Powiększanie piersi - czy warto przed ciążą?

Anonim
Oliwka05
Opole · Utworzono: 6 paź 2024 · Ostatnia odpowiedź 13 paź 2024

Witam, stoję przed podjęciem decyzji odnośnie powiększania piersi. Jestem już po konsultacji, mam 23 lata i nie byłam jeszcze w ciąży. Ale zastanawiam się i Obawiam czy decydowanie się na powiększanie piersi przed ciążą jest dobrym pomysłem. Głowie chodzi o to, że boję się, że po ciąży piersi ponownie będę musiała zdecydować się na operację. Czy piersi z implantami po ciąży bardzo się zmieniają?

1 komentarz

Reklama
  • Anonim
    Inka476
    Użytkownik wyróżniony
    13 paź 2024
    Najlepszy komentarz

    Z tego, co czytałam, to tak, po ciąży dziewczyny decydowały się na operacje, bo piersi straciły kształt.
    A czytałam bardzo dużo, bo też powiększałam i dużo wątków przejrzałam.
    Lepiej zrób po ciąży, jeśli planujesz.
    Zaoszczędzisz.
    No chyba, że nie planujesz ciąży przez najbliższe lata i stać cię potem na poprawę kształtu to wiesz.
    Dużo dziewczyn pisało, że po ciąży mają worki, i to, że miały implanty nie zapewniło im kształtnych piersi po procesie karmienia.
    Wszystkie, które były na różnych forach robiły drugą operację (głównie z podniesieniem i wymianą implantu na większy, bo skóra już była zbyt rozciągnięta, żeby włożyć taki sam rozmiar, jak przed ciążą).

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama