Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Powiększanie piersi dr. D Żukowska Białystok

Anonim
TakaSobieJa
Białystok · Utworzono: 15 mar 2023 · Ostatnia odpowiedź 14 gru 2023

Witam. Dziewczyny, któraś z Was niedawno powiększała piersi u dr Żukowskiej? Podzielicie się opiniami? Jak wyglądały konsultacje? Jakie badania trzeba zrobić przed zabiegiem? Jak długo czekaliście na operację po konsultacji?

6 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    AnAnia
    Użytkownik wyróżniony
    14 gru 2023

    Ja miałam niedawno u dr Żukowskiej. To na co się umówiłyśmy wykonała na dzień dzisiejszy ok.

  • Anonim
    KarolinaBM
    18 paź 2023

    Hej, a jak jest teraz, kilka miesięcy po operacji? Mam nadzieję, że nadal jesteś zadowolona. Pytam, bo też się przymierzam do dr Żukowskiej i też w Łodzi:)

  • Anonim
    TakaSobieJa
    18 mar 2023

    Już teraz powinno być tylko z górki. 🙂

  • Anonim

    Anonim

    18 mar 2023

    Już lepiej, dzięki 🙂 pierwsze 5 dni brałam przeciwbólowe w dzień i w nocy. Później na noc a wczoraj już bez tabletki się obyło. Największy dyskomfort po wstaniu. Wszystko ciągnie i boli ale po chwili mija.

  • Anonim
    TakaSobieJa
    18 mar 2023

    x_anna89 dzięki za info :) jak się czujesz po tygodniu?

  • Anonim

    Anonim

    18 mar 2023
    Najlepszy komentarz

    Ja miałam u pani dr teraz 10 marca tyle że w Łodzi. Na operacje po konsultacji nie trzeba długo czekać, ja musiałam przekładać 2 razy ze względów zdrowotnych. Badania z krwi standardowe raczej jak przy większości operacji, morfologia krzepliwość itd oraz usg piersi i wymaz na bakterie ze skóry. U mnie świeża sprawa ale na chwilę obecną jestem zadowolona

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama