góry, dół jakby minimalnie się wypełnił, ale nadal nie jest wg mnie to biust, który może się podobać. Ćwiczenia na leżąco, kładziesz jedna rękę na piersi, drugą ba biuście. Oddychasz naprzemiennie, powoli unosząc klatkę piersiowa, a potem brzuch. Tak sześć razy, nie więcej aby się nie przewentylować. A wstawanie z łóżka: przekręcasz sie ostrożnie na bok, opuszczasz najpierw nogi, potem podpoerasz się ręką, tą która jest wolna, nie przycisnięta przez bok, na którym lezysz i wstajesz. :)

  • Anonim
    martabarska
    Użytkownik wyróżniony
    9 paź 2021

    Justyna_A, jak twój biust? Czy widzisz zmiany?

  • Anonim
    martabarska
    Użytkownik wyróżniony
    9 paź 2021

    Justyna, jakie są te ćwiczenia? Bardzo mnie one ciekawią, tak samo jak wstawianie z łóżka, jak to robisz, moja droga?😸

  • Anonim
    Justyna_
    9 paź 2021

    Aleksandra1289, bardzo dziękuję Ci za post i zdjęcia. Czytam go wielokrotnie, moja operacja była trochę jeszcze bardziej skomplikowana, ponieważ miałam jeszcze podniesienie. Widzę, jak Twój biust pięknie się zmienił, mam nadzieje, że z moim będzie podobnie. Dziękuję :)

  • Anonim
    Justyna_
    8 paź 2021

    Weras, byłam u fizjoterapeuty, ale pokazał mi jedynie ćwiczenia oddechowe, na poprawę krążenia limfatycznego i jak wstawać z łóżka :) Po tygodniu od operacji. Mam nadzieję, że u Ciebie wszystko ok, myślę, że obie mamy jeszcze czas, aby się wszystko ułożyło... odpowiedzi trochę podnoszą na duchu, będzie ok..:)

  • Anonim
    martabarska
    Użytkownik wyróżniony
    8 paź 2021

    Weras, czytałam ze to mięsień trzyma i musi się rozluźnić, więc będzie dobrze kochana powodzenia :)

  • Anonim
    Weras
    Użytkownik wyróżniony
    8 paź 2021

    Justyna - dziękuję za dobre słowo, bardzo za wsparcie. Dziś jadę na USG i okaże się, czy coś się dzieje 🙏🏻. Dam znać. Pozdrawiam!

  • Anonim
    Justyna_
    8 paź 2021

    Weras, Twój biust jest zachwycający, aczkolwiek rozumiem, ze niepokoi cię asymetria. Jesteś miesiąc po. To też wcześnie. Byłam na fizjoerapii, pokazano mi dwa ćwiczenia oddechowe i jak wstawać z łóżka (ponad tydzień po operacji :)) Mnie lekarz powiedział, że te półki nad ramionami znikną, dziewczyny też to piszą, a piersi powiększą i ułożą. Lekarz stwierdził, że to się układa nawet 3-6 miesięcy. U ciebie, choć biust masz już świetny, też pewnie się jeszcze ułoży. A takim ostatecznym rozwiązaniem, którego jednak nie życzę ani mnie ani Tobie jest korekta po pół roku. Dobrze, że jedziesz wszystko posprawdzać. Myślę jednak, że jeszcze nie musimy panikować... Trzymaj sie!

  • Anonim
    martabarska
    Użytkownik wyróżniony
    7 paź 2021

    Weras, kto Ci robił zabieg?

  • Anonim
    Weras
    Użytkownik wyróżniony
    7 paź 2021

    Amilaga - jutro jadę na USG i okażee się. Ale ewidentnie coś jest nie tak. Ta prawa pierś jest wciąż twardsza, bardziej napięta i wyczuwalna. A lewa już miękka i ułożona.

  • Anonim
    Amilaga
    6 paź 2021

    Weras, tak jakby jeden był włożony niżej pod mięsięń, ten większy, a ten drugi jest wyżej, przez co uciska go jeszcze mięsień i wydaje się mniejszy. Albo mięsień go puści albo tak na różnych wysokościach zostaną?

  • Anonim
    EstheticonModerator
    6 paź 2021

    Hej, dziewczyny! 🙂 Te z Was, które poddały się zabiegowi lub operacji w ciągu ostatnich 12 miesięcy, zapraszamy do wzięcia udziału w rozdaniu: https://korzysci.estheticon.pl/konkurs/202110/

    Do wzięcia voucher o wartości 9000 zł na wybrany zabieg medycyny estetycznej lub chirurgii plastycznej. Wystarczy wypełnić formularz i załączyć dowód wykonania zabiegu. W razie wątpliwości dajcie znać 😚

  • Anonim
    AgnieszkaSkrobek
    Użytkownik wyróżniony
    5 paź 2021

    Niezła rzeźnia, same siniaki.
    A tak szczerze, to musisz poczekać z 3 miesiące, implanty opadną, skóra ale naciągnie, piersi zrobią się okrągłe. To jest standard, takie kwadraty twarde na początku. Noś pas ściągający implanty niżej. Pomaga. Będzie dobrze, daj sobie czas jeszcze będzie pani zadowolona ;)

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama