Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Powiekszenie biustu - operacja 3 tygodnie temu

Anonim
PedicureSecret
Opole · Utworzono: 31 paź 2022 · Ostatnia odpowiedź 14 kwi 2024

Hej Dziewczyny, Czy Wasze piersi też przybierały różne formy i Was to stresowało? Czy to normalne że moje tak wyglądają 3tyg po operacji? Mają wygląd nieatrakcyjny? Czy jest szansa, że to ulegnie zmianie? Jakie są Wasze doświadczenia?

350ml mentor extra pod miesien.

43 komentarze

Reklama
  • Anonim
    Natalia1986
    14 kwi 2024

    To mnie trochę pocieszyłyście. Ja jestem w 11 dobie wymiany implantów na Polytech B-lite 440 i jestem przerażona kształtem, tym bardziej że po pierwszej operacji od razu było super.

  • Anonim
    marta_wro71
    Użytkownik wyróżniony
    3 kwi 2024

    Dodaje zdjęcia

  • Anonim
    marta_wro71
    Użytkownik wyróżniony
    3 kwi 2024

    U mnie 3 doby po zabiegu z przodu wyglądały tragicznie, po tygodniu wygladały już ok. w zasadzie szybko doszły do ładnego wygladu.

  • Anonim
    Martiiiti
    3 kwi 2024

    Marta Daisy super cieszę się :) u mnie 16sta doba i też się fajnie zaokrąglają, jedna dalej bardziej obrzęknięta od drugiej ale to chyba normalne z tego co czytam u różnych dziewczynyn więc cZekam dalej :)

  • Anonim
    martadaisy
    3 kwi 2024

    Dziewczyny chciałam tylko napisać, że u mnie 14 doba ☺️i to jak się piersi zmieniają to jestem w szoku 🥰. Ż okropnych kwadratowych ( myślałam że nieudanych) na piękne ❤️. Ja miałam małą wyjściówkę, bardziej po dzieciach małą, obwisłą i zwężającą się. Zależało mi bardziej na bardzo naturalnych ( wypełnieniu mojej piersi. Mam Mentor 200 wysoki profil i jestem zachwycona efektem. W końcu mam pełną pierś ❤️ Teraz czuję lekki niedosyt 😅 że mogłam dać troszkę większe, ale tak jest zawsze jak się człowiek cieszy. Tak naprawdę jestem już zachwycona, a to dopiero 14 doba. Faktycznie warto uzbroić się w cierpliwość 😃❤️Pozdrawiam!!!

  • Anonim
    Martiiiti
    30 mar 2024

    AnAnia a po jakim czasie wyrównało się? Długo schodził Ci obrzęk?

  • Anonim
    AnAnia
    Użytkownik wyróżniony
    30 mar 2024

    Martiiiti też tak miałam

  • Anonim
    martadaisy
    29 mar 2024

    Ok a więc czekamy 🙂💪ja też po 9 dobie widzę różnicę…po paru dniach moja myśl była taka że (o matko trafiłam do procenta spierniczonych operacji…oby nie) ale teraz albo się przyzwyczaiłam albo faktycznie coś się dzieje. Jeszcze obrzęk jest i sutki idą w dół a implant wyżej ale zaczyna skóra troszkę lepiej wyglądać. To czekamy 💪powodzenia również całej reszcie. Obiecuję po pewnym czasie również się udzielać i informować. To mega ważne dla nas. Dzięki AnAnia❤️👌

  • Anonim
    Martiiiti
    29 mar 2024

    Dzięki dziewczyny, a powiedzcie czy obrzęk może schodzić bardziej z jednej piersi niż z drugiej? Z prawej już widzę różnicę natomiast lewa większa i bardziej obrzęknięta

  • Anonim
    AnAnia
    Użytkownik wyróżniony
    28 mar 2024

    Dziewczyny spokojnie, czekajcie cierpliwie. Będzie dobrze :)

  • Anonim
    AnAnia
    Użytkownik wyróżniony
    28 mar 2024

    Martiiiti nie wiem jak można, próbowałam to zablokowali mi wiadomość.
    U mnie była tak duża górka ze sutek zadzierał się do dołu jak dziub ptaka.
    Wtedy żałowałam że nie miałam liftingu i dobrze że lekarze nie operują wcześniej niż rok po operacji, bo miałam ochotę poddać sie od razu reoperacji. Naprawdę potrzeba czasu. Ja miałam tak obrzęknięte piersi krzywe, zero kształtu, jakbym miała jakieś kwadratowe implanty, na tyle było brzydko, że na kontroli po 5 dobie wstydziłam się przed lekarzem że zdecydowałam się na takie coś za takie pieniądze i na własne życzenie. Dzisiaj jedynie myślę aby zmiękły. Chciałabym też większe, ale to inna kwestia. Trzeba czasu, wszystko musi się ułożyć. Ważne aby trzymać się zaleceń.

  • Anonim
    martadaisy
    28 mar 2024

    Również spory, właśnie wracam z 1 kontroli. Wiem tylko, że dobrze cięcia się goją, a o efekcie to standardowa gatka, trzeba czekać:) ale wiadomo, że każda z nas zawsze będzie miała obawy 🙈 oby bezpodstawne 🙏

  • Anonim
    Martiiiti
    28 mar 2024

    Marta Daisy ja dziś 10ty dzień, jak u Ciebie z obrzękiem? U mnie jeszcze spory

  • Anonim
    martadaisy
    28 mar 2024

    Ania Ania Ja jestem 8 dzień po

  • Anonim
    AnAnia
    Użytkownik wyróżniony
    28 mar 2024

    Martiiiti nie chcę zamieszczać zdj

  • Anonim
    Martiiiti
    27 mar 2024

    Marta Daisy a ty ile jesteś po?

  • Anonim
    Martiiiti
    27 mar 2024

    Ja jestem 9ty dzień dziś i tylko odliczam by ten obrzęk zszedł bo ciężko funkcjonować, jak można podać numer bądź majla jakąś wiadomością prywatną?

  • Anonim
    martadaisy
    27 mar 2024

    AniaAnia czy jest szansa abyś również wysłała mi na e-mail? ***** też trochę panikuję🤦‍♀️jutro mam kontrolę ale obawy zawsze jakieś zostają a jestem właśnie ciekawa czyiś zmian. Będę wdzięczna 🙏❤️

  • Anonim
    AnAnia
    Użytkownik wyróżniony
    27 mar 2024

    Te pierwsze dwa tygodnie to były najgorsze - pod względem wyglądu.

  • Anonim
    Martiiiti
    27 mar 2024

    AnAnia masz jakieś zdjęcia jak u Ciebie to wyglądało 2 i potem 3 tygodnie po operacji?

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama