Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Powiększenie biustu znikomego - czy dobrze się układa?

Anonim
becka
Mysłowice · Utworzono: 15 mar 2023 · Ostatnia odpowiedź 7 kwi 2023

Cześć! W poniedziałek miałam operację w klinice w Belgii. Zdecydowałam się zrobić ją tam, ponieważ nie mieszkam w kraju. Mój początkowy rozmiar to dosłownie 0. Wystawały mi tylko sutki. Udałam się na konsultację, lekarz zaproponował mi implant 350cc lub 395cc profil ultra wysoki, implant Aron (bardzo popularne w Belgii). Po przemyśleniach zdecydowałam się na 395cc. Operacja odbyła się pomyślnie, pierwsza doba i noc po zabiegu były dla mnie mega ciężkie jednak od dzisiaj nie biorę już nawet leków przeciwbólowych. Wizytę kontrolna na zdjęcie bandaża uciskowego (po wizycie dostanę biustonosz specjalny) mam za półtora tygodnia. Dzisiaj pierwszy raz odważyłam się zerknąć do „środka” Generalnie wszystko okej tylko moje cycki wydają mi się mega małe i oddalone od siebie, dodaję zdjęcie abyście mogły zobaczyć jak to wygląda i czy ja mam jakieś paranoje, czy moje piersi zmaleją jeszcze, czy raczej zrobią się pełne i wybija do przodu? Błagam, pomocy, bo zwariuje!🙏

11 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    Nsjsisk
    7 kwi 2023

    ok, podeślij jeśli to nie problem, będę wdzięczna ;)

  • Anonim
    becka
    7 kwi 2023

    W poniedziałek mija 4 tygodnie od mojej operacji, zeszła opuchlizna z piersi, zrobiły się troszeczkę mniejsze, wyglądają o wiele lepiej 🙏😄 mogę podesłać zdjęcie na priv jeżeli chcesz ☺️

  • Anonim
    Nsjsisk
    7 kwi 2023

    Hej,
    U mnie podobna historia, wyjściowo było zero, mam implant (od 4 dni) 335 ml i wygląda to podobnie jak u ciebie i też trochę się podłamałam.
    Daj proszę znać jak wyglądają twoje piersi teraz :)

  • Anonim
    becka
    17 mar 2023

    Dziękuję za ten komentarz! Uspokoiłaś mnie, naprawdę!

  • Anonim
    Aga1108
    17 mar 2023

    Daj im czas, wyglądają bardzo ładnie. Ja jestem ósmy tydzień po operacji (mentor 455 pod mięsień). Jestem szczupła 49 kg, 169 cm. Piersi wyjściowe małe B. Na tą chwilę rozmiar 70f. Na początku też wydawały mi się nie za duże, były stożkowe i oddalone. Zaczęły mi się podobać dopiero po ok. miesiącu kiedy górny mięsień zaczął puszczać i stały się kształtne i okrągłe. Każda z nas ma inne ciało. Myślę, że u Ciebie efekt będzie naprawdę super.

  • Anonim
    becka
    17 mar 2023

    A czy któraś miała sytuację że piersi wybiły do przodu a nie zmalały? Słyszałam, że jak opuchlizna zejdzie to piersi mogą zmaleć nawet do 1/3…

  • Anonim

    Anonim

    16 mar 2023

    395 to wcale nie tak mało. Daj sobie czas, to dopiero któraś doba po operacji. Piersi się układają 3 mce a nawet i dłużej. Jak masz pod mięsień to tym bardziej on tam trzyma ten implant i się musi rozciągnąć i dopasować.

  • Anonim
    zuzannaabro
    Użytkownik wyróżniony
    16 mar 2023
    Najlepszy komentarz

    becka, to zależy jakie masz wymiary, wzrost, obwód klatki piersiowej, ja mam implant tylko 250cc o średnim profilu, ale przez to, że jestem niewysoka ten implant nie wygląda na tak mały

  • Anonim
    becka
    16 mar 2023

    A jaki miałaś rozmiar początkowy swoich naturalnych? Bo mi to nawet stanik z miseczka A odstawał, może dlatego, ze moja budowa ciała jest mniejsza.. tłumaczę to sobie już na wszystkie sposoby..

  • Anonim
    Aleksandra2014
    15 mar 2023

    Zdjęcie w staniku pooperacyjnym kilka godzin po operacji.

  • Anonim
    Aleksandra2014
    15 mar 2023

    Hej, ja wczoraj miałam operację w jednej piersi mam 375 a w drugiej 335 i moje piersi wydają mi się naprawdę spore w porównaniu z Twoimi 395. Jak będę po zdjęciu szwów to podeślę Ci fotkę moich piersi.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama