Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Powiększanie piersii

Anonim
Prynka
Poznań · Utworzono: 14 kwi 2024 · Ostatnia odpowiedź 18 kwi 2024

Cześć dziewczyny. Za dwa miesiące mam zaplanowany zabieg powiekszania piersi.Ostatnio naczytalam sie dużo o różnych powikłaniach i trochę mnie to przeraziło, czy są tutaj jakieś dziewczyny które miały jakieś powikłania pooperacyjne? Czy są tutaj osoby które z powody BII musiały usunac implanty lub je wymienić? Wcześniej nic nie słyszałam o BII niby chorobie implantów czy któraś z was miała jakieś objawy? Czy jakiś lekarz Wam o tym wspominał?

9 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    Anna210
    18 kwi 2024

    Dziekuje, rano w 7 dobie po operacji slabo. Teraz jest lepiej... cos poogarnialam, popichcilam wiecej mam werwy i mniej dolegliwosci.
    Kochana, mialam 83 cm w klatce, teraz 89 cm. Balam sie przerysowanego efektu wiec prosilam o mniejsze. Wybralam z moim wyjsciowym "A" mentor rozm. 325 ml. Lekarz obstawal przy 350 ml spotkalismy sie wiec posrodku. Sa idealne. Jednak 350 tez bylyby ok. Warto sluchac i zaufac lekarzowi ;)
    Poki co ukladaja sie. Jutro zdjecie szwow z powiek, obejrzenie piersi. Troche sie martwie bo przy kapieli, godzine temu zobaczylam ze jedna piers nie wyglada tak, jak druga i nie wyglada dobrze. Zobacze co jutro powie na to lekarz.

  • Anonim
    Prynka
    18 kwi 2024

    A jak się czujesz po zabiegu? Jakie implanty masz ?

  • Anonim
    Anna210
    18 kwi 2024

    Hej. Dobrze, ze czytasz bo swiadomosc trzeba miec. Powiklania nie sa wykluczone ale jednak stosunkoeo rzadkie. Jestem tydzien po operacji a mialam zabieg łączony z blefaroplastyka, wiec niby ryzyko wiekszr a poki co brak powiklan.
    Rozmawialam z moim lekarzem zatowno o powiklaniach jak i o BII. To ostatnie to nie stwierdzone naukowo ani niepoparte badaniami zjawisko, wiec nie przyloztlam do tego wiekszej wagi.
    Radzilabym Ci po prostu wziac te obawy na konsultacje i punkt po punkcie je omowic :)

  • Anonim
    AnnaAnna91a
    Użytkownik wyróżniony
    15 kwi 2024

    Myślę że spokojnie wyrówna

  • Anonim
    Prynka
    15 kwi 2024

    Widzialam Twoje zdjęcia, piersi wyszly super;) tak się zastanawiam czy to 50ml da radę wyrównać asymetrie

  • Anonim
    AnnaAnna91a
    Użytkownik wyróżniony
    15 kwi 2024

    Miałam takie dobre B może małe C ale z gabka sporą
    Więc zobacz ile rozmiarów u mnie poszło w górę tylko że ja miałam po karmieniu 2 dzieci. Jak są w staniku pooperacyjnym to nie widać tego rozmiaru ale w normalnym jak dziś mierzyłam to jest efekt. Jak się układały to efekt nie był taki raz były kwadratowe raz za małe teraz jak już zeszły niżej i się wybiły to są super chciałam większe i jestem z nich zadowolona

  • Anonim
    Prynka
    15 kwi 2024

    Jestes zadowolona z tego rozmiaru jaki teraz masz?

  • Anonim
    Prynka
    15 kwi 2024

    A jaki mialas rozmiar wyjściowy?

  • Anonim
    AnnaAnna91a
    Użytkownik wyróżniony
    15 kwi 2024

    Jeżeli chcesz mieć duże piersi to weź te 500/550
    Ja jestem dużo niższa od Ciebie i mam 455 dziś byłam mierzyć biustonosz i wyszedł mi rozmiar 70G .

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama