Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Polecani chirurdzy( Szczecin, Gdańsk, Poznań)

Anonim
Yess
Kołobrzeg · Utworzono: 26 wrz 2021 · Ostatnia odpowiedź 28 wrz 2021

Hej :) dziewczyny, decyzja o spełnieniu marzenia pięknych piersi podjęta. Teraz przyszedł czas na wybór specjalisty i kliniki. Bardzo proszę o polecenie chirurga na pomorzu ( Szczecin, Gdańsk itp) lub okolicach Poznania. Zależy mi na sprawdzonym specjaliście

4 komentarze

Reklama
  • Anonim
    WioletaSobierajska
    28 wrz 2021

    Hej, dziewczynki, mam pytanie, czy ktoś robił piersi u Doktora Maliszewskiego? Byłam na konsultacji i Pan doktor zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie, ale chciałabym jeszcze zaczerpnąć trochę wiedzy. Z góry dziękuję

  • Anonim
    opiumkate
    28 wrz 2021
    Najlepszy komentarz

    Z Poznania polecam dr Kuźlan 😊 Zrobiła mi dokładnie takie piersi, jak chciałam!🤍

  • Anonim
    martabarska
    Użytkownik wyróżniony
    27 wrz 2021

    Kasia815514, piękne :)

  • Anonim
    Kasia815514
    Użytkownik wyróżniony
    26 wrz 2021

    Dr. Pastucha, Dobra Szczecińska, operował mi biust dwa razy. Pierwszy raz w 2005 i drugi raz w 2020. W tym roku w czerwcu robił korektę moich powiek górnych. Mam już 40 lat i nie mogę pozwolić sobie na eksperymenty. Ufam jemu i ludziom którzy tam pracuję. Dla mnie najlepszy, Ale oczywiście wybór należy do Ciebie.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama