Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Powiększenie biustu - double bubble?

Anonim
madzialena90
Warszawa · Utworzono: 14 kwi 2021 · Ostatnia odpowiedź 9 maj 2021

Witam serdecznie, 3,5 tygodnia temu miała operacje powiększenia piersi metodą pod mięsień, implanty Motiva okrągłe 375ml. Juz po pierwszym tygodniu od operacji lewa pierś wyglądała inaczej niż prawa. Przed operacja miałam lekką asymetrię (lewa pierś trochę większa). Czy to odcięcie które widać na zdjęciu to double bubble? Jak można to wyrównać? Czy jest szansa że to się samo jakoś wyrówna? Konsultowałam już to ze swoim lekarzem który przeprowadzał operację, powiedział żeby czekać aż się zagoi ale moim zdaniem z każdym tygodniem to postępuje i czas tu wcale nie wpływa na korzyść. Czytałam o wszczepianiu tłuszczu w to miejsce ale czy można dzięki temu osiągnąć rzeczywiście ładny i trwały efekt?

Proszę o odpowiedź, efekt który jest teraz mnie nie zadowala.

Pozdrawiam Magdalena

4 komentarze

Reklama
  • Anonim
    PacjentkaX
    9 maj 2021

    Cześć Magdalena. Jak obecnie wyglądają Twoje piersi? Czy coś się zmieniło?

  • Anonim
    PacjentkaX
    28 kwi 2021

    Cześć. Jestem 5 tygodni po operacji i w obu piersiach mam bardzo podobny efekt. Mój lekarz też znany specjalista, twierdzi, że piersi nigdy nie są równe i że jeszcze trzeba czekać, ale moim zdaniem z każdym tygodniem jest coraz gorzej.

  • Anonim
    madzialena90
    15 kwi 2021

    Riley - naprawdę widziałaś już to u innych dziewczyn? Druga pierś wyglada fantastycznie. Na razie nie chciałabym robić lekarzowi antyreklamy, natomiast ma same bardzo dobre opinie.

  • Anonim
    Riley
    14 kwi 2021
    Najlepszy komentarz

    To niekoniecznie jest efekt double bubble, bo już widziałam dziewczyny z takim efektem i z czasem implant opadł i wszystko ładnie się wyrównało. Jak wygląda druga pierś? I jeśli można wiedzieć kto operował?

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama