Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Powiększanie piersi: październik-listopad 2020

Anonim
Agusia_044
· Utworzono: 17 wrz 2020 · Ostatnia odpowiedź 8 lip 2022

Cześć dziewczyny! 😊 Założę kolejny wątek na następne miesiące

To grupa wsparcia dla dziewczyn krótko przed i zaraz po operacji piersi. 🙌 Dodawajcie zdjęcia, dzielcie się opiniami, zadawajcie pytania. 👏

Opowiadajcie, na jakim jesteście etapie i co u Was! 😘

909 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    MichalinaKrokowskiBe
    8 lip 2022

    Dziewczyny metoda przez pachę jak dla mnie to jakaś rewelacja. Nie sądziłam że można mieć tak piękny biust i tak małą bliznę, dodatkowo ukrytą.

  • Anonim
    RomaWojciechowska
    6 maj 2022

    WeronikaDanielowska właśnie z tego co czytałam to słynie z tego, że efekt jest bardzo naturalny, a piersi równiutkie.

  • Anonim
    WeronikaDanielowska
    14 gru 2021

    gosiaczek1976 ja mam znajomą, którą operował. Widziałam efekt i faktycznie super. Jedyne co to chciałabym trochę większe, ale to wiadomo do budowy ciała się dobiera. Równe, naturalne super.

  • Anonim
    gosiaczek1976
    2 lis 2021

    Anonim widzę, że jesteś zadowoloną pacjentką. Czy możesz się podzielić efektami po kilku miesiącach?

  • Anonim
    EstheticonModerator
    6 paź 2021

    Hej, dziewczyny! 🙂 Te z Was, które poddały się operacji w ciągu ostatnich 12 miesięcy, zapraszamy do wzięcia udziału w rozdaniu: https://korzysci.estheticon.pl/konkurs/202110/

    Możecie wygrać voucher o wartości 9000 zł na wybrany zabieg medycyny estetycznej lub chirurgii plastycznej. Wystarczy wypełnić formularz i załączyć dowód wykonania zabiegu. Piszcie, jeżeli macie pytania 😚

  • Anonim
    Crookers
    Użytkownik wyróżniony
    29 wrz 2021

    Dziewczynki! Co tam u was? Tyle czasu żadna nic nie pisała.

  • Anonim

    Anonim

    16 maj 2021

    MagdaR, moim zdaniem są piękne!!!! Oczywiście, że jest delikatna asymetria, ale mimo tego efekt masz fantastyczny. Ja również startowałam z takiego rozmiaru jak Ty. Robiłam u dr Dominika Boligłowy w Krakowie powiększając przez pachę, bo zależało mi na niewidocznej bliźnie. A Ty gdzie robiłaś?

  • Anonim
    Stokrotkaa
    Użytkownik wyróżniony
    9 kwi 2021

    natalianatalia33 widzę różnicę w wielkości na każdym zdjęciu, na jednym widzę różnicę w wysokości piersi, a co do kształtu to nie za bardzo, poza tym że ta większą jest po prostu pełniejsza. Ale może to też być kwestią zdjęć, chyba robiłaś je sobie sama, więc perspektywa może być inna niż w rzeczywistości.

    Jeśli przed op jest asymetria piersi, lekarz powinien rozważyć, czy zastosować takie same implanty, czy różne. Jakoś nie chce mi się wierzyć, żeby u Ciebie była mała asymetria, jeśli efekt końcowy jest taki...

    Na pewno konsultacja z innym lekarzem nie zaszkodzi. Może nie nastawiaj się na usunięcie implantów od razu, może da się wymienić np. jeden? 3maj się i daj znać, jak się sytuacja rozwinęła!

  • Anonim

    Anonim

    8 kwi 2021

    Natalianatalia33 byłaś u innego lekarza?

  • Anonim
    natalianatalia33
    8 kwi 2021

    Stokrotka - ale ja się z tb zgadzam w zupełności. I mi się te piersi nie podobają. Ale czy ty widzisz tylko tę asymetrię, że pierś jest wyżej I jest mniejsza? Czy może jeszczecto że kształtem też delikatnie się różnią? Niestety lekarz nie chce zrobić poprawki i próbuje mi wmówić, że piersi są ładne i że wszystko jest ok. Podobno była lekka asymetria przed. Jednak gdy pytałam lekarzam czy bedzuwcto widać po zabiegu, to twierdził, że nie. A mam implanty o tej samej wielkości. I myślę, że to błąd.

  • Anonim
    Stokrotkaa
    Użytkownik wyróżniony
    7 kwi 2021

    natalianatalia33 moim zdaniem, jeśli nie miałaś wcześniej asymetrii, to nie powinno tak być. Widać to szczególnie przy tym zdjęciu zrobionym z góry. Piersi rzeczywiście sa różne. Rozumiem taki efekt, jeśli wyjściowo była asymetria i trudna technicznie operacja. Ale jeśli miałaś równe piersi, to coś jest nie tak. Jesli nie jesteś zadowolona, to jak najbardziej porozmawiaj z lekarzem.

    To prawda, że czasem się doszukujemy niedoskonałości i że piersi naturalnie też nie są idealne, ale moim zdaniem u Ciebie jest zbyt duża dysproporcja, tym bardziej jeśli piersi przed op. były rowne.
    Jeśli Cie uraziłam to wybacz, ale tak mi się wydaje. Pozdrawiam i daj znać koniecznie co lekarz powiedział!

  • Anonim

    Anonim

    7 kwi 2021

    natalianatalia33 ja też się nie zgodzę z tobą, do własnej osoby podchodzimy bardziej krytycznie, ja do siebie też, nie są takie jak mówisz... Piękne są i przede wszystkie są 🤪 Ja jak zobaczyłam się przed, to też stwierdziłam, że nawet nie chcę wspominać i patrzeć.. Ja się też doszukuje u siebie, a tak naprawdę żadne piersi naturalne nie są symetryczne... to na pewno... Moje Mentor też są miękkie już super i jak leżę na boku np., to jak naturalne się układają. Na plecach fajne piłeczki. Wiadomo ale nie chcę, żeby się rozlewały jak naturalne nawet.

  • Anonim

    Anonim

    6 kwi 2021

    Motiva ergonomix 375 full. W pozycji stojącej mają się zachowywać jak anatomiczne, tzn. "przelewać", ale tak naprawdę są okrągłe. Na początku chciałam anatomiczne, ale lekarz mi odradził. Lubią się przekręcać i wtedy to paskudnie wygląda. Póki co jestem zadowolona. Są miękkie i faktycznie trochę się przelewają, ale i tak jak stanę z boku to widać ten efekt push up na górze.
    Na zdjęciu u Ciebie nie widać, że jedna pierś idzie na bok. Jeśli lekarz wyciął kieszenie na implanty krzywo, to może faktycznie udaj się na konsultację i dowiedz się, czy taka sytuacja podlega reklamacji.

  • Anonim
    natalianatalia33
    6 kwi 2021

    Ty masz fajne, bo nie są takie wypukłe od góry. Poza tym u cb jest tylko asymetria, a u mnie jeszcze pierś idzie na bok ta asymetryczna. Jaki masz implantu? Ja trochę żałuję, że nie wzięłam anatomicznych, ale nie znałam się i zaufalam lekarzowi.

  • Anonim

    Anonim

    6 kwi 2021

    Co do rozstępów to najlepszy jest laser i ewentualnie dermapen, ale to musiałabyś koniecznie skonsultować z lekarzem, bo nie wiem nawet czy na piersi wolno...

  • Anonim

    Anonim

    6 kwi 2021

    Natalianatalia piszę poważnie. Na dowód załączam moje zdjęcia przed i po 🙈 Nikt mi nie wmówi, że pomimo asymetrii, którą widać na zdjęciu efekt nie był wart tych 18 tys. Dałabym nawet dwa razy tyle😊
    Teraz tylko się modlić, żeby nie było powikłań.

  • Anonim
    natalianatalia33
    6 kwi 2021

    MagdaR - pokażesz swoje piersi?

  • Anonim
    natalianatalia33
    6 kwi 2021

    MagdaR - dziękuję, jesteś kochana, ale myślę, że po prostu mnie pocieszasz :) A orientujecie się, czy jest jakiś sprawdzony sposób na pozbycie się rozstępów?

  • Anonim

    Anonim

    6 kwi 2021

    No nie zgodzę się z Tobą, że są paskudne. Moim zdaniem są ładne. Moje też są asymetryczne i nie przeszkadza mi to. Większość kobiet na świecie ma asymetryczne piersi, więc nie jest to nic nadzwyczajnego. Teraz to już kwestia tego, czy będziesz w stanie je zaakceptować. Z drugiej strony wydajemy na te operacje niemałe pieniądze i chcemy zadawalających efektów. Ja podchodzę do tego w ten sposób, jeśli ta asymetria to jedyna niedogodność wsród wielu możliwych powikłań, jakie mogą mnie spotkać, to jestem w stanie to przeżyć. Mam nadzieję, że niezależnie od tego, jaka będzie twoja decyzja, będziesz miała biust, o jakim marzysz😊

  • Anonim
    natalianatalia33
    6 kwi 2021

    Ale przyznacie dziewczyny, że te moje piersi nie są ładne?

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama