Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Powiększanie piersi styczeń-luty 2021

Anonim
Stokrotkaa
Użytkownik wyróżniony
Wrocław · Utworzono: 30 gru 2020 · Ostatnia odpowiedź 22 lut 2023

Cześć dziewczyny! Rozpoczynam wątek operacji po Nowym Roku 🙂 ja mam operację za tydzień, 7 stycznia, i im bliżej, tym większy strach 🤭 Czy jest tu ktoś oprócz mnie, kto w podobnym czasie ma operację? Piszcie, co Wam leży na sercu! Mi, pewnie jak większości, wątpliwości co do rozmiaru implantu... 😉

1532 komentarze

Reklama
  • Anonim
    Klaudia_Przepiora_Na
    22 lut 2023

    Cześć dziewczyny czy miała któraś z was operacje u dr Guido Libondi? czy moze byłyście u niego na konsultacji i możecie wyrazić jakąś opinię z góry dzięki

  • Anonim
    Mango82
    Użytkownik wyróżniony
    15 paź 2022

    E_D_ zapraszam do wątku wrzesień/październik 2022

  • Anonim
    MarzEna80
    15 paź 2022

    Nie miałam okazji. Od operacji mam nie zdejmować stanika do momentu zdjęcia szwów. Także czekam do środy z ogromną niecierpliwością.

  • Anonim
    DianaWG
    Użytkownik wyróżniony
    14 paź 2022

    E_D_
    A mierzyłam się już ile masz w biuście? Ile jesteś po operacji?

  • Anonim
    MarzEna80
    14 paź 2022

    Stan wyjściowy... wklęsłe A 🙈

  • Anonim
    MarzEna80
    14 paź 2022

    Mentor Xtra M+ 325ml i 295ml

  • Anonim
    DianaWG
    Użytkownik wyróżniony
    14 paź 2022

    Ja miałam wyjściowe 70A, 176 cm I 56 kg. Implanty motiva ergonomix 410 corse. Na razie 92 w biuście. Co daje 70 D lub 70 E, ale jestem 4 tygodnie dopiero po więc mogą jeszcze zmaleć. U mnie po operacji było około 95 cm wiec i tak mi zeszło już do 92 cm

  • Anonim
    DianaWG
    Użytkownik wyróżniony
    14 paź 2022

    E_D_ a jaki implant i jakie wymiary wyjściowe

  • Anonim
    MarzEna80
    13 paź 2022

    Cześć Dziewczyny,
    Jestem po operacji biustu. Czy któraś może podpowiedzieć jakiego rozmiaru mogę się spodziewać jak już zdejmę ten stanik pooperacyjny w rozmiarze 65C?

  • Anonim
    MichalinaKrokowskiBe
    8 lip 2022

    KamilaWolkowicz ja jestem po operacji u niego 😊 Śmiało pytaj o co chcesz 😊

  • Anonim
    KamilaWolkowicz
    7 cze 2022

    Gosi ja też chętnie się dowiem jak się masz po operacji u niego. Sama się wybieram na konsultację i mam kilka pytań w związku z tym.

  • Anonim
    RomaWojciechowska
    6 maj 2022

    Gosi a Ty jak się czujesz po operacji u dr Dominika? Nadal wszystko w porządku? Ładnie się zagoiły blizny? Czytałam, że jesteś bardzo zadowolona z niego, a sama się wybieram.

  • Anonim
    WeronikaDanielowska
    5 kwi 2022

    MartaN ja też chciałabym już być po operacji powiek, ale muszę jeszcze trochę uzbierać :) Sama operacja piersi trochę kosztowała więc chwilę musze poczekać, ale nie narzekam, dałabym nawet więcej za taki efekt :) Powiek się nie boję zrobić u tego lekarza skoro piersi poszły tak dobrze :)

  • Anonim
    IdaSzczepaniec
    5 kwi 2022

    MartynaDaniel jesteś już po operacji u dr Boligłowy?

  • Anonim
    IdaSzczepaniec
    5 kwi 2022

    MartaN a jak wyszły powieki u tego lekarza? Długo się goiły? Jak blizna wygląda? Bardzo Ci zazdroszczę, że jesteś po i jesteś zadowolona. Sama chciałabym na pewno zrobić piersi u dr Dominika, ale powieki też są na mojej liście.

  • Anonim
    IdaSzczepaniec
    5 kwi 2022

    Gosi Ty robiłaś u doktora Boligłowy też? I jak efekty, zadowolona jesteś tak jak dziewczyny poniżej?

  • Anonim
    aesjk
    Użytkownik wyróżniony
    17 mar 2022

    Weras, pewnie się do nich przyzwyczaiłaś i dlatego nie widzisz już różnicy 😄 moje są fajne ;-) w porównaniu do tego co było, nie ma porównania. Aczkolwiek teraz myślę, że nie trzeba było się bać i mogłam wziąć większe 😂

  • Anonim
    Weras
    Użytkownik wyróżniony
    14 mar 2022

    Aesjk - u mnie mija 6 mies - i wydają się mniejsze 🙈😂. Generalnie jak moje, naturalne. Czasem ta lewa pierś - która od początku przyswajała mi problemy - coś w niej kłuje, pobolewa, ale rzadko. Po 3 mies zaczęłam już robić wszystko : biegać, pływać na basenie w tym na saunę 2 x w tygodniu, jogę, teraz już nawet byłam na zawodach biegowych 💪🏻. Tylko blizny mam czerwone - ale tez pewnie sauna powoduje ten wygląd i mi się długo goja wszystkie blizny .

  • Anonim
    MartaN
    7 mar 2022

    WeronikaDanielowska robiłam u niego i piersi i powieki, obie rzeczy super wyszły.

  • Anonim
    WeronikaDanielowska
    7 mar 2022

    Fajnie czytać dziewczyny, że jest tyle zadowolonych jego pacjentek tu na forum :) Ja teraz się przymierzam do poprawy powiek u pana doktora :)

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama