Powiększanie piersi październik-listopad 2024

Anonim
Perelka145
Łódź · Utworzono: 8 paź 2024 · Ostatnia odpowiedź Wczoraj 09:33

Cześć. Szykuję się ma operację w drugiej połowie listopada. Czy jest tu jakaś Babeczka, która również szykuje się w październiku lub listopadzie na powiększenie piersi? Miło będzie móc wspierać się wzajemnie i wymieniać doświadczeniami.

24 komentarze

Reklama
  • Anonim
    Biedronka33
    Wczoraj 09:33

    Ja prawdopodobnie pod mięsień . Pani doktor zapisała sobie żeby przygotować 3 implanty od rozmiaru 470 do 570 mentor xtra profil wysoki czy jakoś tak bo ponoć mam krótką ale szeroką klatkę piersiową ( ogólnie dobrze że był że mam partner na konsultacji bo ja byłam w takich emocjach że nie wiele zapamiętałam 🙈) . Mowi że są zdecydowanie lepsze niż zwykłe i nie będzie efektu zwijania i marszczenia piersi . Ogólnie zaczyna do mnie docierać że to praktycznie już 🙈 i bardzo bardzo się boję . Przeżywam też czy przypadkiem rozmiar nie jest zbyt duży . Mówiłam pani doktor że zależy mi żeby nie biło po oczach sztucznością i żeby nie mieć wielkiej przerwy . I teraz stres czy na pewno nie będą mega za duże . Obecnie ciężko mi stwierdzić jaki mam rozmiar piersi . Staniki kupuje push up zazwyczaj w przedziale między 75 a 85 b ale i tak są za duże i odstają . Piersi nie mialam praktycznie nigdy z wyjątkami ciąży i kiedy troszkę przytyłam praktycznie . Teraz to w ogóle raczej poprostu wisząca naciągnięta skóra ( po 3 ciążach i karmieniach ) . Wzrostu mam 162 cm i obecnie schudłam więc waga w granicach 53/54 kg .
    Naczytałam się tyle o bólu i też koleżanka która robiła mi naopowiadała że naprawdę w głowie mam milion myśli . Może jakoś się tutaj faktycznie wesprzemy wzajemnie . Z jednej strony to spełnienie moich marzeń i tutaj no nie tanie niestety a z drugiej boję się jak będę dochodzić do siebie. 5 listopada operacja jak wspominałam a 2 grudnia zaczynam nową pracę w nowym miejscu i na nowym stanowisku . Tak się akurat złożyło więc teraz jedyna moja myśl to Obym z tego względu szybko doszła do siebie .

  • Anonim
    Iskaa90
    16 paź 2024

    Hej :)
    Ja jestem po konsultacji , termin operacji wstępnie 24 luty ale jak zwolni się termin to początek grudnia .
    Doktorek wybrał implant 200ml lub 260 ml Arion pod gruczoł . Martwię się ze będą zbyt małe ale podobno pod gruczoł porównywalnie z ml ponad 300 pod mięsień . Startuje z małym b po ciąży i karmieniu. A wy jaka metodę będziecie miały ?

  • Anonim
    Biedronka33
    16 paź 2024

    Cześć wszystkim . Ja szykuje się do operacji 5 listopada u doktor Janickiej - Grabowskiej w Bytomiu. Dopiero zaczyna do mnie dociera że to praktycznie już i też mega się boje . Koleżanka 5 lat temu operowałam piersi to z jej opowieści spodziewam się najgorszego 🙈😅

  • Anonim
    Daria_K90
    16 paź 2024

    Operowałam się u dr Tomasza Bonczara - finalnie wybraliśmy 395ml :) mam nadzieje że będzie ok bo odwrotu już nie ma 😀

  • Anonim
    Karolina1lesniewska
    16 paź 2024

    Daria gratuluję ☺️ jeśli chcesz to zamieść jakieś zdjęcie, bo jestem bardzo ciekawa ☺️ jaki ostatecznie lekarz dobrał implant ? I w ogóle i kogo się operowałaś ?

  • Anonim
    Daria_K90
    15 paź 2024
    Najlepszy komentarz

    Kontrola w przyszły poniedziałek, stanik dostałam, jeżeli chodzi o wstawanie z łóżka to też daje sobie radę - zginam nogę chwytam się i podciągam...czuć napięcie mięśni i lekki bol ale do zniesienia :)
    Do szpitala kazali mi zabrać długie spodnie (na sali operacyjnej było zimno) później przebrałam na krótkie, koszule zapinana na guziki, ręcznik i przybory kosmetyczne żeby ślę przemyć.
    Pamiętajcie też żeby zabrać sobie butelkę wody i coś lekkiego do przegryzienia - banan, jogurt pitny.

  • Anonim
    Perelka145
    15 paź 2024

    Daria, świetnie, że jesteś już po. Zazdro :)
    Super, że napisałaś o tym nawale pokarmu, bo tak właśnie zastanawiałam się czy można ten ból do siebie porównać 😊 kiedy pierwsza kontrola? Dostałaś stanik pooperacyjny? Jak ze wstawaniem z łóżka? Dajesz sobie sama radę? I co wzięłaś ze sobą do szpitala?

  • Anonim
    Daria_K90
    15 paź 2024

    Hej dziewczyny! Ja już po ! Żyje 😀 ogólnie jestem bardzo zdziwiona że na prawdę strach ma wielkie oczy! Zakładałam najgorsze, a mogę wam powiedzieć że jak narazie jest super, wiem, że każdy ma inny próg bólu ja oceniem na takie 3/10 pielęgniarka w szoku była mówiła że skacze jak sarenka i nie wygląda że jestem po operacji 😀 bardziej chyba bolą mnie plecy :D jeżeli chodzi o piersi to czuje się tak jak po nawale pokarmu po porodzie :) nie jest źle. Trzymam teraz za was kciuki - jedyne co mogę poradzić to myślcie pozytywnie :)

    Ps. Finalnie wybraliśmy 395HP mam nadzieję, że będzie ok jak zejdzie opuchlizna i że nie będę miała niedosytu :D w sumie gorzej niż było być nie może :D

  • Anonim
    Perelka145
    14 paź 2024

    Karolina, myślę że rozmowa z lekarzem pomoże Ci podjąć właściwą decyzję. Ja zakładałam, że pójdę tylko na konsultację i zobaczymy... jednak lekarz bardzo wzbudził moje zaufanie i odpowiadał na wszystkie moje pytania bardzo szczegółowo, więc poczułam, że jestem w dobrych rękach 😊

  • Anonim
    Karolina1lesniewska
    14 paź 2024

    Perelka145 ja mam termin konsultacji 18 października. W sumie bardzo długo czekam i tak jak nie mogłam się doczekać, to teraz zaczynam się trochę obawiać tego, co powie lekarz i jeśli okaże się , że terminy operacji nie są zbyt odległe to nie wiem co zrobię 😁 trochę zaczynam się wahać, czy robić czy nie 😆
    Daria ma operację jutro 🤓

  • Anonim
    Perelka145
    13 paź 2024

    Mces, czyli w podobnym momencie będziemy miały operację 😊 też mam wyjściówkę b.
    Teraz jesteśmy myślami z Darią 😊

  • Anonim
    Mces
    12 paź 2024

    Pomyliłam profile :P Miałam na myśli demi 300 oraz full 355

  • Anonim
    Mces
    12 paź 2024

    Cześć! Mam wyznaczony termin operacji pod koniec listopada, motiva demi 355 oraz full 300 (duża asymetria). Mam 164cm, 70cm pod biustem, startuję z b. Marzy mi się c/d. Może jest tu któraś z podobnym przypadkiem :)

    Dziewczyny, prawdę mówiąc, to ja się już nie mogę doczekać :)

  • Anonim
    Perelka145
    11 paź 2024

    Fajnie, że masz taką atmosferę w pracy :)

  • Anonim
    Daria_K90
    11 paź 2024

    Jasne, dam znać :) ja też już mam głowę pełną, ale na nic już dzisiaj nie patrze i nie oglądam co ma być to będzie - lekarz musi mi pomóc w wyborze i tyle :)
    Jeżeli chodzi o informowanie innych to wiedzą tylko te osoby, które muszą wiedzieć tj moja najbliższa rodzina i szefostwo w pracy, szefostwo super zareagowało, mówiłam że będę brała l4 i tyle :) Mam dziecko 4 letnie, także tutaj będzie największy problem bo córka cały czas mamusia na ręce i koniec...także na pierwsze dwa tygodnie chyba przeniosą się do teściowej :) mam blisko teściową także mąż będzie pracował na popołudnie rano ogarniał córkę do przedszkola, później przyjedzie do mnie a po południu córka będzie z babcią. Pozostałym mówić nie mam zamiaru, nie mam potrzeby :P

  • Anonim
    Perelka145
    11 paź 2024

    Daria, koniecznie daj znać już po operacji i jak bedziesz w stanie oczywiście:) ja taką schizę miałam 3 tygodnie temu, jak lekarz wyznaczył mi datę operacji i wpłaciłam zaliczkę hehe. Czułam, że klamka zapadła :) w życiu nie naoglądałam się tyle piersi! Mówisz komuś z otoczenia o tym? Bierzesz zwolnienie czy urlop?

  • Anonim
    Daria_K90
    11 paź 2024

    Perełka operację będę miała ok 12 w klinice jestem 1 dobę.
    to ja chyba też jednak powinnam brać te większe bo skoro Ty jesteś 20 cm ode mnie niższa masz większą wyjściówkę i proponują Ci okrągłe 350ml to proporcjonalnie patrząc przy 180 cm wzrostu raczej będę myśleć nad 380 XHP lub 420 XHP :)

  • Anonim
    Perelka145
    11 paź 2024

    Skarbek86, ja tak samo! Żałuję, że nie mogę teraz, ale niestety mam obowiązki, więc operacja musi poczekać jeszcze chwilę 😊

  • Anonim
    Skarbek86
    10 paź 2024

    Ja również w połowie listopada. Motiva ergonomix 2 joy 285 lub 325 demi.
    Chciałabym już mieć to za sobą:)

  • Anonim
    Perelka145
    10 paź 2024

    Ja okrągłe motiva corse 350ml.
    Lekarz powiedział, że do mojej postury będą najlepsze. Mam 167cm i 55kg, 69cm pod biustem, miseczkę B w tym momencie.
    Daria_K90 o której masz operację i ile czasu będziesz w klinice?

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama