Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Powiekszanie piersi 2024

Anonim
AnnaQ
Warszawa · Utworzono: 17 lut 2024 · Ostatnia odpowiedź Dzisiaj 11:10

Witajcie, takiego postu chyba jeszcze nikt nie zakładał w tym roku. Jestem 2.5 tygodnia od operacji powiększenia piersi. Mentor 325 ml okragle. Główne dolegliwości to ucisk w klatce piersiowej, obrzęk piersi, wrażliwość. Niesamowite bóle kręgosłupa. Noszę obecnie biustonosz zalecony, sportowy beż fiszbin ale i tak uwiera. Czasami mam wrażenie jakby był za mały. W trakcie chodzenia w lewej piersi czasami czuje łaskotanie, przrlewanie jakby coś mi się odklejalo. Myślałam że w tym okresie będę już jak nowa, a te dolegliwości nie mijają. Czy ten ucisk w klatce i odklejanie w piersi to normalne? Kiedy mogę liczyć że te dolegliwości minà?

136 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    Doris9
    Dzisiaj 11:10

    Natasi86
    Na Twoim miejscu bym jednak z lekarzem rozmawiala. Wydajemy na to niemale pieniadze, lekarz plastyk powinien byc esteta. Nie powinnysmy potem robic dodatkowych zabiegiw typu laser zeby to dobrze wygladalo.
    Ja zalecenie dostalam takie ze po 6 tyg moge uzyeac masci silikonowej na blizny. Nic wiecej

  • Anonim
    JZM
    Wczoraj 19:29

    Cześć dziewczyny;) jestem 3 tyg po operacji i nie mam jakiś większych dolegliwości, polecam sobie zakupić do spania poduszkę klin pod plecy (mnie w ogóle nie bolą), ja zakupiłam ze strony badumshop, naprawdę dobrze się na niej śpi na plecach;)

  • Anonim
    Anna210
    Wczoraj 10:51

    Natsi86 faktycznie, jest jeszcze nabrzmiała ale spokojnie, to nadal wszystko jest świeżutkie. Jeśli chodzi o postępowanie z blizną, to ja dostałam takie instrukcje: przetrzec antyseptykiem i natłuścić maścią alantan plus. Po 3 tygodniach od zdjęcia szwów jak już nie ma wysięków ani nic się nie sączy można masować uciskając lekko bliznę i kręcić małe kółeczka. Dodatkowo plastry silikonowe sutricon. Codziennie nakleja się jeden przez ok 3 miesiące (tak zaleca producent tych plastrów).
    Dodatkowo można się skonsultować w miejscu, gdzie zajmują się bliznami wykorzystując zabiegi ScarINK.
    I będzie na pewno pięknie. Słyszałam, że później można włączyć też laser choć tego od mojego chirurga akurat nie słyszałam.

  • Anonim
    Natsi86
    29 kwi 2024

    Tak wiele naczytałam się o powikłaniach natomiast odnośnie blizn nie sądziłam że mogą takie być.. zostały ściągnięte szwy, troszkę się rozprostowało ale blizna pewnie będzie widoczna ... Nawet nie chcę myśleć o tym :/ wstawiam zdjęcia 3,5 tyg po tej gorszej blizny.. Czy jest szansa na zniwelowanie ich maksymalnie ile się da maścią bądź plasterkami? Czy ktoś ma coś sprawdzonego?

  • Anonim
    Doris9
    28 kwi 2024

    Natasi86
    Nie wiem kto robil Ci operacje. Szef jest okropny. Powinnas napisac u kogo robilas bo to nie jest chirurg estetyk.
    Moje blizny wygladaly super

  • Anonim
    marta_wro71
    Użytkownik wyróżniony
    18 kwi 2024

    Martiiiti ja zaczełam spac na boku po około 6 tygodniach

  • Anonim
    Natsi86
    18 kwi 2024

    Hej Anna, te pierwsze dni są męczące ale od tego 7dnia jest z dnia na dzień coraz lepiej, ja jestem 14 dni po i teraz czuję się w miarę swobodnie, lecz przy mocniejszym nacisku rak czy sięgnięciu dalej po coś czuję jeszcze jakby zakwas w mięśniu nad piersią. Ale autem już jeżdżę, wróciłam do pracy, jeszcze mam pas nad piersiami, trochę mnie denerwuje :/ ale cóż jeszcze trochę trzeba wytrzymać

  • Anonim
    Anna210
    18 kwi 2024

    Hej, jestem tydzien po operacji łączonej z blefaroplastyka, nadal mam szwy na powiekach oraz stripy na szwach pod piersiami wiec jest wesolo.
    Bol, pieczenie i klucie w klatce, ograniczone ruchy, szybka meczliwosc, podsypianie w ciagu dnia, czasem ciezkosc i sciskanie w klatce piersiowej.
    Mydlalam, ze bedzie juz lepiej po tygodniu. Niestety jest moze 1,5% lepiej niz po samej operacji. Czekam wiec cierpliwie na zdjecie szwow, ogladniecie moich nowych piersi i powiek przez lekarza a zanosi sie na dluzszy pobyt w domu :)

  • Anonim
    AnnaAnna91a
    Użytkownik wyróżniony
    15 kwi 2024

    Rano to była tragedia … wstać nie mogłam czasami ale z wszystko mija i zostają piękne piersi 😍

  • Anonim
    Martiiiti
    15 kwi 2024

    Mnie w sumie boleć nie boli, bardziej czasem coś zakluje, no i rano trochę się czuje jeszcze taka odrętwiała, ale jasne czynności i dźwiganie też z głową by nie szarpać się za mocno:)

  • Anonim
    AnnaAnna91a
    Użytkownik wyróżniony
    15 kwi 2024

    Martiti mnie przestało boleć po 1,5 może 2 tygodniach później coś tam zabolało albo pociągnęło ale już było dobrze a tak po 3 tyg już zapomniałam co to ból. Teraz nic nie boli ale dalej nie dźwigam i wszystko robię z głową

  • Anonim
    Natalkaa
    15 kwi 2024

    Dziewczyny !! Mam pytanko. Planuje operację w Czechach przez Meditravel, czy którąż z was korzystała z ich usług ?

  • Anonim
    Martiiiti
    14 kwi 2024

    A obrzęk/ból w 7mym tygodniu jeszcze odczuwalne?

  • Anonim
    AnnaAnna91a
    Użytkownik wyróżniony
    14 kwi 2024

    Ja jestem 7tyg po operacji i zasypiam na boku od 2 dni ale i tak się budzę na plecach więc myślę że to spadnie na boku u mnie jest chwilowe bo dalej jakaś dziwna blokada w głowie jest

  • Anonim
    Martiiiti
    12 kwi 2024

    Hej dziewczyny, a kiedy zaczęlyscie spać na boku? Jestem niecałe 4 tygodnie po i trochę mam blokadę żeby spróbowac się na boku położyć... Jak to było u was?

  • Anonim
    Misia33
    11 kwi 2024

    Ja jestem już 3 dobę po operacji. Bólowo jest znośnie jedynie ciągnięcie jest bo sa bardzo obrzmiałe i wyglądają na większe niż oczekiwalam i już mam zalecone masaże tylko nie wiem czy dobrze to robię możecie polecić jakąś stronę gdzie jest pokazane jak masować piersi.

  • Anonim
    AnnaAnna91a
    Użytkownik wyróżniony
    10 kwi 2024

    Natsi ciężko mi powiedzieć bo miałam swoje zaklejone na tydzień jakimś plastrem i na wizycie dr je zdjęła i były płaskie. Może tak to czasami wygląda jak jest kilka dni po. Wiadomo wszystko jest opuchnięte świeże i potrzeba czasu żeby w miarę dobrze wyglądało. Wstawie zdjęcie jak u
    Mnie wyglądało po 8 dniach… teraz mam dwie cieniutkie kreseczki których prawie nie widać a jestem nie całe 7 tygodni po

  • Anonim
    Natsi86
    10 kwi 2024

    Pomocy.. jestem przerażona wyglądem blizny :/ czy może ktoś miał podobny problem i czy przy takim zszyciu jest możliwość, że się wygładzi czy po wygojeniu będą takie grudki ?? Zdjecie 5 dni po operacji

  • Anonim
    marta_wro71
    Użytkownik wyróżniony
    8 kwi 2024

    Maniek2020 spokojnie :) daj sobie czas :) u mnie 3 dni po operacji z przodu wygladało jakbym w ogole nie miała operacji. Implant musi się ułozyć a to trwa. Cierpliwości :)

  • Anonim

    Anonim

    8 kwi 2024

    Natsi86 możesz zdj pokazać bo ja jeszcze swoich nie widziałam ale czuję że są za daleko od siebie. Jeszcze jestem w klinice do jutra

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama