Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Powiększanie biustu 425 czy 450

Anonim
BELLA7
Słupsk · Utworzono: 14 mar 2024 · Ostatnia odpowiedź 24 kwi 2024

Hej dziewczyny , 20.03 mam operacje .Mam 80 B male B wzrost 164 , waga 63 kg., Nie moge sie zdecydowac czy 425 wybrac czy 450 .implant okrągly .Jest to nie wielka roznica , boje sie zeby niebyly to dwie wielkie piłki.

24 komentarze

Reklama
  • Anonim
    Jancia24
    24 kwi 2024

    BELLA7 super, bardzo się cieszę, ja mam ciagle wątpliwości co do rozmiaru. Jak teraz oceniasz swój? Ja mam 165cm 60kg, 78, pod biustem startuje z wykarmionego A. Teraz myśle ze 455 to będzie za dużo.

  • Anonim
    BELLA7
    23 kwi 2024

    Hej, juz wszystko w porzadku .Mialam bardzo duze uczulenie na masc oraz ********** tak bywa jak to lekarz powiedzial.A tak ogolnie to wszystko super sie zagoiło .Nie musze juz nosic pasa z czego bardzo sie ciesze :)

  • Anonim
    Jancia24
    23 kwi 2024
    Najlepszy komentarz

    BELLA7 jak się czujesz? Coś się polepszyło? Co lekarz mówił na kontroli na twoje dolegliwości? Mam nadzieje ze już ustąpiły. Ja mam operacje za 3 tygodnie zaczynam się bardzo stresowac

  • Anonim
    BELLA7
    10 kwi 2024

    A ja mam kryzys , mija trzeci tydzien i dostalam jakies uczulenie na masc ktòra uzywalam na rany .Swedzialo strasznie , i roznioslam to na dekolt i rece.Pije codziennie wapno , powoli schodzi.Staniki i pas ktory nosze doprowadza mnie do szału.Mam pytanie do Pan ktore sa juz jakis czas po operacji .Czy caly czas nosilyscie pas i stanik.I kiedy przechodzi ten bol plecow:(

  • Anonim
    marta_wro71
    Użytkownik wyróżniony
    4 kwi 2024

    Martiiiti będzie coraz lepiej :) ja do auta wsiadłam 3 tyg po operacji i to był automat, do swojego manuala wsiadłam tak na pewniaka po miesiącu :) zobaczysz, jeszcze z 2 tygodnie i zapomnisz o wszystkim :)

  • Anonim
    Martiiiti
    3 kwi 2024

    Marta_wro71 super to słyszeć, ja dziś 16ty dzień po, rano czuje je bardziej po całej nocy, takie odrętwiałe, ale ogólnie wróciłam do pracy i jest w miarę, wiadomo jak gdzieś bardziej szarpne za drzwi czy podczas jazdy samochodem to jeszcze ciągnie ale uważam. Sam biust też już wygląda o niebo lepiej na początku takie dwa naboje a teraz pomalutku nabierają bardziej okrągłego kształtu, są jeszcze obrzęknięte od góry najbardziej ale widać że schodzi, no i jeszcze ta jedna (prawa) szybciej dochodzi do siebie niż lewa, pozdrawiam! :)

  • Anonim
    marta_wro71
    Użytkownik wyróżniony
    3 kwi 2024

    Martiiiti zabieg mialam 30.01 więc dwa miesiące. Gojenie przebiegało bez komplikacji. Pierwszy tydzien nie do przeżycia, bolało wszystko- piersi, rany,kręgosłup, żebra. Nie byłam w stanie nic zrobic. Jak poszłam pod pierwszy całosciowy prysznic miałam wrażenie, że te cycki mi odpadną ;) Teraz to nawet nie pamiętam, że coś było robione. Wróciłam do swoich treningów, oczywiście bez ćwiczenia mięsni klatki, żadne pompki czy inne rzeczy nie wchodzą w gre. od 2 tygodni juz biegam, oczywiście wszystko skonsultowałam z lekarzem. No i tak jak napisałam- żałuje, że nie wziełam większych ;)

  • Anonim
    Jancia24
    2 kwi 2024

    Ale się cieszę! Cudownie słyszeć takie słowa otuchy. A jak oceniasz rozmiar? Zazdroszczę ze już jesteś po, teraz tylko czekać na efekt ostateczny :)

  • Anonim
    BELLA7
    2 kwi 2024

    Jamcia24, nie ma problemu ze zmiana implantu Dr.jest na wszystko przygotowany.Jestem juz dwa tygodnie po operacji .Pierwszy tydzien ciezki , nie dotykalam sie niczego .Mam wieksze dzieci .Uwazaj bardzo nie podnos niczego .Sama zobaczysz na ile bedziesz mogla sobie pozwolic.Bol u kazdej z nas napewno inny , ja uwazam za dosc znosny .Spodziewalam sie gorszego bolu.Jestem po pierwszej wizycie wszystko goi sie dobrze.Bedzie dobrze , tylko sie oszczedzaj .

  • Anonim
    Martiiiti
    29 mar 2024

    Hej marta_wro71 a ile jesteś już po? Jak przebiegło gojenie się ?

  • Anonim
    marta_wro71
    Użytkownik wyróżniony
    29 mar 2024

    Zdecydowanie bierz wieksze. Ja wziełam 300 i żałuje, że nie wiecej :( opuchlizna schodzi a piersi tracą na wielkosci i jestem wściekła ;) Tyle bólu i teraz co ;) Tez się bałam piłek ale wyszło pięknie.

  • Anonim
    Jancia24
    28 mar 2024

    BELLA7 i nie było problemu ze zmiana rozmiaru? Mają tam na stanie różne implanty? Jak oceniasz teraz po tygodniu ból? Jesteś już w miare samodzielna? Mam dwoje małych dzieci w tym roczne i bardzo się stresuje ze nie dam rady, mąż będzie ze mna tylko dwa tygodnie

  • Anonim
    BELLA7
    27 mar 2024

    Jancia24, uwazam rozmiar mòj za idealny , mam jeszcze mocno opuchniete .Czekam z niecierpliwościa na efekt końcowy .Ja swoja decyzje jaki rozmiar podjelam w trakcie jak ********** rysunek na piersiach .
    Powodzenia i trzymam kciuku .

  • Anonim
    AnnaAnna91a
    Użytkownik wyróżniony
    25 mar 2024

    Jancia ja miałam ten sam problem cały czas się bałam że będą za duże a przed operacją śniły mi się po nocy. Już nawet chciałam zmienić na mniejszy implant bo każdy mówił że sztucznie będą wyglądały i ciężar ogromny.
    Mam 455 jestem szczupła ale po 2 ciążach. Nie czuję żadnego ciężaru nawet grama tak jakby były zawsze moje. A co do rozmiaru to jest idealny w porównaniu do tego co miałam wcześniej.
    Chociaż czuję lekki niedosyt o te 25ml albo jeszcze wyższy profil bo sporo zmalały po operacji (zeszła opuchlizna )
    Więc nie ma co się bać tych dużych implantów jak wiemy na jakim efekcie nam zależy.

  • Anonim
    Jancia24
    25 mar 2024

    Ja tam dzwoniłam i powiedziałam ze na konsultacji sama nie wiedziałam czego chce teraz wiem ze zdecydowanie chce większy implant niż ustalony, pani Krajewska powiedziała ze nie będzie problemu, zapisała ze ma być zapas większych implantów. Ale jak będzie ostatecznie to nie wiem 🤭 u mnie pan doktor powiedział ze mozemy ponegocjować z racji dwóch ciąż i budowy (pod biustem 78cm, biodra 98). Z kim nie rozmawiam to czuja niedosyt dlatego zdecyduje się raczej na większe

  • Anonim
    Suem
    25 mar 2024

    Kurcze mam dokładnie tak samo ale u mnie Pani Doktor zaproponowała 350 może 375 , operacja w maju a ja od jakiegoś czasu myślę i zastanawiam się czy nie za małe. Na dzień dobry powiedziałam że chce naturalne i nie za duże stąd może taki rodzaj zaproponowanego implantu

  • Anonim
    Jancia24
    24 mar 2024

    BELLA7 bardzo się cieszę bo ja właśnie będę miała operacje u dr Krajewskiego, mimo ze do najmilszych nie należy to widziałam jego prace na żywo i myśle ze jest dobrym specjalistą. A jak oceniłabys rozmiar? Czy przed operacja można sobie wybrać ostatecznie, czy oni na stanie mają różne rozmiary?

  • Anonim
    BELLA7
    24 mar 2024

    Hej, jestem 3 dzien w domu .Pierwsza noc w domu tragedia, nie wiedzialam jak sie połozyc .U mnie najwiekszy bol to plecy i przy wstawaniu z łóżka .Ogolnie myslalam ze bedzie gorzej , bol jest znosny.Biore 2x ketonal w dzien i na noc pozno 1 x Skudexa.Duzo odpoczywam , co 4 godziny wykonuje masaz sama .Powoli sie przyzwyczajam do nowych Piersi :))
    Operowal mnie Dr.Andrzej Krajewski , klinika w Kołobrzegu .Godna polecenia .Wysoki standart , mega opieka i przesymatyczne pielegniarki.

  • Anonim
    Jancia24
    21 mar 2024

    Tak czekamy na relacje :) jak się czujesz? Kto operował i oczywiście jak twoje odczucia. Sama odliczam dni, już się nie mogę doczekac swojej operacji

  • Anonim
    AnnaAnna91a
    Użytkownik wyróżniony
    21 mar 2024

    Bella i to był dobry wybór czekamy teraz na zdjęcia. Jak się czujesz ?

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama