Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Powiększanie piersi: listopad 2021

Anonim
margalo
Użytkownik wyróżniony
Warszawa · Utworzono: 6 paź 2021 · Ostatnia odpowiedź 24 maj 2024

Hej, powoli zaczynam odliczanie do operacji wyznaczonej na 16 listopada (nareszcie spełnię swoje marzenie). Czy jest ktoś, kto będzie miał w podobnym terminie? Zakładam wątek do pytań i wymiany doświadczeń ;)

1679 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    gripta
    24 maj 2024

    Ja też nie miałam ale wypróbowałam i tak jak tutaj piszę nie żałuje. Nie wiem czy sam krem Ci pomoże. Jest fajny, jak na razie ten krem to najlepszy krem do biustu jaki stosowałam (oczywiscie perfect bust a nie frashe bo perfect bust moim zdaniem od frashe jest jednak lepszy, tak samo od vichy i eveline jakie też testowałam). Ale to raczej jedynie tabletki mają działanie powiekszające biust. I to przy dłuzszej terapiii minimum 3-4 miesiące.

  • Anonim
    Manianka
    23 maj 2024

    Ale piszesz tutaj o tabletkach perfect bust czy kremie do biustu? Sama możę bym spróbowała ale zastanawiam się bardziej na początku nad kremem czy może ten krem by mi pomógł. Jakoś nie mam zaufania do tabletek.

  • Anonim
    SaseMele
    23 maj 2024

    Powiększenie tabletkami antykoncepcyjnymi? Pierwsze słyszę. Sama brałam przez wiele lat ( aktualnie już nie biorę) ale nie zobaczyłam u siebie ani powiększenia.Tycia w sumie również nie bo zawsze byłam naturalnie szczupła.Co niestety powodowało również praktycznie całkowity brak biustu. No dobra coś tam było ale nie mogłam sobie kupować biuistonoszy z miseczką większą niż miseczka A. Za to pomogły te tabletki o których tutaj wspomniałam. Z tym, że są to tabletki działające konkretnie na powiększenie biiustu. Mają w sobie ziołowe składniki. Nie zauważyłam po nich tycia. Generalnie opinie w sieci są podzielone bo niektóre kobiety są zadowolone, niektóre nie ale sama nie żałuje,ze spróbowałam bo potem pewnie bym się jeszcze długo zastanawiała czy to działa czy nie.

  • Anonim
    Manianka
    23 maj 2024

    Możesz coś o nich napisać? Sama zastanawiałam się nad powiększeniem biust tabletkami anty... Ale czytałam że się po nic tyje...

  • Anonim
    SaseMele
    23 maj 2024

    Miałam ten żel Frashe i jest całkiem przyjemny, ładnie pachnie.Jednak powiekszenia jako takiego nie zobaczyłam i raczej nie ma co liczyc na to,ze sam zel powiekszy biust. Bez znaczenia na to ile będzie kosztował. Jest to o wiele lepszy kosmetyk od takiego eveline przykładowo z drogerii ale nie jest to jakieś cud działanie.Co to to nie

    Tak w ogole to mi o wiele bardziej pomogły tabletki perfect bust.

  • Anonim
    vovja
    10 mar 2023

    Myślę, by w końcu zdecydować się na operację wtedy, gdy już mój ochlapły biust nie reagował na nic. Jeżeli chodzi o obecne starania to skupiam się na ćwiczeniach, szczotkowaniu na sucho i też smarowaniu frashe. Moim zdaniem poprawia on elastyczność skóry. Biust jest bardziej napięty. No i super.

  • Anonim
    Aleksis11
    13 paź 2022

    Czy jest ktoś tutaj jeszcze kto ma termin zbliżony do mojego?

  • Anonim
    Aleksis11
    13 paź 2022

    Hejka. Ja mam termin na 21 listopada 😁

  • Anonim
    IdaSzczepaniec
    7 cze 2022

    Ewa_Kami_ska1 rozumiem doskonale problem z jędrnością. Też to było głównym powodem u mnie. Ta metoda przezpachę jest super właśnie jeżeli chcesz mieć taki naturalny efekt. Daj znać kiedy masz termin.

  • Anonim
    Anulka2016
    Użytkownik wyróżniony
    14 maj 2022

    Weras pochwal się swoim efektem 🤩🥰

  • Anonim
    Weras
    Użytkownik wyróżniony
    10 maj 2022

    Gratuluje jeszcze raz Agrafka. Piękny efekt
    Ja tez już tu rzadko zaglądam.
    Minęło 7 miesięcy od operacji.
    Piersi u mnie są miękkie, i wyglądają naturalnie
    Życzę powodzenia wszystkim 🤞🏻😊

  • Anonim
    Ewa_Kami_ska1
    7 maj 2022

    RomaWojciechowska ja jestem po konsultacji u niego i czekam na operację więc będę pierwsza mogła się z Tobą podzielić doświadczeniami :) Też mi zależy żeby piersi wyglądały naturalnie, najlepiej żeby nikt nie zauważył poza mną i mężem. Niestety z wiekiem utraciłam jędrność i to jest główny powód, a że do tego od zawsze były niewielkie to zdecydowałam się na powiększenie w końcu.

  • Anonim
    RomaWojciechowska
    6 maj 2022

    Agrafka_82 wyglądasz pięknie! Ja czekam na konsultację do dr Boligłowy i marzę o takim efekcie i zadowoleniu jak masz Ty :) Widać, że warto. Wszystkiego dobrego!

  • Anonim
    Agrafka_82
    Użytkownik wyróżniony
    6 maj 2022

    Ponieważ powoli żegnam forum, chciałabym też pożegnać się miło ze wszystkimi Paniami. Dziękuję za wsparcie, komentarze i życzę wszystkim tego, co najlepsze oraz dużo zdrowia.
    A po właściwe pół roku po operacji wyglądam tak:

  • Anonim
    JoannaKnapkowska
    5 kwi 2022

    Gosi daj znać jak Twoje blizny :) Mam nadzieję, że już super :) Ja ostatnio poleciłam naszego wspólnego doktora koleżance, która chciała zrobić powieki i z tego co pisała jest już po i czekam na relację, bo nie ukrywam sama jestem mocno zainteresowana.

  • Anonim
    Agrafka_82
    Użytkownik wyróżniony
    25 mar 2022

    Weras - bardzo dziękuję i również wszelkiej pomyślności :)

  • Anonim
    Weras
    Użytkownik wyróżniony
    24 mar 2022

    Agrafka - gratulacje, piersi wyglądają pięknie 🥰. Wszystkiego dobrego życzę. Pozdrawiam

  • Anonim
    Agrafka_82
    Użytkownik wyróżniony
    24 mar 2022

    Witam Panie, troszkę mnie tu nie było, ale nadrobiłam dziś zaległości w forum i przyszłam pokazać, jak to u mnie wygląda po dłuższym już czasie. Operacja 6 grudnia, lift + implanty Motiva round 315 HP. Po i smutne pierożki przed 😉

  • Anonim
    MartaN
    7 mar 2022

    WeronikaDanielowska zgadzam się totalnie Gosi wyglądają przepięknie! Doktor Dominik ma fach w ręku, że tak wymierzył, jak dla mnie mega równiutkie są :)

  • Anonim
    KasiaOlan
    Użytkownik wyróżniony
    7 mar 2022

    xxxmartaxxx
    Dziękuję 🤗
    Też jestem bardzo zadowolona

    Martabarska

    Kiedyś czytałam o teorii dotyczących zakupów przez internet. Kupując coś stacjonarnie nie wymagamy, żeby było idealne, ale zamawiając przez net sprawdzamy każdy szczegół i doszukujemy się wad.
    Wydaje mi się, że ze sztucznym biustem jest podobnie😆. Gdybyśmy miały naturalne większe piersi, żadna, by nie szukała co jest nie tak...
    A tak😉... Płacimy tyle i każda uważa, że powinny być perfekcyjne...

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama