Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Powiększanie piersi wrzesień/październik 2022

Anonim
Boxing82
Użytkownik wyróżniony
Lubin · Utworzono: 15 kwi 2022 · Ostatnia odpowiedź 25 kwi 2023

Hej, wiem że jeszcze trochę czasu do września/ października 2022, ale ten czas szybko leci... A widziałam, że kilka z Was właśnie planuje w tym okresie zabieg. Więc możemy się w tym wątku wspierać, dzielić rozterkami lub nowinkami 😁 Ja mam zaplanowany wstępnie na początek października 😉 Obecnie dr zaproponował mi implanty marki Motiva silksurface profil full 450ml / 500ml. Ale trochę się obawiam, czy nie będą za duże. Mam 175 cm, 62 kg, pod biustem 81 cm - B. Jestem po pierwszej konsultacji u dr Michała Chalcarza. Zastanawiam się jeszcze nad jedną konsultacją u kogoś innego np. we Wroclawiu.

1364 komentarze

Reklama
  • Anonim
    elizaveta
    25 kwi 2023

    Zuzanna miałam operacje w październiku, na dzień dzisiejszy to już jest całkowicie kawałek mojego ciała. Nie czuje nic co czułam wcześniej, ani ciężaru ani napiętej skóry ani ciała obcego.

  • Anonim
    zuzannaabro
    Użytkownik wyróżniony
    24 lut 2023

    dziewczyny, a mnie ciekawi jak czujecie ten biust po kilku miesiącach? Nadal czujecie jakieś ciało obce, czy to odczucie jakoś się zmienia?

  • Anonim
    LizaRiedel
    Użytkownik wyróżniony
    24 lut 2023

    Melisa ja nigdy staników nie lubiłam i po domu nigdy w niczym nie chodziłam, a teraz kompletnie nic nie czuję tzn implantu teraz już nawet jak się na niego kładę tez jak by moje piersi.

  • Anonim
    Melisa12
    Użytkownik wyróżniony
    23 lut 2023

    Witam mam pytanie do dziewczyn które maja już powiększone piersi, czy któraś z was przed operacją miała tak że denerwowały ją biustonosze i po przyjściu do domu pierwsze o czym marzyła by go ściągnąć? I czy teraz po operacji nie macie takiego uczucia żeby was te sylikony bolały uciskały denerwowały?? Zastanawiam się czy jak zrobię piersi nie będę mieć uczucia żeby je wyjąc 🙉🙉🙉🙉🙉🙉🙉🙉

  • Anonim

    Anonim

    21 lut 2023

    Liza - mój mąż chciał się poddać powiększeniu piersi ale póki co tylko liposukcje brzucha będzie miał ale podejrzewam że temat piersi wróci. Ja mam zabieg 27 kwietnia

  • Anonim
    LizaRiedel
    Użytkownik wyróżniony
    21 lut 2023

    Kasia ale co chce twój mąż zrobić? Bo jakoś nie zrozumiałam? Bedzie sobie powiększał biust?

  • Anonim
    Cherry10
    Użytkownik wyróżniony
    20 lut 2023

    Hej Edzia, właśnie weszłam tu na forum, bo też chciałabym się dowiedzieć czy biegacie już. Ja muszę zacząć, choćby nie wiem co ;( Może w dwóch stanikach hehhehe będzie lepsze podtrzymanie.

  • Anonim

    Anonim

    19 lut 2023

    Hej jak Wasze cycuszki? W piątek jadę na konsultacje (4 miesiące). Robię już wszystko, zaczęłam ćwiczyć ale bez ciężarków. Może któraś z was biega? Jakoś mi dziwnie, bo jak próbuje to boje się że coś się stanie 😂

  • Anonim

    Anonim

    29 sty 2023

    Mam nietypowe pytanie do was - czekam właśnie na operacje i mój mąż wpadł na pomysł, że skoro ja będę cierpiała to on też chce cierpieć.

    Nawet lekarz się zgodził bo jest po konsultacji i nawet fajnie by to u niego wyglądało. Nie wiem co z tym zrobić bo jeśli by doszło to z mężem byśmy byli cały czas razem :)

  • Anonim
    Cherry10
    Użytkownik wyróżniony
    29 sty 2023

    Elizaveta ja nie mam takich dolegliwości 🤷‍♀️
    Nawet już moje sutki się uspokoiły i nie są takie bardzo wrażliwe jak były na początku.

  • Anonim
    elizaveta
    27 sty 2023

    Dziewczyny, operacje miałam w październiku a czasami łapią mnie jakby skurcze w piersi. Tzn kilka sekund są jakby takie mega spięte a zaraz to odpuszcza samo albo pomasuje, pouciekam i i przestaje. Macie coś takiego? 😅

  • Anonim
    Izaza
    26 sty 2023

    Mango82 w sumie nie pomyślałam, ale już się zapisałam w międzyczasie, może chociaż troszkę to pomoże..

  • Anonim
    Mango82
    Użytkownik wyróżniony
    26 sty 2023

    Izaza a byłaś u fizjoterapeuty sprawdzić czy zrosty się nie zrobiły, bo to często powoduje asymetrię.

  • Anonim
    Izaza
    26 sty 2023

    Dziewczyny jestem 2 miesiące po operacji. Cięcie pod mięsień. Czy wasze piersi są na równej wysokości od dołu? Ja mam lekką asymetrię… zastanawiam się czy jest szansa, że wszystko się jeszcze wyrówna?

  • Anonim

    Anonim

    26 sty 2023

    Na Zolando

  • Anonim
    Cherry10
    Użytkownik wyróżniony
    26 sty 2023

    Edzia piekne 😍 naprawdę. Gdzie kupiłaś czarny strój?

  • Anonim
    Mango82
    Użytkownik wyróżniony
    25 sty 2023

    Pięknie 🤩

  • Anonim

    Anonim

    25 sty 2023

    To w drugim stroju, nie miałam kiedy dziś zrobić innego zdjęcia

  • Anonim

    Anonim

    25 sty 2023

    Chery, nie mam to strój kąpielowy. Były w nim wkładki ale wyciągnęłam 😂

  • Anonim
    Cherry10
    Użytkownik wyróżniony
    25 sty 2023

    Hej Edzia, Ty tu nie masz stanika w ogóle?
    Piękne masz piersi 😍

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama