Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Ponowne powiększanie biustu

Anonim
malinka15
Łódź · Utworzono: 3 lut 2024 · Ostatnia odpowiedź 15 kwi 2024

Hej dziewczyny, czy któraś z Was ponownie powiększyła piersi? Kogo polecacie? Mam obecnie implanty 455 ml Mentor wysoki profil. Spodziewałam się efektu wow, a piersi wyszły maleńkie. Jestem miesiąc po operacji, więc jeszcze zmaleją. Wiem, że dopiero za rok będę mogła ponownie powiększyć, ale już teraz chcę się rozeznać. Zależy mi na tym, aby piersi były większe I żeby się zeszły. Obecnie mam spory rozstaw I już raczej nie będzie lepiej.

32 komentarze

Reklama
  • Anonim
    Natalia1986
    15 kwi 2024

    Ja powiększałam drugi raz. Na początku miałam 340 ml średni profil i wydały mi się za małe. Po 1.5 roku zdecydowałam się wymienić u dr. Kamila Pietrasika. Wymieniłam na Polytech B-Lite 440 profil extra wysoki. Doktor powiedział, że maksymalnie co można mi założyć to 495 i zastanawiałam się nad nimi, ale też nie chciałam przesadzać. Mam 163 i ważę 48 kg.

  • Anonim
    KarolinaBM
    26 mar 2024

    Malinka15 - przykro mi, że piersi nie są takie o jakich marzyłaś. Ja poszłam z planem na 375, ostatecznie stanęło na 425. Większych się obawiałam, bo na przymiarkach wydawały się ogromne. Teraz (równo 2 miesiące po operacji) mam miseczkę D i nadzieję, że już nie zmaleją. Życzę powodzenia i dawaj znać jak sytuacja:)

  • Anonim
    Mimi2909
    25 mar 2024

    Byłam na konsultacji i ustaliliśmy z Doktorem ze zmienimy implant na 515 xtra mentor. Bardzo się cieszę i nie mogę się doczekać. Operacje zaplanowaliśmy na 19.08

  • Anonim
    tosia93
    Użytkownik wyróżniony
    25 mar 2024

    Ja proponuje wam dr Martę Wilczyńską - będę u niej operowana niebawem. Bez problemu można porozmawiać o większych implantach. Ja będę miała 545ml średni profil :)

  • Anonim
    malinka15
    24 mar 2024

    KarolinaBM,
    mówiłam; wydawały mi się za małe, ale uwierzyłam, że większe będą wyglądać źle. Zresztą pewnie sama uslyszalaś standardowe slowa o obciazeniu kregoslupa, powikłaniach po duzych implantach etc. NAwet te 455 wywalczyłam, bo doradzano mi 425. Byłam już teraz na jednych konsultacjach i wstępnie wybrałam 790. Doktor, u którego byłam, sam powiedział mi, że są maleńkie i rozumie, dlaczego nie jestem zadowolona. Stwierdził, że przy moim wzroście to co najmniej 515 trzeba, by było cokolwiek widać. Nie wiem, czy zrobię u niego, bo pracuje tylko na mentorach, a chcę jeszcze u kogoś motivę zobaczyć.
    To nie jest tak, że ja nie jestem w ogóle zadowolona. Piersi są zrobione dobrze. Gdyby mi na konsultacjach, gdy powiedziałam, że są za małe, powiedziała, że włoży mi większe, to zrobilabym u niej. Ale skoro usłyszałam, że duże piersi nie są fajne, bo skaczą podczas biegania i że nie rozumie kobiet, które chcą żeby było widać, że zrobiły piersi, to dam zarobić komuś innemu. Nie chce mieć balonów. Ale to D chciałabym mieć. Po operacji miałam kupić stanik 70e. Myślałam, że taki będzie docelowy rozmiar. A tymczasem zmalaly już o 3 rozmiary. I mieszczę się w B, w porywach C.

  • Anonim
    KarolinaBM
    21 mar 2024

    Malinka15, miałam operację u tej samej dr i mam implanty 425 xtra hp. Jestem 2 miesiące po operacji i na razie jestem zadowolona z rozmiaru, choć mam nadzieję, że piersi jeszcze trochę zejdą w dół, wtedy wyglądałyby bardziej naturalnie. Ja startowałam niemal z zera więc dla mnie efekt jest widoczny, chociaż jak jestem w ubraniu to nie rzucają się tak bardzo w oczy. Ale ja tak chciałam, żeby były trochę większe i pełniejsze, a nie wielkie balony. A mówiłaś dr o swoich oczekiwaniach? A co do jej komentarza, że wogóle nie widać, że miałaś robione piersi to może chodziło o to, że wyglądają tak naturalnie i nie są przesadnie duże? Tak czy inaczej mam nadzieję, że wszystko się ułoży i w końcu będziesz miała piersi o jakich marzysz.

  • Anonim
    malinka15
    16 mar 2024

    Kspau, wrzucam też tu.

  • Anonim
    malinka15
    16 mar 2024

    Ewelina_ciga_a,
    u Ż......... w Dermedzie.

  • Anonim
    malinka15
    16 mar 2024

    Kspau, zdjęcia możesz zobaczyć w moim drugim wątku, choć od tego czasu piersi się jeszcze zmniejszyły.

  • Anonim
    Mimi2909
    12 mar 2024

    Hej, ja też zamierzam wymienic implanty na wieksze. Mam 375cc mentor ale nie ma efektu Wow. Piersi robiłam w czerwcu 2021. Za tydzień mam konsultacje i zobaczymy co powie mój lekarz.

  • Anonim
    LizaRiedel
    Użytkownik wyróżniony
    7 mar 2024
    Najlepszy komentarz

    Jestem 3 tyg. Po zmniejszaniu i jestem mega szczesliwa! Tak sie ciesze ze sie jednak zdecydowalam i nareszcie czuje sie w nich dobrze! Dla dziewczyn ktore chcialy by wiedziec roznice pomiedzy 350 a 400 a wiec w cm to tylko 3cm ale wyglad piersi jest duzo naturalniejszy bo gora biustu nie jest juz taka okragla i wypukla ale bardzo ladnie i naturalnie wyglada a sama piers nadal nosze te same staniki tylko juz teraz piers mi nie odstaje z gory i sie tak nie rzuca w oczach , dekol wyglada jak moj a nie ze sa napewno zrobione!odleglosc zostala taka sama bo lekarz zmniejszyl torebke po bokach a dekold nie ruszal bo byl idealny. Niedlugo wstawie jakies zdjecia

  • Anonim
    Ewelina_ciga_a
    7 mar 2024

    A u kogo w Łodzi robiłaś. Ja jestem dwa miesiące po operacji o też planuje kolejna bo moje piersi wyszły małe.

  • Anonim
    Kspau897
    7 mar 2024

    malinka15 mozesz pokazać jakieś zdjęcie?

  • Anonim
    K_GH
    6 mar 2024

    Tez myśle o drugiej operacji. Mam 330 ml i są za małe. Chciałabym większe ale tez nie za duże. Takie 480 ml byłoby super. Niestety operacja do najtańszych nie należy i sam fakt ze kroić się drugi raz dla 150 ml tez spędza mi sen z powiek. Moje myśli krążą tylko w okół cycków. Jest to strasznie męczące. Nie wiem co robić. Mam tez problematyczna klatkę i moje piersi były fatalne, dwóch lekarzy w ogóle nie chciało się podjąć operacji. Teraz mam ładne ale małe, marzyłam o większych. Tylko boje się tez ze po drugiej operacji tez będę nie zadowolona z efektu bo przy mojej wadzie klatki (szewska klatka) za duże tez mogą wyglądać zle. I co tu robic 😅

  • Anonim
    AnAnia
    Użytkownik wyróżniony
    8 lut 2024

    AnnaAnna91a ja nie mówię że 455 ml to duże.
    Mimo tego że na konsultacji przed operacją Pani dr powiedziała mi ile będę miała w obwodzie piersi po operacji I jaki rozmiar biustonosza będę nosiła, stwierdzam, że są jednak za male jak na moją posturę. Póki były opuchnięte było ok. Nosiłam push up do tej pory, teraz już nie. Nikt nawet nie zauważa różnicy. Jestem ogólnie bardzo zadowolona, ale finalnie chciałabym mieć większy biust

  • Anonim
    LizaRiedel
    Użytkownik wyróżniony
    8 lut 2024

    Widze ze tu wszystkie dziewczyny ponownie powiekszacie bo jestescie nie zadowolone mowicie ze za male a ja na odwrot:) mam za tydzien operacje bede zmniejszac! Z 400 mentor na 350. Jak dla mnie byly za duze i nie czulam sie z nimi dobrze. Ogolnie pieknie zrobione ale nie moglam sie przyzwyczaic i caly czas narzekalam wiec postanowilam ze tak ich nie zostawie:-)

  • Anonim
    malinka15
    7 lut 2024

    KarolinaBM,
    tak, w Łodzi.

  • Anonim
    KarolinaBM
    6 lut 2024

    Malinka15, a robiłaś piersi w Łodzi? Ja jestem 2 tyg po, mam Mentory 425ml i czytając ten wątek juz zaczęłam się martwić. Na razie mam jeszcze opuchliznę więc o rozmiarze trudno mi się wypowiedzieć.

  • Anonim

    Anonim

    6 lut 2024

    Ja nosze 65 E. Bo obwód mam mały, ale górę to wypełnia raczej to usztywnienie stanika

  • Anonim
    malinka15
    5 lut 2024

    AnnaAnna91a,
    jeszcze zależy wszystko od tego, z jakiego rozmiaru startujesz, ja miałam A, jak masz miseczkę C lub D, to może będziesz zadowolona.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama