Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Powiększanie piersi, pytanie o implant

Anonim
Anonim
Baranów Sandomierski · Utworzono: 3 lip 2020 · Ostatnia odpowiedź 6 sie 2020

Witam, bardzo proszę o wypowiedzenie się w tym temacie, ponieważ mam operację pod koniec miesiąca i jeszcze nie jestem pewna, co do wyboru implantów, zastanawiam się nad 400. Uważam, że 375 mentor mogą by za małe. A więc czy implant mentor 375 hp da mi rozmiar D. Swoje mam 75A, proszę o wypowiedzenie się

33 komentarze

Reklama
  • Anonim
    Kaja480
    Użytkownik wyróżniony
    6 sie 2020

    Dorota89286 Bierz większe! One zmaleją po operacji i będziesz żałować, że nie wzięłaś większych. Ja po wymianie jestem pół roku i cały czas żałuję, że nie wzięłam co najmniej 500.

  • Anonim

    Anonim

    6 sie 2020

    Karolina1910 ciężko coś ni powiedzieć, dużo czytałam na grupach na fb i wiem, że przy obwodzie 75 pod biustem to 400 było by dla mnie lepsze, no cóż tyle się mieszałam ze zmianą implantu, aż w końcu tego nie zrobiłam i teraz żałuję. Mało mi. Zależy jaki chcesz efekt? Dużo dziewczyn bierze 400ml z takim obwodem i mają duże piersi, ale nie za duże 😉 Wejdź na fb w grupy operacje plastyczne, są 2 chyba takie grupy, wpisz w lupkę 400ml i wyskoczy Ci dużo postów, a w nich komentarzy na ten temat ze zdjęciami. Będziesz miała obeznanie. Powodzenia.

  • Anonim

    Anonim

    6 sie 2020

    Ana890362 dziękuję :) no też z tak sobie wmawiam 🤪 niby to widzę, ale zawsze jakiś niedosyt :). Ciężko uchwycić na zdj to co widzę w lustrze, dam zdjęcie jak już będę bez tych plastrów 🤪

  • Anonim
    Ana890361
    Użytkownik wyróżniony
    5 sie 2020

    Karolina - powiem Ci tak: jeśli dr sam zaproponował Ci oba roz. to weź ten większy. Z moich obserwacji na forum dziewczyny, które mają implant do 400ml, efekt wychodzi raczej bardzo naturalnie. Nie spotkałam się tu z opinią ze 350-400 to wielkie balony. Ja też miałam 3 roz. do wyboru i wzięłam największy. A swobodnie weszłoby więcej :)

  • Anonim
    Ana890361
    Użytkownik wyróżniony
    5 sie 2020

    Dorota, ale one są bardzo ładne:) Pasują do Ciebie. Z tygodnia na tydzień będą się zmieniać:) Jeśli chciałaś naturalny efekt to dobrze wybrałaś. Różnica między poj. jest i tak mała, wiec nie ma czego żałować.😀
    Ja też bym mogła mieć więcej, ale wtedy nie wyglądałyby naturalnie 😏 A tak proporcje zachowane. W ubraniu luźniejszym i tym staniku po OP nie widać różnicy specjalnie. Ale już bez niczego wyglądają fajnie:) Cieszmy się więc z nowych piersi. 😍
    Podeślij zdj porównawcze za tydz. :)

  • Anonim
    Karolina1910
    Użytkownik wyróżniony
    4 sie 2020

    Ogólnie jestem drobna.

  • Anonim
    Karolina1910
    Użytkownik wyróżniony
    4 sie 2020

    A dziewczyny jak to jest z tymi oznaczeniami, bo mi dr polecił mentor high profil xtra i 365cc, a następny już jest 405 cc i między tymi się zastanawiam. Muszę przyznać, że mam straszny dylemat. Mam 166cm wzrostu, ważę 49kg, a pod biustem 70 i startuję z A. Poradzicie coś?

  • Anonim
    Kasia815514
    Użytkownik wyróżniony
    4 sie 2020
    Najlepszy komentarz

    Dorota ,zachowaj spokój. To za krótki czas. Zobaczysz, jak się zmienią przez następne pół roku.

  • Anonim

    Anonim

    4 sie 2020

    Hej wstawiam kilka zdjęć, jestem tydzień po operacji, mentor 375 ml. Nie wyszły duże, niestety za małe, kilka dni po aż miałam załamanie, czemu nie posłuchałam swojego sumienia i nie zmieniłam implantu na 400ml. Ale... zmieniam nastawienie, bo muszę 🤪 Chciałam efektu raczej naturalnego a nie "cycoliny 🤪 " , choć jest niedosyt 😔. Więc po ciężkich dniach :) postanowiłam się cieszyć tym, co mam i przede wszystkim dać sobie czas, 2 miesiące minimum, a nie załamywać się po kilku dniach. Zawsze to jest i tak zmiana przejść z A do tego efektu. A za 2 lata wymienię na 420 🤪 jeżeli nadal będę mieć tę potrzebę 🤪

  • Anonim
    Ana890361
    Użytkownik wyróżniony
    19 lip 2020

    Dorota892864 wiem, co czujesz 😀 szybko zleci i ani się obejrzysz, a już będzie po 😍

  • Anonim

    Anonim

    19 lip 2020

    Zostało mi 7 dni 😱😱😱😱😱😱 czuję strach i szczęście 😜

  • Anonim
    Ana890361
    Użytkownik wyróżniony
    12 lip 2020

    Dzięki Nati! Strasznie dużo ich jest o różnych symbolach... w katalogu moje oznaczone są 390 cc, Medium height. High projection. (6.0)

  • Anonim
    nati846085
    12 lip 2020

    W takim razie dla Ciebie 390 może być ok. HP to high profile czyli to jak implant wystaje do przodu a CC określa się wielkość implantu w cubic centimeters, zamiennie z ml.

  • Anonim
    Ana890361
    Użytkownik wyróżniony
    12 lip 2020

    Nati jestem ciut większa od Ciebie:) więc mam nadzieję, że moje 390 też da naturalny efekt, bo o taki mi chodzi.
    Miałam 75c/ 70c w zależności od firmy. Teraz mam małe b i dr powiedziała, że 390 da ładne wypełnienie.
    Co oznacza HP a co cc? Jaka jest różnica?

  • Anonim
    nati846085
    11 lip 2020

    Plus myślę, że przy mojej posturze okrągły by po prostu źle wyglądał, bardzo sztucznie a tego efektu chciałam uniknąć.

  • Anonim
    nati846085
    11 lip 2020

    Ana890361 mi wyszedł rozmiar 70C idealny, w biuście 85cm. Proponował mi doktor 390, ale byłby z tym problem potem przy moim aktywnym trybie życia. Teraz czasem zdarzy mi się pomyśleć, że ciut za duży 😅 jak się nic nie miało to duży przeskok, szczególnie jeżeli chodzi o ćwiczenia fizyczne, których będzie się trzeba uczyć na nowo.

    W necie funkcjonuje info, że anatomiczne mogą się przekręcić, ale mój lekarz mówi, że to niemożliwe jeżeli ciało wytworzy odpowiednie podtrzymanie implantu, czyli musi być długa rekonwalescencja, a potem dobry stanik podtrzymujący i nic się nie powinno stać.

  • Anonim

    Anonim

    11 lip 2020

    Tak okrągłe

  • Anonim
    Ana890361
    Użytkownik wyróżniony
    11 lip 2020

    Też się boje, że się przekręci. Trenuję siłowo i jest ryzyko podobno, że tak może się stać.

  • Anonim
    Ana890361
    Użytkownik wyróżniony
    11 lip 2020

    Dorota to jakie wybrałaś? Okrągłe ostatecznie?

  • Anonim

    Anonim

    11 lip 2020

    Zostałam przy mentor 375 hp

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama