Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Powiększanie biustu implantami 470 cc

Anonim
Martisha88
Bydgoszcz · Utworzono: 13 sty 2021 · Ostatnia odpowiedź 9 mar 2023

Witam, która z Was posiada implant Mentor Xtra 470 ml? Doktor Kubasik zaproponował mi taką pojemność. Obecnie mam Polytech 320 ml - obawiam sie, że będą za duże. Mam 165 cm. Waże 58kg. 73 cm pod biustem. Prosze o info - mile widziane zdjęvia Pań po zabiegu 😌

6 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    hortensja
    9 mar 2023

    Po 15 latach mam płyn 3 raz w tej samej piersi, jestem przed rezonansem. Jak u Ciebie się to skończyło ?

  • Anonim
    Xyzgryy
    Użytkownik wyróżniony
    25 kwi 2021

    Bywasz tu jeszcze?

  • Anonim
    Martisha88
    15 sty 2021

    Płyn w 1 implancie po 3 latach, po roku zebrał się w drugim ;(
    Usuwany był operacyjnie.

  • Anonim
    Aaabbb
    15 sty 2021

    :( Współczuję tego, przez co musiałaś przechodzić. A po jakim czasie zebrał Ci się ten płyn? I czym to było spowodowane?

  • Anonim
    Martisha88
    14 sty 2021

    2 razy zebrał sie płyn, który był usuwany operacyjnie. Skóra poprzez obrzęk wygląda jak po karmieniu. Żeby wypelnić ją doktor zaproponował 470 ml. Niby to minimum, jakie musiałabym mieć.

  • Anonim
    Aaabbb
    13 sty 2021

    Hej Martisha88. Mam te same wymiary co Ty i mam mieć Mentory okrągłe 370. A jak u Ciebie wyszły te 320? Dlaczego wymieniasz?

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama