Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Powiększanie piersi - efekt końcowy

Anonim
Marzena86892
Warszawa · Utworzono: 22 sty 2024 · Ostatnia odpowiedź 19 mar 2024

Witajcie, jestem 6 dobę po zabiegu powiększania piersi. Póki co jestem przerażona ich wielkością. Jakie macie doświadczenia. Czy piersi choć trochę zmalały po pewnym czasie? Mam implant mentor xtra 450.

27 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    Mfffff
    19 mar 2024

    Zdecydowałam się na 285 motiva ergonomix demi. Czy ktoś z Was wybrał też może takie? Mam 169 wzrostu 54 kg. Zależy ma na naturalnym efekcie, subtelnym. Obecnie mam takie małe b

  • Anonim
    KarolinaBM
    3 lut 2024

    Hej, ja mam mentor xtra 425. Jestem dopiero 10 dni po zabiegu i na razie trudno mi powiedzieć czy rozmiar jest ok bo dopiero schodzi opuchlizna i właściwie nie wiem ile w piersiach jest jeszcze opuchlizny a na ile są już moje:) Na pewno piersi zmieniły przez ten czas kształt i z kwadratowych od opuchnięcia trochę się zaokrąglają. Bez biustonosza wydają mi się bardzo duże, ale jak jestem w biustonoszu i luźnej bluzie to można nie zauważyć że coś się zmieniło.

  • Anonim
    Binii
    Użytkownik wyróżniony
    2 lut 2024

    Ja mam założenie, że jeśli będę musiała lub chciała to po prostu to zrobię bez strachu.

    Operacją to byla świetna decyzja 👌

  • Anonim
    Sisi_a
    1 lut 2024

    Niby nie trzeba wymieniać, jednak lepiej mieć w tyle głowy awaryjny plan (oszczędności) na ewent operacje. Nigdy nic nie wiadomo.. torebka, pęknięcie lub cokolwiek innego. A jeśli za 20lat musze wymienić, to w tym wieku już można wyjąć i mieć święty spokój;)

  • Anonim
    Binii
    Użytkownik wyróżniony
    1 lut 2024

    Moj lekarz mówił, że nie trzeba.

    Mówił za to, że im większy implant tym cięższy i kiedyś będzie potrzebny lift. Kiedy? Różnie, u każdej kobiety skóra rozciąga się inaczej.

  • Anonim
    LizaRiedel
    Użytkownik wyróżniony
    31 sty 2024

    Implantaty w dzisiejszych czasach sa juz naprawde dobre i mozna teoretycznie dozywotnie, ale prawie kazdy lekarz powie ci zeby wymienic bo to oczywiscie pieniazki:-) jesli nic sie nie dzieje i sa robione skany i nie macie alargan🙈 to 20-30 lat nawet bym sie nie przejmowala a jak jest sie starszym to i tak czesto chce sie wymienic na bardziej naturalne albo mniejsze:-)

  • Anonim
    Paulina1984
    Użytkownik wyróżniony
    31 sty 2024

    Mfffff mój lekarz mówił że jak nic się nie dzieje to najlepiej po 10 latach

  • Anonim
    PaniP
    Użytkownik wyróżniony
    31 sty 2024

    Ja się dowiedziałam od lekarza że nie ma implantów dożywotnich i żaden producent nie może tego zagwarantować , implanty powinno się wymienić po 20 latach

  • Anonim
    Binii
    Użytkownik wyróżniony
    31 sty 2024

    Mi powiedział, że jeśli te mi się nie znudzą i wszystko będzie ok z moim zdrowiem to wrócę do niego dopiero na lift powiek lub twarzy 🤣 a implanty są dożywotne. Nie trzeba ich wymieniać.

  • Anonim
    Mfffff
    31 sty 2024
    Najlepszy komentarz

    Hej dziewczyny
    Mam dwa miesiące do operacji.. i cały czas się zastanawiam się dobrze robię:) ale powiedzcie mi proszę na ile lat Wam lekarze powiedzieli że będziecie mieć te implanty, a później będzie trzeba wymienić na nowe

  • Anonim
    Mimita
    Użytkownik wyróżniony
    31 sty 2024

    LizaRiedel doskonale Cię rozumiem, ja wybrałam 320 a i tak martwię się czy nie za dużo, chcę subtelny efekt, jestem szczupła. I na pewno nie będzie dla mnie za mało.

  • Anonim
    LizaRiedel
    Użytkownik wyróżniony
    30 sty 2024

    Mimita ja zmniejszam bo nie czuje sie w nich dobrze , przed operacja wybralam 380 ale lekarza wlozyl 400 wiec operacje mam za darmo tylko zaplace za nowe implanty za nic wiecej wiec zdecydowalam ze to zrobie , zejsc mocno nie moge bo nie chce zeby skora wisiala wiec albo 350 albo 325 jesli skora przy mniejszm bedzie dobrze wygladac powoedzialam ze wole mniejsze. To ogolnie bedzie okolo pol rozmiaru w staniku. Ja biore pod uwage duzo czynnikow w moim zyciu tego ze np plywam codziennie i duzo cwicze. Jestem duzo w sukienkach i bikini i uwazam ze mniejsze byly by nie tak rzucajace sie w oczy. dlatego chcialam mnirjsze niz 400 wiem ze nie byly by duzo mniejsze ale to byla by moja decyzja. Ja zawsze podchodzilam do tego ze wolala bym obudzic sie z mniejszymi czyli byc z tego nie zadowolona niz z za duzymi. Ogolnie wygladaja pieknie ale dodatkowo czuje sie w nich grubo🙈 wiem to moze smieszne ale takie mam odczucia bo zawsze bylam plaska i szczupla a tu teraz az tak duzo:-))

  • Anonim
    ElK
    Użytkownik wyróżniony
    30 sty 2024

    Chyba największa zmiana jest przy powiększaniu podmięśniowo. Na początku mięsień trzyma, zmniejsza, zniekształca, w wersji pod powięź raczej nie ma dużej różnicy w rozmiarze 😁 a raczej w kwestii ułożenia.

  • Anonim
    AnAnia
    Użytkownik wyróżniony
    29 sty 2024

    Ja mam 455ml mentor hp, zmalały aż za bardzo i się przyzwyczaiłam do tej wielkości. Żałuję, że nie zrobiłam większych

  • Anonim
    Megane
    29 sty 2024

    Hej, przymiarka miała się nijak w zasadzie do efektu. Mam 335ml full profil, po zabiegu duże ale fajne, teraz po 2 miesiącach 25 % mniejsze, bez opuchlizny, ułożone. Efekt całkiem naturalny, nikt się nie zorientował...

  • Anonim
    Mimita
    Użytkownik wyróżniony
    29 sty 2024

    LizaRiedel powtarzasz operacja żeby zmniejszyć czy masz jeszcze jakieś inne powody? Jaki teraz rozmiar wybierzesz?

    Ja jestem tuż przed zabiegiem i też mam nadzieję, że moje nie będą za duże; że za małe w ogóle się nie boję, chociaż wybrałam mały rozmiar.

  • Anonim
    Binii
    Użytkownik wyróżniony
    29 sty 2024

    Ja miałam też rozmiar większy i mniejszy do wyboru. Wybrałam mniejszy i absolutnie nie żałuję bo to jest dokladnie to o co prosiłam :)

  • Anonim
    ElK
    Użytkownik wyróżniony
    29 sty 2024

    Liza :) też czytałam, że większość żałowała, że nie wzięła większych. Ja szłam na operację z największym strachem nie ewentualnego bólu a właśnie tego, że będą za duże.
    I miałam wybór między 300 a 350 i chwilkę przed operacją powiedziałam, że nie chce największych z możliwych. I to była świetna decyzja. Wczoraj na próbę ubrałam sobie stanik z usztywniana gąbka i hmm na raz, do jakieś sukienki - bardzo fajnie ale jakbym wiedziała 350 to pewnie tak by wyglądały bez stanika i dla mnie byłoby to za dużo.

    Życzę aby każda z was wybrała rozmiar zgodny ze swoimi potrzebami a nie sugestiami innych 🤗

  • Anonim
    LizaRiedel
    Użytkownik wyróżniony
    29 sty 2024

    Ja jestem 1,5 roku po i moje nie zmalaly nawet mierzylam i nie bylo zadnej zmiany jedynie to sie poprostu ulozyly i zeszly ladnie na dol. mam 400 i jak dla mnie to bardzo duzy rozmiar:-) ale jak juz poprzedniczka mowila dla kazdej z nas duze ma inne znaczenie:-) zawsze musisz odpowiedziec sobie na pytanie jaki ty chcesz osiagnac wyglad i rozmiar koncowy. Ja sugerowalam sie innymi i tym ze kazdy mowil ze te ktore wybraly mniejsze zawsze zaluja no ale u mnie bylo odwrotnie:-)) I teraz bede zmniejszala:-)

  • Anonim
    ElK
    Użytkownik wyróżniony
    28 sty 2024

    Ewula sugerowanie się zdjęciami innych kobiet, tym co mówią nie jest najlepszym rozwiązaniem. Dla każdego duży implanty to co innego, na każdej klatce ten sam implant inaczej wygląda. Najlepiej porozmawiać z lekarzem o sowich oczekiwaniach, oni widzi najwięcej i potrafią najlepiej doradzić :)

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama