Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Powiększanie piersi dr.Zachara

Anonim
ola3003
Poznań · Utworzono: 29 kwi 2021 · Ostatnia odpowiedź 17 maj 2021

Hej dziewczyny! czy jesteście zadowolone z zabiegu u dr Zachary? Jaki rozmiar implantu wybrałyście? mam 172 cm i chciałabym zrobić ładne, nie za duże, myślę między 275- 325 cc. Jeśli chcecie podzielić się efektem to chętnie zobaczę

6 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    ola3003
    17 maj 2021

    Ja swoich piersi nie mam prawie w ogóle, więc zależy mi na tym, aby je po prostu mieć, a nie na tym, żeby były jakieś duże, ciężko mi się zdecydować, jestem już po konsultacji, ale lekarz w ogóle nie doradził mi, jaki implant brać, tylko powiedział, że 325, bo pokazałam zdjęcie, na którym dziewczyna miała taki. Jestem w sumie niezadowolona i idę jeszcze na dwie konsultacje, zobaczymy, co lekarze powiedzą.

  • Anonim
    marias
    15 maj 2021
    Najlepszy komentarz

    WiktoriaGrzybowska, ja co prawda nie w Czechach, ale polecam Ci dr Boligłowę z Krakowa. Z tego co mówił i widać na stronie, to pracował za granica wiele lat. Bardzo dobry lekarz. Stresowałam się bólem i efektem, a on mnie mega uspokoił. Oczywiście ból był, ale przeżyłam :) Teraz w końcu nie mogę doczekać się lata w bikini :) Mamy już wykupione wakacje, a ja kolekcjonuje stroje kąpielowe z przyjemnością :)

  • Anonim
    Sim_ona
    Użytkownik wyróżniony
    3 maj 2021

    WiktoriaGrzybowska
    Ja robiłam w Czechach. Jednak nie polecę swojego operatora w związku z brakiem jakiegokolwiek kontaktu w razie powikłań.
    Ale jesli ktoś miał szczęscie i powikłania nie wystapiły, to piersi robi piękne;)

  • Anonim
    Sim_ona
    Użytkownik wyróżniony
    3 maj 2021

    Implanty jakie podałaś na pewno wyjdą delikatne i skromniutkie, chyba że masz troche swojego gruczołu. Sama szłam na operację z myślą, że nie chcę, żeby ktoś zauważył zmianę (nosiłam przed push upy) i mam 450cc. Nikt nie zauważył, a ja sama mam niedosyt, że mogły byc większe. Ale tak ma chyba 99% dziewczyn po operacji, kiedy okazuje się. że implant po włożeniu pod mięsień sporo traci na objętości;))
    A poza tym ja chyba szykuję się na poprawkę, wićc może pomyślę o minimalnie wieększych.

  • Anonim
    WiktoriaGrzybowska
    3 maj 2021

    Dziewczyny, proszę napiszcie, jakiego lekarza polecacie. Może ktoś z Was robił to w Czechach i ma lekarza godnego polecenia? Z góry dziękuję za odpowiedzi.

  • Anonim

    Anonim

    30 kwi 2021

    Przy tym wzroście taki implant - nie sadzę, że będziesz zadowolona, zwłaszcza że później piersi zmieniają się diametralnie, jak schodzi opuchlizna i się ułożąm ja mam 455 i szczerze nie są duże, są takie normalne, pod ubraniami nic nie widać.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama