Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Mentor Xtra 470 cc - czy będą za duże?

Anonim
Agnieszka123
Białystok · Utworzono: 4 sie 2020 · Ostatnia odpowiedź 6 lis 2020

Witam, kilka dni temu byłam na konsultacji w sprawie powiększania piersi. Powiedziałam Pani doktor, że chcę mieć duże piersi i ta zaproponowała mi implanty Mentor xtra 470cc. Pod biustem mam 70cm, wzrostu 161, a moja waga to 48kg, dużo ćwiczę i zastanawiam się, czy jednak te implanty nie będą za duże. Proszę o opinię dziewczyn z implantami o podobnej wielkości, z góry dziękuję :)

36 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    justys1818
    Użytkownik wyróżniony
    6 lis 2020

    Agnieszka123 napisz, proszę, jak sprawdził Ci się biustonosz triumph triaction? I jaki rozmiar kupowałaś?

  • Anonim
    sparkling
    27 paź 2020

    Agnieszka123 jakie wybrałaś?

  • Anonim
    insomnia
    Użytkownik wyróżniony
    26 sie 2020

    Anonim, już wielokrotnie pisałam, że u mnie problemem były szerokie ramiona (10 cm różnicy miedzy obwodem w ramionach a w biodrach). Teraz bym pewnie wybrała wyższą projekcję, więc automatycznie implant byłby większy. Chciałam mieć naturalny efekt i mam, nie do końca mi się on podoba, ale nie wiem, czy z innym wyglądałabym dobrze. Może bym się przyzwyczaiła do swojego potężnego wyglądu (szerokie ramiona + duże piersi), ale nie wiem, czy to byłoby zwyczajnie ładne.

  • Anonim
    Agnieszka123
    21 sie 2020
    Najlepszy komentarz

    Dziewczyny, zdecydowałam się na implanty Mentor Xtra 405cc okrągłe, operacja za 3 tyg. Po operacji pewnie wstawię zdjęcia moich nowych "nabytków" :D

  • Anonim

    anonymous6136969

    14 sie 2020

    Wyzsza i implanty i piersi nie sa duze nie
    wygladam poteznie moze nie sa jakies. male ale to nie do konca to co bym chciala co lekarz to inne zdanie znam przypadki dziewczyn nawet mozna zobaczyc tu na forum gdzie jeden lekarz proponowal troche ponad 300 a juz inny ponad 400 dobrze nawet ponad i dziewczyny pislay ze gdyby sie zdecydowaly to by zalowaly ja rowniez zaluje ze poszlam tylko na jedna konsultacje moze moglabym miec wieksze przy tym wzroscie bo dalej chodze w stanikach push up bo bez juz niema tego efektu

  • Anonim

    anonymous6136969

    14 sie 2020

    Ja mam 455 jestem nawet ciut

  • Anonim

    anonymous6136969

    14 sie 2020

    Insomnia powiem ci ze nie do konca sie zgodze z toba

  • Anonim
    insomnia
    Użytkownik wyróżniony
    13 sie 2020

    Martagyl, jestem zadowolona, chociaż pewnie mogłoby być lepiej - nie chodzi o rozmiar a o wygląd, ale pewnych cech anatomicznych lekarz nie przeskoczy... Zdjęcia właśnie wrzuciłam w wątku "Obawiam się ze inny implant mam włożony niż uzgodniłam z chirurgiem ", zdjęcia są 4 miesiące po operacji, teraz jestem 6 miesięcy po, pewnie się trochę zmieniły, bo są bardzo miękkie i coraz mniej mnie ciągnie przy mostku. Startowałam z takiego obwisłego A, może małe B.

  • Anonim
    martagyl
    Użytkownik wyróżniony
    10 sie 2020

    Dziękuję insomnia😊 a pokazesz swoje? Jestes zadowolona, tak?

  • Anonim
    insomnia
    Użytkownik wyróżniony
    10 sie 2020

    Martagyl, też mi się wydawało, że powinnam mieć duże piersi, nawet był czas, że żałowałam, że mam tylko 340ml, przy wymiarach 173cm/78cm pod biustem/ 58kg. Lekarz na ostatniej kontroli powiedział: "Nie dałbym pani implantu nawet o centymetr szerszego, bo wyglądałaby pani potężnie" (a jeszcze na konsultacji mówił, ze przy szerokości implantu 12cm następna wielkość to 425ml, ale "za pół roku by pani zaczęły za mocno opadać" - cóż, wiek już mam i skóra nie ta co u 25-latki...). Pomyślałam, że kurcze, może mogłam wziąć profil full zamiast demi... aż do momentu, kiedy po operacji przymierzyłam stanik z lekkim push-upem. Rany, wyglądałam jak enerdowska kulomiotka na sterydach! Góra ciała była WIELKA i przyciągała uwagę, widać było tylko szeroki klocek na stosunkowo szczupłych nogach. Gdybym przy mojej szerokiej klatce miała wąskie ramiona, założę się, że mogłabym wziąć implant ponad 400ml i wyglądałabym nieźle, a tak to niestety... Mogłabym oczywiście wziąć profil corse i mieć dwie piłki, ale no jakoś nie chciałam.
    Ty jesteś jednak raczej niska, więc duże implanty odpadają. Nie wiem, jak Twoje pozostałe wymiary, jaką masz figurę i z czego startujesz, trudno więc powiedzieć, czy ten implant będzie odpowiedni. Jeśli masz wątpliwość, wróć do lekarza i może spytaj, czemu akurat taki implant.Mój mi powiedział czemu i jestem spokojna :).

  • Anonim
    Ola898474
    Użytkownik wyróżniony
    8 sie 2020

    Martagyl myślę że przez to że jesteś niska. Zbyt duże implanty nie wyglądałaby dobrze. Ja mam 172 cm i 510 ml

  • Anonim
    martagyl
    Użytkownik wyróżniony
    8 sie 2020

    Ola ale ja mam zaufanie do mojego lekarza. Widzialam jakie piersi robi, czytalam o nim opinie i mam go z polecenia. Nie watpie w jego profesjonalizm. Po prostu zastanawiam sie dlaczego polecal takie male implanty.

  • Anonim
    Ola898474
    Użytkownik wyróżniony
    8 sie 2020

    martagyl dlatego warto wybrać się do kilku lekarzy :)

  • Anonim
    martagyl
    Użytkownik wyróżniony
    7 sie 2020

    Insomnia naprawde przy szerokich ramionach nie powinno się dużego implantu? Ja mam szeroka klatke piersiowa, ale jestem niska (156 cm) i lekarz przekonywal mnie do bardzo malego (moim zdaniem) implantu 275 cc. W koncu wywalczylam 325 cc, ale zastanawiam sie czemu mimo wszystko on tak nalegal na male. Nie bylo nawet mowy o większych niż 350 cc i zastanawiam się czemu często dziewczyny o moich wymiarach dostaja takie duze implanty, a ja naprawde mam szeroka klatke i ramiona. Myslalam, ze wlasnie przy szerokiej klatce powinno sie wziac wiekszy implant...

  • Anonim
    MakiMon
    Użytkownik wyróżniony
    7 sie 2020

    Dokładnie, jeśli ktoś ma szerszą klatkę, to pewnie że się da, wszystko musi być dobrane do naszej anatomii.

  • Anonim
    Ola898474
    Użytkownik wyróżniony
    6 sie 2020

    Oczywiście że da się zrobić większy biust, jeśli ktoś ma do tego warunki anatomiczne. Ja mam 172 cm i szerszą klatkę piersiową i będę mieć 570 ml.

  • Anonim
    MakiMon
    Użytkownik wyróżniony
    6 sie 2020

    Agnieszka, Rawka i Insomnia mają rację, mam praktycznie te same wymiary co ty, wczoraj byłam na ostatniej konsultacji.
    Nie widzę cię w rozmiarze 470, tym bardziej że startujesz z B, będą po prostu wchodziły pod pachy, to samo mi doktor powiedziała, jakbym chciała zaszaleć z rozmiarem.
    Druga sprawa, że lekarz MUSI zostawić 3 cm przerwy między piersiami, więc jak masz wąską klatkę, to niemożliwe jest czysto fizycznie umieszczenie tak dużego implantu, aby był on komfortowy dla ciebie i ci nie przeszkadzał.
    Abyś miała bardziej wyrazisty efekt (co rozumiem chcesz osiągnąć)! To możesz pokombinować z projekcją lub kształtem, nie koniecznie ml.
    Przy 470 ml osiągnęłabyś na pewno rozmiar ponad miseczkę E.
    Ja przy 335 mam mieć C na granicy z D.

  • Anonim
    Kasia815514
    Użytkownik wyróżniony
    6 sie 2020

    Brawo Rawka. Popieram. Ja miałam dwie operacje, aby mieć efekt 480 ml,172 cm, 66 kg, pod biustem 78 cm, stanik kupuję w GAIA 75F lub 75G, w zależności od modelu. U mojego lekarza nie było mowy o jakiś dużym biuście. Wszystko w granicach rozsądku, oczywiście mam niedosyt, nie wykluczam wymiany za dwa lata, ale przy wymiarach Agnieszki także bym wybrała mniejszy implant, maksymalnie 390 ml, nie więcej, ale to już każdego indywidualna sprawa. My możemy doradzić

  • Anonim
    insomnia
    Użytkownik wyróżniony
    6 sie 2020

    Tak, pewnie, bierz od razu litr, co się będziesz rozdrabniać, a że Ci pęknie skóra na piersiach i będziesz miała problemy z kręgosłupem to doprawdy drobiazg! Za to na pewno zwracałabyś uwagę ;).
    Oprócz mililitrów i projekcji ważny jest jeszcze jeden, ignorowany przez wiele Pań parametr - szerokość implantu. Jeśli Twój implant będzie zbyt szeroki, będziesz wyglądała, jakbyś miała się przełamać w pasie. Wiele razy już tu pisałam, że przy moich szerokich ramionach doktor nie dałby mi szerszych implantów, bo bym wyglądała zbyt potężnie (więc jedyne co mi zostaje, to zmiana projekcji z anatomicznej na pełną, demi na full). Nie mogę znaleźć żadnej tabeli Mentora, żeby sprawdzić, jakiej szerokości będzie Twój implant, ale obstawiam, ze ok. 13cm - to dużo. Ja mam szeroką klatkę i już mogłabym mieć problem z taką szerokością. Może warto przymierzyć jeszcze raz? Bo może do Twojej sylwetki akurat ta wielkość będzie pasowała...

  • Anonim
    Agnieszka123
    6 sie 2020

    Rawka123 pewnie masz rację, zmienię wielkość implantów na max 400ml

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama