Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Powiększanie piersi - kilka dni po

Anonim
Martaxyz
Warszawa · Utworzono: 29 mar 2024 · Ostatnia odpowiedź 8 kwi 2024

Cześć. W 4tej dobie siedząc i chcąc zmienić pozycję lekko podparłam się na ręku, miałam wrażenie że coś „usłyszałam” w piersi.. dzień po mam wrażenie że coś tam się lekko przesuwa 🙈 nie wiem czy to moja głowa, czy jest się czym martwić 🙈 tak czytam że dziewczyny same gotują, odkurzają a ja się lekko podparłam 🙈

6 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    marta_wro71
    Użytkownik wyróżniony
    8 kwi 2024

    Martiiiti nie pamietam, ale jakos 3 tygodnie po operacji ustało.

  • Anonim
    Martaxyz
    30 mar 2024

    Dziękuję za odpowiedzi, strasznie spanikowałam. Na szczęcie dzisiaj już dużo lepiej. Operację miałam w poniedziałek, zestresowałam się bo miałam wrażenie że coś mi w środku "pękło" taki był dźwięk, późnij to skrzypienie i przelewanie. Dobę po tym pojawił się siniak na piersi. Z jednej strony rozum mówi - tylko lekko się podparłaś jak mogło się coś stać. Ale z drugiej byłam przerażona bo nie spodziewałam się tych dźwięków. Już nie mogę się doczekać powrotu do normalnego funkcjonowania, dalej lece na proszkach przeciwbólowych. Na szczęcie czuję i widzę po sobie że opuchlizna powoli schodzi.

  • Anonim
    Martiiiti
    30 mar 2024

    Ja dziś jestem 12ty dzień po, z dnia na dzień lepiej, obrzęk jeszcze jest ale schodzi pomału, z prawej strony szybciej z lewej trochę wolniej ale to ponoć normalne, czynność w domu już powoli wykonuje i po świętach wracam do pracy :)

  • Anonim
    AnnaAnna91a
    Użytkownik wyróżniony
    30 mar 2024
    Najlepszy komentarz

    Marta to o czym piszesz to jest normalne można czuć przelewanie ,bulgotanie i podobne rzeczy. Co do sprzątania u mnie było tak że pierwszy tydzień prawie nic nie robiłam ale tak od połowy drugiego zaczęłam bardzo powoli i delikatnie coś tam robić oczywiście bez dźwigania i podnoszenia rąk. A jak się czytujesz z nowymi piersiami ? Dla mnie najgorszy był ten pierwszy tydzień później już z górki

  • Anonim
    Martiiiti
    29 mar 2024

    Marta_wro71 kiedy ci to ustało? :) jestem aktualnie 11ty dzień po, obrzęk powoli schodzi, z jednak strony bardziej z lewej wolniej:(

  • Anonim
    marta_wro71
    Użytkownik wyróżniony
    29 mar 2024

    Ja tez miałam takie odczucia,czułam tez bulgotanie ;) lekarz wytłumaczył mi, że podczas wkładania implantu dostaje sie trochę powietrza i stad te wrażenia.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama