Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Powiększanie piersi - sutki

Anonim
kinga58778
· Utworzono: 18 lis 2021 · Ostatnia odpowiedź 11 lut 2024

Cześć dziewczyny, czy któraś z Was miała podobny problem, a mianowicie moje sutki po operacji idą w dół :( Czy ktoś miał podobny efekt? Czy sutki z czasem się uniosły w górę? Dodam, że mam implant Mentor HP 405ml wyjściowa małe B, 173 cm i 74 cm pod biustem, zdjęcie jest 6 dni po operacji.

57 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    Binii
    Użytkownik wyróżniony
    11 lut 2024

    U mnie minęły prawie 4 miesiące.
    Jedna pierś już jest ładna kształtna a druga jeszcze nieco spłaszczona i od dołu jeszcze ciut mało wypełniona. Jestem praworęczna i chyba tutaj mięsień dłużej trzyma i potrzeba więcej czasu.

  • Anonim
    AntekBartek
    11 lut 2024

    Jowita a nie masz za ciasnego tego stanika? Musisz czuć lekki uścisk ale też w miarę swobodnie się czuć. Też nie noszę pasa.

  • Anonim
    LizaRiedel
    Użytkownik wyróżniony
    11 lut 2024

    Jjowita poczekaj 3-6 miesiecy. 3 tyg. To jeszcze za wczesnie zeby sie martwic. Ja pasa nigdy nie nosilam i tez wszystko zeszlo to normalne nie martw sie wogole.

  • Anonim
    jjowita84
    10 lut 2024

    Hej dziewczyny,
    Podepnę się do wątku. Jestem niemalże 3 tygodnie po zabiegu i ten obrzęk nie zmniejsza się nic a nic mimo pasa noszonego przez cały dzień. Czy któraś z Was też tak miała ?

  • Anonim
    ElK
    Użytkownik wyróżniony
    26 sty 2024

    Kiedyś jakiś doktor się wypowiadał, że to dość częsta sytuacja jak się umieścić za duży implant w stosunku do warunków. Ale z drugiej strony patrząc jak dziewczyną, które miały implantacje podmiesniowa zmieniały się piersi to może i nie ma co się martwić na zapas 😉

  • Anonim
    AntekBartek
    26 sty 2024

    Twoje już wyglądają naprawdę super, ja jestem tydzień po operacji i jestem załamana. Mam jeszcze niżej niż Ty, 320ml anatomiczne. Mam nadzieję że się to poprawi z czasem jak u Ciebie. A stanik nosiłas z pasem czy bez? Ja mam nosić bez pasa.

  • Anonim
    Anulka2016
    Użytkownik wyróżniony
    1 lis 2022

    kinga58778 o to jesteś jedną z niewielu, która wzięłaby mniejsze a nie większe 😅 ja zdecydowanie wzięłabym większe. Mam szeroka klatkę piersiową i mimo że mam obwód 98 to w cale nie są duże.

  • Anonim
    kinga58778
    26 paź 2022

    DianaG teraz mam 88cm w biuście, piersi delikatnie opadły tzn ułożyły się nie są już tak na górze napompowane, ale z perspektywy czasu wzięła bym mniejsze

  • Anonim
    DianaG
    22 paź 2022

    kinga58778
    Ile teraz masz w biuście? Czy coś Ci się zmieniło od operacji w sensie zmalały piersi? Bo widziałam że prawie rok temu byli 91 cm

  • Anonim
    Anulka2016
    Użytkownik wyróżniony
    20 lut 2022

    kinga58778 proporcjonalne i piękne kształtem 🤩 także gratulacje pięknego biustu 👏

  • Anonim
    Weras
    Użytkownik wyróżniony
    17 lut 2022

    Kinga - bardzo ładny, kształtny biust 🤩

  • Anonim
    kinga58778
    16 lut 2022
    Najlepszy komentarz

    Na obecną chwilę przód Anulka2016

  • Anonim
    kinga58778
    16 lut 2022

    Czy według Was piersi są proporcjonalne czy za duże?

  • Anonim
    Anulka2016
    Użytkownik wyróżniony
    26 sty 2022

    kinga58778 pokaż z przodu zdjęcie? Bo z boku wyglądają super 🤩

  • Anonim
    kinga58778
    25 sty 2022

    Z przodu widać ta asymetrie... operacje miałam 2 listopada

  • Anonim
    kinga58778
    25 sty 2022

    Dziewczyny ja wracam po długiej przerwie tu...I tak jak Anulka pisze jest dzien ze mi się podobają a dzień w którym jestem załamaną...ale teraz nie ze względów sutkow a położenia bo jedńa pierś jest wyżej a druga niżej

  • Anonim
    Anulka2016
    Użytkownik wyróżniony
    18 sty 2022

    Andz w sumie jesteś już sześć miesięcy po operacji więc piersi powinno już nabierać niemalże ostatecznego wyglądu. Chociaż jak mam porównać swoje piersi jak wyglądały po 6 miesiącach a jak wyglądają teraz to też jest wielka różnica. Po sześciu miesiącach był o wiele twardsze niż teraz, choć wydawało mi się że już wtedy są miękkie a wcale tak nie było. Jedyne co widzę u siebie to to że lekarz włożył mi dwa implanty tej samej wielkości jednak zauważyłam że w prawą mogłoby być podane trochę więcej. Nie ma jakiejś kolosalnej różnicy ale jednak zawsze tą prawą pierś miałam mniejszą i teraz też to widzę. Poza tym nie wiem od czego to zależy, bo jednego dnia patrzy na nie i myślę że coś jest z nim nie tak a innego dnia patrzę i się zachwycam jakie są piekne 🤦🤣

  • Anonim
    Weras
    Użytkownik wyróżniony
    17 sty 2022

    Pęknięty raczej nie jest - ale jak cię coś nie pokoi - zrób usg. Piersi masz ładne - naturalny kształt, ale jedna rzeczywiście schodzi niżej - ja tez rak miałam, ale wyrównało się - chociaż idealnej wielkości wciąż nie są. Daj znać. Trzymam kciuki 🙏🏻

  • Anonim
    Andz
    Użytkownik wyróżniony
    17 sty 2022

    W bluzce to wygląda okropnie :( pierś jest stozkowa... górny biegun większy niz dolny. Co myślicie?

  • Anonim
    Andz
    Użytkownik wyróżniony
    17 sty 2022

    Jestem zalamana :( i boje się ze lewa piers ma pęknięty implant/torebkę ze jest tak twarda

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama