Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Powiększenie biustu styczeń 2023

Anonim
Ale
Sosnowiec · Utworzono: 6 lis 2022 · Ostatnia odpowiedź 31 paź 2023

Czy jest nas więcej? 🙂 Jest ktoś z zaplanowaną operacją na ten termin w nowym roku? Może powymieniamy się doświadczeniami i przeżyciami? :) Piszcie śmiało, będziemy się wspierać na tym forum. Styczeń 2023

2953 komentarze

Reklama
  • Anonim
    K_GH
    31 paź 2023

    Operacje miałam w kwietniu 2022 r.

  • Anonim
    Granola1234
    Użytkownik wyróżniony
    31 paź 2023

    K_GH kiedy miałaś operację?

  • Anonim
    K_GH
    30 paź 2023

    Ja miałam sporą asymetrię. W jednej piersi mam 220ml demi a w drugiej 330 ml hp. Wadę mi zakryło jednak jest takie wrażenie, ze piersi „wpadły” do środka i brakuje mi tego zaokrąglenia po boku. Może gdyby był większy implant te boki byłyby takie okrąglejsze 😅 myśle o poprawce ale z drugiej strony boje ze większe nie będą już wyglądały naturalnie.

  • Anonim
    Paulina1984
    Użytkownik wyróżniony
    30 paź 2023

    K_GH tez mam lejkowata i zakryło mi dość sporo wadę. A jaki masz rozmiar?

  • Anonim
    K_GH
    29 paź 2023

    Paulina1984 czy możesz napisać jaka masz wadę? Ja mam lejkowata klatkę piersiową. Jestem po operacji ale nie jestem zadowolona z rozmiaru. Są za małe :/

  • Anonim
    Dycia
    Użytkownik wyróżniony
    27 paź 2023

    Motiva 450

  • Anonim
    Paulina1984
    Użytkownik wyróżniony
    27 paź 2023

    Katarzyna_1 nie wiem czy jestem zadowolona . Narazie czuje się bardzo nieswojo bo startowałam z 0 i z dużą wada klatki piersiowej więc dla mnie to bardzo duża zmiana.
    Ogółem kształt wydaje mi się ok , zawsze marzyłam o anatomicznych. Nie miałam dużego wyboru jeżeli chodzi o rozmiar bo więcej mi się nie zmieści ale większych tez bym nie chciała. Te co mam wydają się ogromne. Mam nadzieję że trochę zmalejq 😅

  • Anonim
    nitkanitka
    Użytkownik wyróżniony
    26 paź 2023

    Dycia jaki rozmiar?

  • Anonim

    Anonim

    25 paź 2023

    Paulina ja miałam juz duży biust swój naturalny 75E ale po prostu teraz, świeżo po operacji piersi sa jeszcze sztuczne, obrzęknięte. Układają sie powoli ale i tak jest to dziwne. Nie wiszą 🙏🤪🤣 i oby nie opadły juz za duzo 🙏

  • Anonim
    Paulina1984
    Użytkownik wyróżniony
    25 paź 2023

    Bombidk ja mam 305 anatomiczne i wydają mi się ogromne 😅jeszcze się nie oswoiłam

  • Anonim
    Katarzyna_1
    25 paź 2023

    Hej ,
    Paulina 1984, czy jesteś zadowolona z efektu,bo ja takim rozmiar właśnie miałam ( też Mentor )przez 14 lat i teraz właśnie miałam wymieniane na większy rozmiar 445 ml również Mentor i powiem Ci że żałuję bo pierwotnie miałam wymienić na rozmiar 475 ml ale dwa dni przed operacją zmieniłam na mniejsze i to była naprawdę głupia decyzja bo nie widać znacznej różnicy.
    Czytając teraz na forum również zastanawiała bym się na implantami Motiva bo podobno są bardziej miękkie.
    No ale cóż, muszę się przyzwyczaić ☹️

  • Anonim
    El_bieta_Jozefczyk
    24 paź 2023

    Bassil ja jak tylko mogłam zdjąć biustonosz pooperacyjny to noszę z fiszbinami🙂

  • Anonim
    Dycia
    Użytkownik wyróżniony
    24 paź 2023

    Z każdym miesiącem błędną. Pani dr twierdzi ze moze potrwać do roku az się dobrze zagoja i zbledną az nie będzie ich widac.
    1 zdjęcie jedno z najnowszych
    2 zdjęcie 4 tyg po zabiegu

  • Anonim
    nitkanitka
    Użytkownik wyróżniony
    24 paź 2023

    Bombidk na moje oko piersi nie wyglądają źle, asymetrii wcale nie widać gołym okiem i szczerze mówiąc dopiero tam się dowiedziałam, że ja mam 🤪 U mnie biust był zawsze jędrny i sterczący, teraz stracił objętość na górze i mam powiedzmy anatomiczny kształt. Boje się tych blizn po lifcie, tu niby biust ładny, zrobiony a tu takie blizny.. ma któraś dziewczyna zdjęcia po lifcie i może pokazać ?

  • Anonim
    Dycia
    Użytkownik wyróżniony
    24 paź 2023

    5 miesięcy po i dopiero zaczynam chodzoc w biustonoszu z fiszbinami. Pp całym dniu jest mi mega nie wygodnie. Wszystko mnie uwiera haha

  • Anonim
    Bassii
    Użytkownik wyróżniony
    24 paź 2023

    Hej dziewczyny mam pytanie odnośnie noszenia stanika z fiszbina jesteś wstanie nosić ja jestem 8miesiecy po i jeszcze się nie odważyłam

  • Anonim

    Anonim

    18 paź 2023

    Wlasnie sobie zajrzałam pod biustonosz i powiem Wam, że te moje 350 ml wydają sie ogromne 🤯 dziś druga doba.

    Wiem, że to opuchlizna, że wysoko ale nawet liczę, że zmaleją nieco 🤣

  • Anonim

    Anonim

    18 paź 2023

    Nitka ja idąc na konsultacje tez zakładałam tylko implant a skończyło się na poważnym remoncie. Po prostu nie miałam odpowiedniej wiedzy i założyłam prosta drogę do ładnego biustu.

    Lekarz powiedział, że jeśli zrobię tylko implant to efekt tzw „waterfall breast” będzie na pewno. I on sie nie podejmuje bo podam go za to do sądu 🤪

    Lekarz Ci wyjaśnił wszystkie opcje?
    Pamiętaj, że warto jednak zacisnąć zęby i zadbać o jak najlepszy rezultat operacji. Jeśli coś będzie nie tak po to będziesz się czuła z tym okropnie…
    Lift nie jest taki zły. Zreszta to tez zależy od Twoich piersi, w takim sa stanie.

  • Anonim
    nitkanitka
    Użytkownik wyróżniony
    18 paź 2023

    Najchętniej zrezygnowałbym z tego liftu, ja nie widze tej asymetrii i mi ona nigdy nie przeszkadzała..

  • Anonim

    Anonim

    17 paź 2023

    Ja nie miałam problemy z czuciem, jedynie nadwrażliwość i lekki ból ale bez tragedii.

    To bywa rożnie.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama