Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Powiększanie piersi Mentor 300 cc

Anonim
Anonim
Wrocław · Utworzono: 20 wrz 2020 · Ostatnia odpowiedź 21 wrz 2020

Hej dziewczyny, jestem 3 dobę po operacji, użyłam 300 ml Mentor cc, mój wzrost 165, 52 kg. Czy to normalne, że wyglądam jak balon, dosłownie nie potrafię nawet wciągnąć brzucha 🙈 a do tego piersi wyglądają na mega spuchnięte, widzę to najbardziej w okolicy mostka, kształtem przypominają stożki. Wiem, że musi minąć trochę czasu, zanim się ułożą, możecie polecić coś, co wam pomogło przejść szybciej ten czas rekonwalescencji? Ból do zniesienia, spanie na plecach tez przeżyję, ale kształt i ten wielki brzuchol już mnie denerwuje 🙉 Dajcie znać jak wyglądałyście/czułyście się po operacji.

3 komentarze

Reklama
  • Anonim
    Kinia123
    Użytkownik wyróżniony
    21 wrz 2020
    Najlepszy komentarz

    Coś co mi pomogło szybciej przejść ten czas to sen i Netflix ☺️
    Niestety trzeba cierpliwości i dużo czasu na zejście opuchlizny.

  • Anonim
    insomnia
    Użytkownik wyróżniony
    21 wrz 2020

    Opuchlizna po operacji, środki anestetyczne tak działają. Ja tego nie miałam, ale na forum często dziewczyny o tym piszą, może się utrzymywać nawet miesiąc. Co do piersi to fragment "jestem 3 dobę po operacji" powinno Ci odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania. Jeśli piersi będą wyglądały tak samo 3 miesiące po operacji, możesz zacząć się zastanawiać. Teraz po prostu bądź cierpliwa.

  • Anonim
    klaudia11
    Użytkownik wyróżniony
    20 wrz 2020

    To opuchlizna. Bierz aescin i pij pokrzywe

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama