Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Powiększanie piersi: listopad 2021

Anonim
margalo
Użytkownik wyróżniony
Warszawa · Utworzono: 6 paź 2021 · Ostatnia odpowiedź 10 mar 2023

Hej, powoli zaczynam odliczanie do operacji wyznaczonej na 16 listopada (nareszcie spełnię swoje marzenie). Czy jest ktoś, kto będzie miał w podobnym terminie? Zakładam wątek do pytań i wymiany doświadczeń ;)

1674 komentarze

Reklama
  • Anonim
    vovja
    10 mar 2023

    Myślę, by w końcu zdecydować się na operację wtedy, gdy już mój ochlapły biust nie reagował na nic. Jeżeli chodzi o obecne starania to skupiam się na ćwiczeniach, szczotkowaniu na sucho i też smarowaniu frashe. Moim zdaniem poprawia on elastyczność skóry. Biust jest bardziej napięty. No i super.

  • Anonim
    Aleksis11
    13 paź 2022

    Czy jest ktoś tutaj jeszcze kto ma termin zbliżony do mojego?

  • Anonim
    Aleksis11
    13 paź 2022

    Hejka. Ja mam termin na 21 listopada 😁

  • Anonim
    IdaSzczepaniec
    7 cze 2022

    Ewa_Kami_ska1 rozumiem doskonale problem z jędrnością. Też to było głównym powodem u mnie. Ta metoda przezpachę jest super właśnie jeżeli chcesz mieć taki naturalny efekt. Daj znać kiedy masz termin.

  • Anonim
    Anulka2016
    Użytkownik wyróżniony
    14 maj 2022

    Weras pochwal się swoim efektem 🤩🥰

  • Anonim
    Weras
    Użytkownik wyróżniony
    10 maj 2022

    Gratuluje jeszcze raz Agrafka. Piękny efekt
    Ja tez już tu rzadko zaglądam.
    Minęło 7 miesięcy od operacji.
    Piersi u mnie są miękkie, i wyglądają naturalnie
    Życzę powodzenia wszystkim 🤞🏻😊

  • Anonim
    Ewa_Kami_ska1
    7 maj 2022

    RomaWojciechowska ja jestem po konsultacji u niego i czekam na operację więc będę pierwsza mogła się z Tobą podzielić doświadczeniami :) Też mi zależy żeby piersi wyglądały naturalnie, najlepiej żeby nikt nie zauważył poza mną i mężem. Niestety z wiekiem utraciłam jędrność i to jest główny powód, a że do tego od zawsze były niewielkie to zdecydowałam się na powiększenie w końcu.

  • Anonim
    RomaWojciechowska
    6 maj 2022

    Agrafka_82 wyglądasz pięknie! Ja czekam na konsultację do dr Boligłowy i marzę o takim efekcie i zadowoleniu jak masz Ty :) Widać, że warto. Wszystkiego dobrego!

  • Anonim
    Agrafka_82
    Użytkownik wyróżniony
    6 maj 2022

    Ponieważ powoli żegnam forum, chciałabym też pożegnać się miło ze wszystkimi Paniami. Dziękuję za wsparcie, komentarze i życzę wszystkim tego, co najlepsze oraz dużo zdrowia.
    A po właściwe pół roku po operacji wyglądam tak:

  • Anonim
    JoannaKnapkowska
    5 kwi 2022

    Gosi daj znać jak Twoje blizny :) Mam nadzieję, że już super :) Ja ostatnio poleciłam naszego wspólnego doktora koleżance, która chciała zrobić powieki i z tego co pisała jest już po i czekam na relację, bo nie ukrywam sama jestem mocno zainteresowana.

  • Anonim
    Agrafka_82
    Użytkownik wyróżniony
    25 mar 2022

    Weras - bardzo dziękuję i również wszelkiej pomyślności :)

  • Anonim
    Weras
    Użytkownik wyróżniony
    24 mar 2022

    Agrafka - gratulacje, piersi wyglądają pięknie 🥰. Wszystkiego dobrego życzę. Pozdrawiam

  • Anonim
    Agrafka_82
    Użytkownik wyróżniony
    24 mar 2022

    Witam Panie, troszkę mnie tu nie było, ale nadrobiłam dziś zaległości w forum i przyszłam pokazać, jak to u mnie wygląda po dłuższym już czasie. Operacja 6 grudnia, lift + implanty Motiva round 315 HP. Po i smutne pierożki przed 😉

  • Anonim
    MartaN
    7 mar 2022

    WeronikaDanielowska zgadzam się totalnie Gosi wyglądają przepięknie! Doktor Dominik ma fach w ręku, że tak wymierzył, jak dla mnie mega równiutkie są :)

  • Anonim
    KasiaOlan
    Użytkownik wyróżniony
    7 mar 2022

    xxxmartaxxx
    Dziękuję 🤗
    Też jestem bardzo zadowolona

    Martabarska

    Kiedyś czytałam o teorii dotyczących zakupów przez internet. Kupując coś stacjonarnie nie wymagamy, żeby było idealne, ale zamawiając przez net sprawdzamy każdy szczegół i doszukujemy się wad.
    Wydaje mi się, że ze sztucznym biustem jest podobnie😆. Gdybyśmy miały naturalne większe piersi, żadna, by nie szukała co jest nie tak...
    A tak😉... Płacimy tyle i każda uważa, że powinny być perfekcyjne...

  • Anonim
    WeronikaDanielowska
    7 mar 2022

    Gosi no co Ty przepiękne masz te piersi! Blizny zjaśnieją, a kształt jest najważniejszy. Cudne masz. Majstersztyk. Ja mam zrobione metodą z blizną pod pachą, ale uważam, że Twoje są równie piękne :) i do tego jakie równiutkie :)

  • Anonim
    martabarska
    Użytkownik wyróżniony
    7 mar 2022

    KasiaOlan-może się zamienimy hehe , bo do mojego wzrostu 175 to powinnam mieć te jednak 405ml iibyłyby i byłoby idealne-moja wina bo się bałam że będą duże, ale generalnie jestem zadowolnona, ksztalt jest też git 😸

  • Anonim
    xxxmartaxxx
    7 mar 2022

    KasiaOlan przepiękne piersi masz :)
    KamilaNowak1 ja robiłam u doktora Boligłowy, moim zdaniem warto, pytaj o co chcesz :)

  • Anonim
    KasiaOlan
    Użytkownik wyróżniony
    6 mar 2022

    martabarska
    Jestem bardzo zadowolona, wyszło tak jak chciałem 🤩 i pokazywałam na inspiracjach.

    Co do wielkości, mam mieszane uczucia 😉
    Patrząc na całość sylwetki, rzeczywiście trochę mniejsze wyglądałyby bardziej proporcjonalne
    Do tego raczej sądzę, że u mnie profil full będzie widoczny
    A wolę efekt łezki

    Jednak, to ja się uparłam na tę pojemność, więc mogę mieć pretensje do siebie 😉
    I w życiu bym ich teraz nie oddała 🙈

  • Anonim
    martabarska
    Użytkownik wyróżniony
    6 mar 2022

    KasiaOlan- super wyszły !👌😍fajnie że szybko się zregenerowalas.Dobrze że wzielas większe !

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama